KSW 87 karta walk. Kto walczy w Trzyńcu 14.10.2023?

KSW 87 karta walk, czyli kto walczy w czeskim Trzyńcu w dniu 14.10.2023. Poznaj bohaterów gali i najnowsze aktualizacje w rozpisce uczestników tego wydarzenia!

KSW 87 karta walk. Kto walczy w Trzyńcu 14.10.2023?
KSW 87 karta walk. Kto walczy w Trzyńcu 14.10.2023?

KSW 87 karta walk. Kto walczy na gali w Trzyńcu?

KSW 87 to październikowa gala największej polskiej federacji MMA. Odbędzie się ona dokładnie w dniu 14.10.2023. Wydarzenie będzie miało miejsce w Czechach, w miejscowości Trzyniec. Zawodnicy wyjdą do oktagonu zamieszczonym w hali Werk Arena.

Wydarzenie🥊 Gala KSW 87 🥊
Data🗓️ 14 października 2023 🗓️
Godzina startu⌚️ 19:00 ⌚️
Miejsce🏟️ Werk Arena w Trzyńcu (Czechy) 🏟️
Walka wieczoru🔥 Darko Stosić vs Michal Martinek 🔥

Nie będzie to pierwsza gala w Czechach w historii KSW. Poprzednia odbyła się w lutym tego roku i oznaczona była numerem porządkowym 79. Od początku wiadomo było, że organizatorzy zrobią wszystko, aby w karcie walk umieścić jak najwięcej przedstawicieli czeskiego MMA. Jak na ten moment wygląda KSW 87 karta walk? Aktualizujemy te informacje na bieżąco!

KSW 87: Sahil Siraj – Ahmed Abdulkadirov

KSW 87: Sahil Siraj - Ahmed Abdulkadirov
KSW 87: Sahil Siraj – Ahmed Abdulkadirov

Sahil Siraj wywodzi się ze świata kickboxingu i muay thai. Słynący ze swoich silnych kopnięć i uderzeń zawodnik wygrał osiem pojedynków w zawodowym MMA, w siedmiu z nich posyłał rywali na deski, a sześć razy zrobił to już w pierwszej rundzie. Reprezentant Szwecji bił się dla takich organizacji jak Brave CF czy Cage Warriors. Sahil zadebiutował w KSW w styczniu tego roku, ale musiał uznać wyższość w klatce Łukasza Rajewskiego. Siraj z zawodowym MMA związany jest od roku 2015 i do tej pory tylko dwa razy w karierze musiał przełknąć gorycz porażki.

Ahmed Abdulkadirov jest mistrzem wagi lekkiej niemieckiej organizacji EMC. Zawodnik z Austrii ma na swoim koncie dziesięć stoczonych pojedynków, z których aż dziewięć wygrał. Osiem razy posyłał rywali na deski, a siedem razy tryumfował już w pierwszej rundzie. Ahmed pozostaje niepokonany od 2018 roku i jest na fali sześciu wygranych z rzędu. Do tej pory rywalizował w Austrii i Niemczech. Dla Ahmeda Abdulkadirova starcie na KSW 87 będzie debiutem w okrągłej klatce.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Siraj2.59OBSTAWIAM >>
Wygra Abdulkadirov1.45OBSTAWIAM >>

KSW 87: Adrian Dudek – Lukas Dvorak

KSW 87: Adrian Dudek - Lukas Dvorak
KSW 87: Adrian Dudek – Lukas Dvorak

Adrian Dudek zadebiutował w KSW w kwietniu 2021 roku. Wszedł do walki w zastępstwie i ostatecznie musiał uznać w niej wyższość Alexandara Ilicia. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała kolejne starcia toczył poza okrągłą klatką. Dziś ma na swoim koncie dziewięć pojedynków, z których sześć wygrał. Adrian wszystkie zwycięskie walki zakończył przed czasem. Cztery razy nokautował rywali już w pierwszej rundzie pojedynku, a raz wygrał przez poddanie. Popisał się też jednym z najszybszych nokautów w historii rodzimej sceny sportów walki, gdy na gali MMAsters League 2 znokautował rywala serią ciosów już w 7. sekundzie pojedynku.

