Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia: Typy, kursy (26.10.2021)

Trzecioligowa Lechia Zielona Góra dzięki wygranej w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim może grać w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Pierwsza runda za nimi, gdzie pokonali Orlęta Radzyń Podlaski. Czy drużynie z województwa lubuskiego uda się awansować do kolejnej rundy? Tym razem czeka ich zdecydowanie cięższa przeprawa. Początek spotkania o 13:30.

Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia: Typy, kursy (26.10.2021)

Typy na mecz Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 9.75 – 5.25 – 1.32 (STS)
  • 8.90 – 5.00 – 1.35 (Fortuna)
  • 7.80 – 5.40 – 1.33 (Betclic)

Lechia Zielona Góra gra w trzeciej lidze, czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce. W trzeciej grupie Zielonogórzanie plasują się w drugiej połówce tabeli, gdzie zajmują dziesiątą lokatę. Do lidera z Goczałkowic tracą aż osiemnaście punktów.

Arka od kilku dni ma nowego pierwszego trenera. Dariusza Marca zastąpił Ryszard Tarasiewicz. Nowy szkoleniowiec ma już za sobą debiut, gdzie jego zespół pokonał Resovie Rzeszów 2:0. Gdynianie aktualnie zajmują szóste miejsce premiowane grą w barażach o Ekstraklase.

Dzisiaj w Zielonej Górze powinna być widoczna duża przewaga Arki pod każdym względem. W lidze Arka gra lepiej niż pokazuje to tabela. Oczywiście zawsze liczy się to co w sieci, ale drużyna z Trójmiasta jeśli chodzi o styl i pomysł do tej pory gra na poziomie bliskim do tego by walczyć o upragniony powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Przewidujemy, że Arka wygra z Lechią przynajmniej dwoma bramkami. W pierwszej rundzie Pucharu Polski Gdynianie rozbili na wyjeździe GKS Bełchatów 5:0 i taki wynik we wtorkowe popołudnie nas nie zdziwi.

Nasz typ na mecz Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia: Arka (-1.5) (kurs 1.80 na www.STS.pl).


5 / 5. Ocen: 2

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button