Lampard faworytem do zastąpienia Rafy Beniteza

Legenda Chelsea Londyn, Frank Lampard jest głównym kandydatem do objęcia posady nowego trenera w Evertonie.

Lampard faworytem do zastąpienia Rafy Beniteza

Frank Lampard przejmie fotel trenerski w Evertonie?

Lampard prowadził już rozmowy w działaczami z Goodison Park. Everton z racji tego, że niedługo zamyka się okno transferowe ma w ciągu 24 godzin zdecydować kto zastąpi słynnego hiszpańskiego trenera Rafę Beniteza. Do tego stanowiska Frank prawdopodobnie rywalizował będzie tylko z Vitorem Pereirą. Byłego trenera FC Porto nie chcą jednak kibice, którzy protestowali przeciwko jego nominacji.

W wywiadzie dla Sky Sports Portugalczyk powiedział, że był zawiedziony tymi protestami i rozważał rezygnację z ubiegania się o fotel trenera The Toffies. Zdecydował jednak, że jest w pełni zaangażowany w to by zostać nowym szkoleniowcem ekipy z Goodison Park. Szanse, że jednak tak się stanie są teraz zagrożone a głównym kandydatem do wyprzedzenia Pereiry w walce o fotel trenerski jest Frank Lampard, który ma odbyć kolejne rozmowy z zarządem klubu.

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: Lampard faworytem do zastąpienia Rafy Beniteza

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P