Legalne zakłady bukmacherskie w Nowym Jorku już od soboty

Zalegalizowany hazard sportowy w Nowym Jorku rozpoczyna się w sobotę rano, a Caesars Sportsbook, DraftKings, FanDuel i Rush Street Interactive już działają.

zakłady bukmacherskie nowy jork
Legalne zakłady bukmacherskie w Nowym Jorku już od soboty

Zakłady sportowe od soboty legalne w Stanie Nowy Jork

W niektórych wiadomościach, które mogą wywołać falę szoku w całym świecie sportu, budżet przedstawiony właśnie przez gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo proponuje zalegalizowanie hazardu sportowego w tym stanie.

Dochody generowane z opodatkowania hazardu sportowego w Empire State zostały wymienione w części planów gubernatora Cuomo w ramach budżetu o wartości 171 miliardów dolarów, który zaproponował stanowym prawodawcom we wtorek.

„Jest tutaj i jest rzeczywistością” – powiedział Cuomo publiczności zgromadzonej w Albany we wtorek po południu.

Część propozycji obejmuje ustanowienie przepisów dotyczących hazardu sportowego w Nowym Jorku. Nowy Jork, jeden z najbardziej zaludnionych stanów, może być dobrodziejstwem dla branży hazardowej i większego świata sportu.

To dopiero ostatni stan w USA, który przyjrzał się tej możliwości po tym, jak Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych uchylił w zeszłym roku ogólnokrajowy zakaz zakładów sportowych.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button