Kto wygra na High League? Oto faworyci!

Kibice freak fightów odliczają godziny do początku High League. Faworyci są bukmacherom dobrze znani, ale przed nami także takie pojedynki, w których o wskazanie kandydata do zwycięstwa jest naprawdę ciężko.

Kto wygra na High League? Oto faworyci!
Kto wygra na High League? Oto faworyci!

Gala High League. Raper wkracza do świata MMA

Malik Montana to muzyk, który postanowił przygotować własną galę MMA. Trzeba przyznać, że udało mu się stworzyć prawdziwy hit. Na kilka godzin przed startem imprezy zainteresowanie nią jest ogromne. Dowodem na to mogą być też szybko wyprzedane bilety oraz fakt, że PPV z wydarzenia nie może narzekać na brak odbiorców.

Gala High League odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 20 w Ergo Arenie. Publiczność będzie mogła obejrzeć event na trybunach, dzięki czemu atmosfera od samego początku do końca powinna być gorąca. Najwięcej emocji wywołuje oczywiście main event, ale i nie tylko. Łącznie karta walk zawiera osiem pojedynków, z czego jeden niezwykle nietypowy – z udziałem trzech fighterów!

Wydarzeniem wieczoru ma być pojedynek gwiazdorek internetu – Lexy Chaplin oraz Natalii „Natsu” Karczmarek. Przed tym pojedynkiem wystąpią też inne panie – była mistrzyni w boksie Ewa Brodnicka zmierzy się z „Lil Masti”, czyli Anielą Bogusz.

Sporo kontrowersji wywołuje pojedynek karłów – Macieja „Big Jacka” Jaremy z Jakubem „Carlito” Olewińskim. Rozgłos jest jednak tym, na co tego typu imprezom zawsze zależy najmocniej.

Kto wygra w sobotę? Bukmacherzy mają swoich faworytów

Jak obstawiać High League? W internecie na stronie bukmachera Fortuna. To oficjalny partner gali i tylko u niego znajdziemy ofertę kursową na zbliżające się pojedynki. Zakłady stawiać można do 28 sierpnia do godziny 20. Na podstawie potencjalnych wygranych do zdobycia łatwo jest wywnioskować, kto jest faworytem do zwycięstwa, a komu może się nie udać wygrać.

Malik Montana i jego ekipa stojąca za High League na pewno znakomicie dopasowali do siebie zawodniczki występuje w głównym wydarzeniu wieczoru. Trudno jest wskazać wyraźną faworytkę do zwycięstwa w pojedynku Lexy Chaplin – Natsu. Podobnie jest jeśli chodzi o starcie Bonus BGC – Japczan.

Do największych faworytów gali zaliczyć można na pewno Adriana „Medusę” Salamona oraz Josefa Bratana. Bukmacherscy analitycy uważają, że nie powinna zawieść też Ewa Brodnika, a walkę w sobotę wygra również oprócz niej również Kuba Nowaczkiewicz.

Co czeka kibiców MMA w najbliższym czasie?

Wkrótce w Polsce odbędzie się jeszcze jedno długo zapowiadane wydarzenie MMA. Mowa o KSW 63. Organizatorzy dla kibiców przygotowali main event będący pojedynkiem o pas mistrzowski. Zmierzy się w nim Roberto Soldić oraz Patrik Kincl.

Zarówno High League, jak i KSW będzie można obejrzeć jedynie w systemie PPV.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button