Kursy bukmacherów na medale Polski na ZIO. Nie jest dobrze!

Ile medali zdobędzie Polska podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie? Kursy bukmacherskie na pewno kibiców nie pocieszą. Oto aktualna oferta!

Kursy bukmacherów na medale Polski na ZIO. Nie jest dobrze!
Kursy bukmacherów na medale Polski na ZIO. Nie jest dobrze!

Polska na ZIO 2022. Ile będzie medali?

Do 3 lutego można typować na stronie www.STS.pl na to, ile medali zdobędzie reprezentacja Polski podczas tegorocznych igrzysk w Pekinie. W tym roku mało kto liczy na skoczków, a w innych dyscyplinach również Biało-Czerwoni nieszczególnie się wyróżniają. Można zatem było spodziewać się tego, że cała ta sytuacja będzie miała odzwierciedlenie w aktualnych kursach.

Klienci legalnego bukmachera STS mogą spróbować odpowiedzieć na pytanie, ile medali Polska zdobędzie na ZIO 2022. W przypadku trafienia typu jest szansa na zdobycie wygranych pieniężnych. W niektórych przypadkach – naprawdę dużych.

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości, bo raczej niewielkie szanse daje się na to, że Polska z Chin przywiezie jakikolwiek krążek. Za taki scenariusz płaci się najmniej, a to oznacza, że bukmacherzy uważają go za najbardziej prawdopodobny. Im głębiej w las, tym – rzecz jasna – gorzej aż w końcu dochodzimy do czterech medali i więcej, gdzie za każde postawione 100 złotych możemy zdobyć prawie 1000!

Kursy na medale Polski na ZIO 2022:

  • nie będzie medalu – kurs 1.85
  • jeden medal – 3.75
  • dwa medale – 6.75
  • trzy medale – 15.00
  • cztery medale lub więcej – 10.00
Ile medali Polska na ZIO 2022?
Ile medali Polska na ZIO 2022?

W przypadku konkurencji zespołowych miejsce na podium całej drużyny uznawane jest za jeden zdobyty medal. Jeżeli więc skoczkowie zdobyliby brąz, bukmacher zaliczyły to jako jeden krążek.

Kiedy występy Polaków podczas ZIO w Pekinie?

Ofertę na poszczególne dyscypliny oraz więcej zakładów specjalnych znaleźć można na www.STS.pl.

Pierwsze występy Polaków podczas ZIO zobaczymy 5 lutego. Na godzinę 7.20 naszego czasu przewidziano kwalifikacje do konkursu skoków narciarskich na skoczni normalnej, natomiast o 11.45 rozpocznie się konkurs pań na tym samym obiekcie, gdzie wystąpić mogą dwie nasze reprezentantki. O 12.00 z kolei zobaczymy short track i eliminacje na 500 metrów kobiet.

Zakończenie ZIO 2022 zaplanowano na niedzielę, 20 lutego. Łącznie odbędzie się podczas tych zawodów 109 konkurencji w 15 dyscyplinach.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

Back to top button