Lechia nie wprowadza obniżek cen biletów. Jest komunikat!

Lechia Gdańsk wydała komunikat w sprawie informacji związanych z obniżką cen biletów na spotkania rozgrywane na Polsat Plus Arenie.

Lechia nie wprowadza obniżek cen biletów. Jest komunikat!
Lechia nie wprowadza obniżek cen biletów. Jest komunikat!

Lechia nie obniża cen biletów. Dlaczego?

Poniżej przedstawiały pełną treść komunikatu nadesłaną do naszej redakcji przez Lechię Gdańsk:

Kilka dni temu Klub otrzymał od Stowarzyszenia „Lwy Północy” propozycję dotyczącą obniżek cen biletów na końcową fazę sezonu PKO BP Ekstraklasy.

Klub z dużym zadowoleniem przyjmuję tę inicjatywę i troskę środowiska kibiców o poprawę frekwencji na trybunach. Mając na uwadze realia, w których funkcjonuje Klub, związane przede wszystkim z kosztami organizacji i ochrony meczu, nie było możliwości, aby w tak krótkim czasie wprowadzić proponowane obniżki. Klub przedstawił kilka kontrpropozycji, które nie spotkały się z akceptacją.

Działając w określonych dla siebie warunkach, Klub cały czas stara się wpłynąć na poprawę frekwencji na każdym meczu rozgrywanym na Polsat Plus Arenie. Wielokrotnie obniżał ceny biletów, a w niektórych sytuacjach organizował „czasowe akcje” ze 100-procentowym upustem. Wszystkie te działania oraz wiele, wiele innych połączonych z promocją bezpłatnych voucherów dla młodzieży, nadal będą kontynuowane.

Przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław również przewidziana jest niespodzianka, o której będzie można się dowiedzieć o godzinie 15:00 za pośrednictwem kanałów informacyjnych Klubu.

Najbliższy mecz Lechia Gdańsk rozegra przed własną publicznością w tę sobotę, tj. 01.04.2023. Spotkanie tej drużyny ze Śląskiem Wrocław rozpocznie się o godzinie 20. Wcześniej w Ekstraklasie zaplanowano mecze Korony z Miedzią Legnica oraz Legii Warszawa z Rakowem.

4.8 / 5. Ocen: 134

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x