Lech wygra ze Stalą Mielec? Kurs 150.0 w Etoto!

Czas na piłkarską wiosnę w Ekstraklasie! Na dobry początek kibiców czeka, między innymi, mecz Lecha Poznań ze Stalą Mielec. Kolejorz zwycięży? W Etoto trwa promocja z kursem 150.0 na taki scenariusz!

Lech wygra ze Stalą Mielec? Kurs 150.0 w Etoto!
Lech wygra ze Stalą Mielec? Kurs 150.0 w Etoto!

Etoto z kursem 150.0 na start Ekstraklasy

Osoby grające regularnie typy na Ekstraklasę z pewnością nie mogły już doczekać się tego dnia – w najbliższy piątek, czyli 27 stycznia, ruszają pojedynki wiosenne w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Do faworytów zbliżającej się kolejki zalicza się bez wątpienia ekipę Lecha Poznań, która pierwszą potyczkę po przerwie zimowej rozegra ze Stalą Mielec.

Na stronie internetowej www.Etoto.pl przygotowano jedyną w swoim rodzaju ofertę specjalną dla nowych graczy. Ci, którzy wykorzystają kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta, a także spełnią kilka innych warunków, mają możliwość zagrać na wygraną Lecha Poznań po kursie wynoszącym aż 150.0. Co więcej – obstawianie w tym przypadku odbywa się bez podatku, a wygrana przyznawana jest na konto w postaci gotówki, a nie bonusu!

Bonus:⚽️ Kurs 150.0 na wygraną Lecha ze Stalą ⚽️
Bukmacher:🔵 Etoto 🔵
Dla kogo:Tylko nowi gracze‼️
Kod promocyjny: BETONLINE ✅

Tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera Etoto można postawić złotówkę na to, że Lech pokona Stal i stanąć przed szansą wygrania aż 150 zł. Oferta obowiązuje w przypadku osób, które nie miały konta typerskiego do dnia 23 stycznia godziny 23.59. Obowiązujący w przypadku tej promocji Etoto kod promocyjny to słowo „BETONLINE” – należy wpisać go przy rejestracji!

Lech pokona Stal? Kurs 150.0 w Etoto!
Lech pokona Stal? Kurs 150.0 w Etoto!

Jak postawić na Lech ze Stalą po kursie 150.0 w Etoto?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Wejście na stronę www.Etoto.pl
  2. Utworzenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. Złożenie depozytu w wysokości co najmniej 100 PLN
  4. Przejście do zakładki „MEGA KURS” i zagranie na Lech Poznań na preferencyjnych warunkach!

Aby dostać się do kursu 150.0, należy po zalogowaniu na kotno u bukmachera Etoto przejść do działu „Zakłady specjalne”, a następnie „Promocje” i tam „MEGA KURS”. Jeden gracz może w ramach promocji postawić tylko jeden kupon.

Nie wiesz, jaki portal do typowania dla siebie wybrać? Możesz sprawdzić opinie o firmach bukmacherskich i przekonać się, która z nich najlepiej spełnia twoje oczekiwania.

Jeżeli Lechowi Poznań uda się pokonać Stal Mielec, nowo zarejestrowani w Etoto otrzymają aż 150 złotych i to bez konieczności obrotu! Standardowy kurs na wygraną Lecha to 1.93.

Zestawienie najlepszych ofert wygląda następująco:

Kurs na wygraną Stali Mielec:4.05 w Superbet
Kurs na remis:3.60 w STS
Kurs na wygraną Lecha Poznań:150.0 dla nowych w Etoto

Opisywana oferta specjalna obowiązuje do rozpoczęcia meczu objętego promocją bukmacherską, czyli 27.01.23 g. 20.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 81

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x