Pochodzący z Czech Lukas Dvorak ma na swoim zawodowym koncie siedem pojedynków, z których pięć wygrał. Wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem, a cztery z nich zanotował poddając swoich rywali. Co ciekawe, Lukáš rywalizował także w muay thai, w którym stoczył ponad 30 pojedynków i wywalczył tytuł mistrza Europy organizacji WMC. Do tej pory Dvořák wszystkie zawodowe walki MMA stoczył w Czechach i na Słowacji. Bił się dla takich organizacji jak Oktagon MMA czy Real Fight Arena.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Dudek1.60OBSTAWIAM >>
Wygra Dvorak2.22OBSTAWIAM >>

KSW 87: Josef Stummer – Dawid Kareta

KSW 87: Josef Stummer - Dawid Kareta
KSW 87: Josef Stummer – Dawid Kareta

Josef Stummer ma za sobą udany debiut w KSW. Podczas kwietniowej gali w Tomaszowie Mazowieckim pokonał Jonatana Kujawę. Dla niepokonanego Czecha było to trzecie zwycięstwo w karierze. Stummer zadebiutował w zawodowym MMA w lipcu zeszłego roku i podczas gali w Ostrawie pokonał znanego z KSW Bartosza Rewerę. Drugą walkę stoczył luty i dopisał do swojego rekordu drugie zwycięstwo, tym razem wygrywając przez poddanie. Zanim Stummer spróbował swoich sił w profesjonalnych klatkach, zdobywał doświadczenia na arenach amatorskich. Wywalczył między innymi tytuł wicemistrza Czech. Jest też wielokrotnym medalistą zawodów w grapplingowych i mistrzem Czech w jiu-jitsu.

Dawid Kareta rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2017. Do tej pory stoczył siedem pojedynków, z których cztery wygrał. W ostatnim czasie rywalizował pod banderą czeskiej organizacji Oktagon MMA, gdzie zdobył dwie wygrane. Reprezentant klubu Octagon Team Cieszyn wywodzi się z judo i jiu-jitsu, ale ma też na swoim koncie stoczonych kilkadziesiąt pojedynków w amatorskim MMA i jest wielokrotnym medalistą takich zawodów. Zdobył między innymi złoty medal Mistrzostw Polski 2020 Amatorskiej Ligi MMA.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Stummer1.60OBSTAWIAM >>
Wygra Kareta2.22OBSTAWIAM >>

KSW 87: Vojtech Garba – Michał Dreczkowski

KSW 87: Vojtech Garba - Michał Dreczkowski
KSW 87: Vojtech Garba – Michał Dreczkowski

Vojtech Garba rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2016. W tym czasie stoczył dwanaście pojedynków, z których osiem wygrał. Sześć razy zwyciężał przez nokaut, a trzy razy robił to już w pierwszej rundzie. Czech ostatni raz walczył w maju tego roku i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przed czasem. Garba ma na swoim koncie zwycięstwo między innymi nad Goranem Reljiciem, byłym mistrzem KSW. Vojtech rywalizował do tej pory głównie w Czechach i na Słowacji, ale bił się także w Finlandii i na Węgrzech. 

Michał Dreczkowski ma za sobą trzy zawodowe pojedynki, ale już dziś jest postrzegany jako jeden z ciekawszych zawodników młodego pokolenia. 24-latek pozostaje niepokonany w zawodowym MMA, a wszystkie dotychczasowe pojedynki wygrał przed czasem. Ostatni raz bił się w czerwcu tego roku i podczas gali w Bułgarii zdobył tytuł mistrzowski lokalnej organizacji Real Pain Challenge. Michał na co dzień trenuję w klubie Ankos MMA, a zanim wszedł na zawodową drogę kariery, zdobywał też doświadczenie w pojedynkach amatorskich. Jest medalistą Amatorskiej Ligi MMA i mistrzem Polski z roku 2020.  

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Garba1.86OBSTAWIAM >>
Wygra Dreczkowski1.86OBSTAWIAM >>

KSW 87: Ivan Erslan – Rafał Haratyk

KSW 87: Ivan Erslan - Rafał Haratyk
KSW 87: Ivan Erslan – Rafał Haratyk

Ivan Erslan dwa razy w karierze stawał do walki o pas mistrzowski KSW. W roku 2020 próbował go odebrać Tomaszowi Narkunowi, a w roku 2022 Ibragimowi Chuzhigaevowi. W obu starciach musiał uznać wyższość swoich rywali, ale były to jedyne przegrane w jego dotychczasowej karierze. Erslan ma na swoim koncie trzynaście wygranych pojedynków, z których aż dziewięć zdobył przez nokaut, a raz tryumfował przez poddanie. Chorwat w KSW posłał na deski Przemysława Mysialę i Rafała Kijańczuka. Ostatni raz bił się w maju tego roku i podczas gali w Chorwacji dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przed czasem. 

