KSW 80: Kursy, zakłady – piątek, 17 marca 2023

W piątek 17 marca o godzinie 19:00, odbędzie się kolejna edycja Konfrontacji Sztuk Walki – gali MMA uchodzącej za najbardziej prestiżową, ale i najpopularniejszą w całej Europie. KSW nie zwalnia, a jego organizatorzy przygotowali dla jego wielbicieli naprawdę solidną kartę walk. Emocje są tutaj gwarantowane!

KSW 80: Typy, kursy, zakłady - piątek, 17 marca 2023
KSW 80: Typy, kursy, zakłady – piątek, 17 marca 2023

Zgodnie z naszym zwyczajem, przygotowaliśmy kompleksowy przegląd dzisiejszego wydarzenia. Podamy w nim najważniejsze typy na KSW 80, a także przejrzymy bukmacherów, u których najbardziej opłaci się obstawiać to właśnie wydarzenie sportowe.

Warto wiedzieć: wielbiciele MMA z pewnością będą mieli co robić w ten weekend. Na niego zaplanowane zostały również High League 6 oraz UFC 286. Odsyłamy do naszych przeglądów obu tych wydarzeń.

Pełna nazwa gali:KSW 80: Eskiev vs Ruchała
KSW 80: dzień startu🗓️ 17.03.2023 🗓️
KSW 80: godzina startu⌚️ 19.00 ⌚️
KSW 80 typy – gdzie obstawiaćFortuna

Na galę KSW 80 typy bukmacherskie można grać na wielu stronach internetowych, jednak tylko i wyłącznie Fortuna jest jedyną marką branżową, która jest sponsorem tego wydarzenia. Można u niej odebrać teraz specjalny bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Jeżeli ktoś nigdy wcześniej nie miał do czynienia z zakładami online, może sprawdzić na naszej stronie, jak wykorzystać w Fortunie kod promocyjny.

KSW 80 Fortuna kod promocyjny
KSW 80 Fortuna kod promocyjny

KSW 80 z walką o pas mistrzowski

Gala KSW 80 ma się rozpocząć o godzinie 19:00, 17 marca 2023 roku. Klasycznie dla tego typu wydarzeń, pierwszymi pojedynkami, jakie się na niej odbędą będą te najmniej emocjonujące. Całość zakończy się zaś na pojedynku wieczoru, w którym Eskiev zawalczy z Ruchałą. KSW 80 odbędzie się w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie. Bilety na to wydarzenie są sprzedawane w cenie od 50 złotych.

Kartę walk KSW 80 tworzy jednak nie tylko pojedynek wieczoru. W czasie wydarzenia zobaczymy bowiem wiele ciekawych nazwisk, w tym do tej pory niepokonanego Oumara Sy czy też świetnie radzącego sobie w swojej kategorii wagowej Bartosza Leśko. Wszystkie zestawienia przedstawiamy poniżej. Zastrzegamy przy okazji, że tak składy personalne, jak i kolejność walk mogą ulec zmianom.

Walka wieczoru KSW 80

 • 65,8 kg/145 lb: Lom-Ali Eskiev #2 (20-6 1NC, 9 KO, 3 Sub) – Robert Ruchała #3 (8-0, 3 Sub) – walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej

Karta główna

 • 83,9 kg/185 lb: Tom Breese #4 MW (15-4, 5 KO, 9 Sub) vs Bartosz Leśko #8 LHW (11-2-2, 2 KO, 6 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Henrique Da Silva #2 (19-8, 17 KO, 1 Sub) vs Oumar Sy #4 (7-0, 3 KO, 2 Sub)
 • 77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (9-5, 5 KO, 1 Sub) vs Giorgi Kvelidze 10-4 (3 KO, 4 Sub)
 • 56,7 kg/125 lb: Emilia Czerwińska (2-0, 1 KO) vs TBA
 • 65,8 kg/145 lb: Wojciech Kazieczko (3-0, 2 KO) vs Daniel Tărchilă (5-1, 2 KO, 1 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk (5-2, 1 KO, 3 Sub) vs Bartek Gładkowicz (8-3, 4 KO, 3 Sub)
 • 77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (8-5, 4 KO) vs Borys Borkowski (4-2, 3 KO)
 • 61,2 kg/135 lb: Kamil Szkaradek (3-0, 1 KO) vs Przemysław Górny (4-3, 2 KO, 1 Sub)
 • 83,9 kg/185 lb: Mateusz Janur (6-5, 3 KO, 1 Sub) vs Andi Vrtačić (3-1, 1 KO)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat uczestników KSW 80? W naszym portalu przygotowaliśmy rozpiskę zawodników gali w Lubinie wraz z najważniejszymi danymi!