Rafał Haratyk jest byłym pretendentem do tytuł mistrzowskiego wagi średniej organizacji Ares. Polak rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2010. Do dziś stoczył 23 pojedynki, z których szesnaście wygrał. Rafał jest przekrojowym fighterem. Cztery razy zwyciężał posyłając rywali na deski, a pięć razy tryumfował przez poddanie. Popularny „Polski Czołg” zbierał doświadczenie walcząc nie tylko w Polsce, ale również w RPA, Francji, Kazachstanie, Rosji czy na Białorusi. Rywalizował między innymi pod banderą organizacji EFC, Babilon MMA, ACA, Ares i FEN. Ostatni raz walczył w styczniu tego roku, ale musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej był na fali trzech wygranych z rzędu, a w ostatnich jedenastu pojedynkach tryumfował dziewięć razy.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Erslan1.60OBSTAWIAM >>
Wygra Haratyk2.22OBSTAWIAM >>

KSW 87: Darko Stosić – Michal Martinek

KSW 87: Darko Stosić - Michal Martinek
KSW 87: Darko Stosić – Michal Martinek

Darko Stošić ma za sobą sześć pojedynków stoczonych dla organizacji KSW. Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej rozbił w okrągłej klatce Michała Włodarka, Michała Andryszaka, Stefana Vojcaka i dwa razy Michała Kitę. W lutym roku 2022 Serb stanął do pojedynku mistrzowskiego z Philem De Friesem, ale nie dał rady czempionowi z Wysp Brytyjskich. Darko znany jest z nokautującej siły ciosu. Na osiemnaście wygranych pojedynków dwanaście raz posyłał rywali na deski. W KSW tylko jedna jego walka dotrwała do decyzji sędziowskiej. 

Michal Martínek zadebiutował w KSW w czerwcu 2022 roku na gali z numerem 71. Jego rywalem był Filip Stawowy, którego Martínek w ładnym stylu rozbił na pełnym dystansie. W drugim starciu Czech zmierzył się z Danielem Omielańczukiem, ale po bardzo wyrównanym boju, przegrał z nim jednogłośną decyzją sędziów. Popularny „Czarnobrody” jest byłym mistrzem wagi ciężkiej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA i najlepszym czeskim zawodnikiem królewskiej kategorii. Na swoim koncie ma dziesięć wygranych, z których siedem zdobył przed czasem, z czego sześć posyłając rywali na deski. 

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Stosić1.35OBSTAWIAM >>
Wygra Martinek3.00OBSTAWIAM >>

KSW 87: Roman Szymański – Leo Brichta

KSW 87: Roman Szymański - Leo Brichta
KSW 87: Roman Szymański – Leo Brichta

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer trzy rankingu tej kategorii wagowej, znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki i zdobycia pięciu bonusów za najlepsze starcia wieczoru. Jest też zawodnikiem przekrojowym, których tyle samo razy w karierze wygrywał nokautując, jak i poddając swoich rywali. W KSW stoczył już trzynaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w czerwcu i przegrał na punkty z Valeriu Mirceą, który przerwał świetną passę czterech wygranych z rzędu w wykonaniu Polaka. 

Pochodzący z Czech Leo Brichta zajmuje w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej KSW pozycję siódmą. Leo Brichta zadebiutował w okrągłej klatce w czerwcu i pokonał Macieja Kazieczkę, dzięki czemu już od ośmiu pojedynków pozostaje niepokonany. Brichta uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych czeskich zawodników MMA. W profesjonalnych klatkach rywalizuje od roku 2017. Do dziś stoczył piętnaście pojedynków, z których jedenaście wygrał, a dziewięć zakończył przed czasem. Brichta wywodzi się z kickboxingu, ale dziś jest też przekrojowym fighterem MMA, który pięć razy wygrywał przez nokaut, a cztery razy poddawał swoich rywali. Siedem zwycięstw zanotował już w pierwszej rundzie. 