Specjalny bonus na typy KSW 80
Specjalny bonus na typy KSW 80

KSW 80 – kursy bukmacherskie

Poniżej kursy na galę KSW 80. Kursy pochodzą od bukmachera Fortuna na dzień 7 marca 2023.

KSW 80 – Walki12
Janur M. – Vrtacic A.1.372.90
Koziorzębski K. – Borkowski B.1.552.32
Kazieczko W. – Tarchila D.1.402.77
Szkaradek K. – Górny P.1.472.53
Piwowarczyk D. – Gładkowicz B.1.452.59
Da Silva H. – Sy O. 3.271.30
Breese T. – Leśko B.1.472.53
Eskiev L.-A. – Ruchała R. 1.861.86
Kursy na KSW 80 z eFortuna
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Typy na KSW 80 – najważniejsze walki

Oczywistym jest, że najciekawszym pojedynkiem dzisiejszego wieczoru będzie walka pomiędzy szalenie doświadczonym Lom-Ali Eskievem a Robertem Ruchałą. Stawką w niej będzie tymczasowy pas kategorii piórkowej. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka pomiędzy da Silvą a Oumarem Sy. Obaj zawodnicy są doświadczeni i obaj nie chodzą na żadne kompromisy. Obie ze wspomnianych walk przybliżymy w naszym dzisiejszym przeglądzie – poniżej.

Typy na walkę Lom-Ali Eskiev – Robert Ruchała

Aktualne kursy:

Lom-Ali Eskiev to zawodnik, który dysponuje bardzo dużym doświadczeniem. Swoją zawodową karierę rozpoczął jeszcze dziesięć lat temu, walcząc w raczej mniej popularnych federacjach (zwłaszcza niemieckich). Choć rozpoczął od porażki na Cage Fight Night 11, późniejsze trzy wygrane otworzyły mu furtkę do większych organizacji. Na ten moment w KSW widzieliśmy go trzykrotnie – dwa razy wygrywał, a raz schodził z oktagonu pokonany. Dzisiaj na pewno nie będzie faworytem. Od swojego rywala na wielu polach jest gorszy i na pewno będzie to widoczne w oktagonie. Eskiev na pewno będzie tu liczył na szybkie, a być może i dość sensacyjne rozwiązanie. Mimo, że nokauty nie należą do jego specjalności.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Robert Ruchała z drugiej strony to aktualnie trzeci zawodnik kategorii piórkowej w KSW. Znacznie młodszy od swojego rywala, debiutował w 2019 roku. Po podpisaniu kontraktu z KSW zaledwie rok później okazał się dla niego strzałem w dziesiątkę. Wygrał każdą z pięciu dotychczasowych walk, z czego trzy przez decyzję, a dwie przez poddanie. Pochodzący z Nowego Sącza, dziś będzie zawodnikiem znacznie lepiej prezentującym się pod kątem fizycznym. Wyższy aż o 8 centymetrów i z zasięgiem aż o 14 cm większym, będzie naszym faworytem. Zwłaszcza jeśli uda mu się utrzymać walkę w stójce. To na niego polecamy tutaj postawić.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Roberta Ruchały (kurs 2.00 na www.Superbet.pl).

Typy na walkę Luis Henrique da Silva – Oumar Sy

Aktualne kursy:

Pojedynek dwóch doświadczonych zawodników, którzy w KSW są jednak jeszcze “nieopierzeni”. Wiele wskazuje na to, że wyłoni on kolejnego pretendenta do walki o tytuł w wwadze półciężkiej. Da Silva debiutował w 2013 roku i świetnie wszedł do oktagonu. Po aż dziesięciu wygranych z rzędu, podpisał kontrakt z UFC. Tam jednak nie poszło mu tak świetrnie. Choć wygrał pierwsze dwie walki, cztery kolejne z rzędu przegrał, przez co został zwolniony. W 2022 roku podpisał kontrakt z KSW, a aktualnie ma w nim na swoim koncie jedno zwycięstwo (z Tomaszem Narkunem). Brazylijczyk na pewno deprymuje swoimi warunkami fizycznymi oraz siłą i pewnością siebie, w których z całą pewnością będzie dziś upatrywał swoich największych atutów. Nie ulega jednak wątpliwości, że to nie on będzie tutaj faworytem.