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Szymański1.45OBSTAWIAM >>
Wygra Brichta2.59OBSTAWIAM >>
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

KSW 87: Filip Macek – Oleksii Polishchuk

KSW 87: Filip Macek - Oleksii Polishchuk
KSW 87: Filip Macek – Oleksii Polishchuk

Filip Macek to były mistrz czeskiej organizacji GCF oraz były pretendent do tytułu czesko-słowackiej marki Oktagon MMA. Macek zadebiutował w KSW w maju tego roku, ale w okrągłej klatce musiał uznać wyższość Sebastiana Przybysza. Filip rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2010. Do dziś stoczył aż 46 pojedynków. Macek słynie ze świetnych umiejętności parterowych. 24 walki skończył przed czasem, aż w 20 z nich poddał swoich rywali, a 16 razy wygrywał już w pierwszej rundzie. Filip większość starć stoczył w Czechach, ale bił się również w Danii, Polsce, Finlandii, Niemczech, Rosji, Tadżykistanie, Anglii i na Słowacji.

Oleksii Polishchuk, mistrz organizacji Armia Fight Night, również stoczy swój drugi pojedynek w KSW. Po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w październiku roku 2022 i przegrał na punkty z Adamem Soldaevem. Przed debiutem w KSW pochodzący z Ukrainy zawodnik był na fali trzech wygranych z rzędu. Z dziesięciu zwycięstw, które zdobył w zawodowym MMA, siedem zanotował przed czasem, a cztery już w pierwszej rundzie walki. Polischuk większość swoich walk stoczył do tej pory na Ukrainie, ale bił się również na Malcie i w Polsce.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Macek2.45OBSTAWIAM >>
Wygra Polishchuk1.50OBSTAWIAM >>
STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

KSW 85 – walki, które odbędą się 14.10.2023 w Trzyńcu:

Walka wieczoru | Main event

  • 120,2 kg/265 lb: Darko Stosić #1 (18-6, 12 KO, 1 Sub) vs. Michal Martinek #3 (10-4, 6 KO, 1 Sub)

Karta główna | Main card

  • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański #3 (17-7, 4 KO, 4 Sub) vs. Leo Brichta #7 (11-3 1NC, 5 KO, 4 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Ivan Erslan #1 (13-2 1NC, 9 KO, 1 Sub) vs. Rafał Haratyk (16-5-2, 4 KO, 5 Sub)
  • 61,2 kg/135 lb: Filip Macek #4 (27-18-1, 4 KO, 20 Sub) vs. Oleksii Polishchuk (10-4, 2 KO, 5 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Vojtech Garba (8-4, 6 KO) vs. Michał Dreczkowski (3-0, 3 KO)
  • 65,8 kg/145 lb: Josef Stummer (3-0, 1 Sub) vs. Dawid Kareta (4-3, 2 Sub)
  • 70,3 kg/155 lb: Sahil Siraj (8-2, 7 KO) vs. Ahmed Abdulkadirov (9-1, 8 KO)
  • 87 kg/174 lb: Adrian Dudek (6-3, 5 KO, 1 Sub) vs. Lukáš Dvořák (5-2, 1 KO, 4 Sub)
  • 61,2 kg/135 lb: Carl McNally (2-1,2 Sub) vs. Tobiasz Le (3-1,2 KO)

Kiedy tylko pojawiają się nowe informacje na temat karty walk KSW 87, dodawane są aktualizowane dane właśnie w tym materiale. Podkreślamy, że piszemy jedynie o oficjalnie ogłoszonych pojedynkach. Wystarczy śledzić ten wpis, by wiedzieć, kto będzie walczył podczas KSW 87.

300 PLN - wygraj razem z siatkarkami!
300 PLN – wygraj razem z siatkarkami!
Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Kiedy jest gala KSW 87?

Wydarzenie odbędzie się w dniu 14 października 2023.

Gdzie jest KSW 87?

Impreza będzie miała miejsce w Czechach, a dokładnie – w miejscowości Trzyniec w hali Werk Arena.

Kto walczy na KSW 87?

Wśród uczestników wydarzenia znalazł się Darko Stosić, Roman Szymański czy Michal Martinek.

4.9 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X
0
Dodaj swój komentarz.x