UWAGA: Legalny bukmacher Fuksiarz oferuje: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrany zakład!), Cashback bez limitu (wypłata bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

W całej swojej karierze Oumar Sy nie miał jeszcze okazji schodzić z oktagonu pokonany. Francuz wygrał każdy ze eswoich dotychczasowych pojedynków, a na ten moment jest (niebezpodstawnie) naprawdę pewny siebie. Delikatna przewaga wzrostu ma dziś małe znaczenie – Sy bowiem swojego największego atutu może upatrywać w fenomenalnym zasięgu, aż o 16 centymetrów większym. Można się spodziewać, że pojedynek ten będzie chciał rozstrzygnąć w stójce – najlepiej przez nokaut techniczny. Wszystko jednak zależy od tego, czy jego rywal zdoła się dobrze bronić. Omar na pewno jest rywalem niewygodnym, dynamicznym, ruchliwym i zaskakującym. Sądzimy, że to właśnie to zapewni mu dzisiaj zwycięstwo w walce z nieco bardziej ociężałym i na pewno dysponującym słabszym refleksem Brazylijczykiem.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Oumara Sy’a (kurs 1.40 na www.STS.pl).

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

KSW 80 typy – gdzie obstawiać zakłady?

Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy pozwalają nam sięgnąć po ich ofertę na dzisiejszą galę KSW 80 i KSW Colosseum 2. My z naszej strony możemy polecić skorzystanie z usług firm pokroju STS, Fortuny oraz Superbetu. Każda z tych firm daje gwarancję bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych kursów, szerokiego wyboru w kontekście rynków na zakłady wzajemne, ale też wielu promocji, dzięki którym za darmo jest się w stanie podnieść własny budżet na obstawianie.

Obstawianie walk w Betclic. 200 PLN na start!
Obstawianie walk w Betclic. 200 PLN na start!

Chcemy maksymalnie wykorzystać ofertę na start, jaką serwują najlepsi bukmacherzy online? Zrobimy to już w czasie zakładania konta. Po pierwsze, musimy pamiętać, że w STS, Fortunie, ale i chociażby u bukmachera GoBet kod promocyjny da nam szansę na sięgnięcie po dodatkowe środki – bez decydowania się na większe zobowiązania. Po drugie zaś, zawsze możemy też skorzystać z bonusu powitalnego, dzięki któremu ilość tych środków gwałtownie wzrośnie. Nie zapominajmy jednak, że z obu tych promocji skorzystamy tylko wtedy, gdy jeszcze nie posiadamy własnego konta w serwisach bukmacherskich. Później już takiej możliwości mieć nie będziemy.

Już od dłuższego czasu organizacja KSW współpracuje z platformą abonamentową Viaplay i to właśnie w obrębie tej ostatniej będzie można śledzić zmagania podczas wydarzenia w Lubinie. Tradycyjnie dla KSW, jego organizatorzy przygotowali pewną furtkę w postaci swojej własnej platformy. Problem dla kibiców z Polski jest taki, iż z tej drugiej opcji nie ma możliwości skorzystania na terenie naszego kraju oraz innych państw, gdzie dostępny jest abonament dla serwisu streamingowego, z którym organizacja podpisała umowę na relacjonowanie gal.

Na galę KSW 80 zakłady to nie tylko propozycje związane z tym, kto wygra daną walkę. W ofercie na galę dostępne są między innymi następujące propozycje:

 • Koniec w X rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund
 • Walka zakończy się na punkty lub przez decycję
 • Zwycięstwo przez KO/TKO/DSQ
 • Wygrana przez poddanie
 • Koniec pojedynku maksymalnie w ciągu 60 sekund od pierwszego gongu

Na galę KSW 80 typy stawiać można nawet już w trakcie trwania wydarzenia, ale pamiętajmy, iż dobrze jest wcześniej dowiedzieć się więcej na temat konkretnych pojedynków. W naszym portalu można sprawdzić, który bukmacher najlepszy do obstawiania live oraz pre-match.

Macie już swoje zakłady na galę KSW 80? Kto według was pokaże się podczas tej imprezy z dobrej strony, a kto zawiedzie?

Fortuna i promocja EKSPERT+ na galę KSW 80
Fortuna i promocja EKSPERT+ na galę KSW 80

5 / 5. Ocen: 55

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x