XTB KSW 78 wyniki walk. Kto wygrał 21.01.23?

XTB KSW 78 wyniki walk. Gala w Szczecinie już za nami. Kto wygrał w Netto Arenie w dniu 21.01.23?

XTB KSW 78 wyniki walk. Kto wygrał 21.01.23?
XTB KSW 78 wyniki walk. Kto wygrał 21.01.23?

KSW 78 wyniki walk. Kto lepszy od rywala?

Każdemu fanowi sportów walki powinno zależeć na tym, by na bieżąco sprawdzać informacje na temat tego, kto poradził sobie w ostatnim występie, a komu przyszło przełknąć gorzką pigułkę porażki. Przygotowana specjalnie na KSW 78 relacja na żywo to doskonały sposób, by w ciągu chwili przekonać się o tym, jakie były rezultaty pojedynków zaplanowanych na to wydarzenie. Jego początek zaplanowany został na godzinę 19.00 w dniu 21.01.23 (sobota). Tym razem Konfrontacja Sztuk Walki odbywa się w Szczecinie.

Chcesz wiedzieć, jakie były na gali KSW 78 wyniki walk? Wystarczy rzut okiem na specjalnie przygotowane zestawienie pojedynków, by wszystko stało się jasne. I nie chodzi tylko o pierwsze pojedynki, ale także i te najważniejsze, czyli main event oraz poprzedzający go pojedynek Romanowskiego z Paczuskim.

Gala:🥊 XTB KSW 78 🥊
Miejsce:⚓️ Netto Arena w Szczecinie ⚓️
Data i godzina:🗓️ 21.01.23, start o 19 🗓️
Main event:🔥 Michał Materla vs Kendall Grove 🔥

Pierwsze pojedynki gali zaplanowano na kilka minut po 19, a te najgłośniej zapowiadane odbędą się już po 22. Warto od samego początku śledzić to, jakie padły na KSW 78 wyniki, by być na bieżąco z tym, kto zawiódł, a kto wykonał swój plan w stu procentach.

Bonus od Fortuny na KSW 78 + transmisje UFC za darmo!

Legalny bukmacher Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem KSW, przygotował wyjątkową ofertę dla tych, którzy śledzą dostępną u nas relację. Na www.eFortuna.pl można wykorzystać teraz specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie na start dostępny jest bonus bez depozytu (bez wpłaty własnej!) w wysokości 20 PLN. Oprócz tego można postawić trzy pierwsze kupony ze zwrotem do 600 PLN w razie przegranych.

Dobra wiadomość dla fanów MMA jest taka, że każdy zarejestrowany w Fortunie ma możliwość śledzenia na żywo transmisji z gal UFC, a to wszystko bez żadnych dodatkowych opłat w postaci abonamentu. Już w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala UFC 283, podczas której w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Teixeira oraz Hill.

⬇️ Jak skorzystać z promocji na KSW 78 i obejrzeć galę UFC 283 za darmo? ⬇️

  1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
  2. Utworzenie konta za darmo – kod promocyjny to „BETONLINE
  3. Weryfikacja konta to 20 PLN bez depozytu z prezencie!
  4. Na start aż trzy zakłady bez ryzyka o wartości 600 PLN!
  5. Każdy zarejestrowany może obejrzeć transmisję UFC 283 za darmo!
Typowanie + transmisja UFC 283 za darmo w Fortunie
Typowanie + transmisja UFC 283 za darmo w Fortunie

Każdy śledzący z gali KSW 78 wyniki ma możliwość także sprawdzać w Fortunie aktualne kursy na zbliżające się pojedynki.

KSW 78 relacja na żywo. Kto wygrał 21.01.23?

Dostępna na naszej stronie internetowej z KSW 78 relacja na żywo to idealna alternatywa dla transmisji z tego wydarzenia. Niestety, nie ma możliwość, aby obejrzeć szczecińską galę bez jakichkolwiek opłat. Kolejną zaletą tekstowego sprawozdania jest to, że bez najmniejszego problemu działa również na dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do sieci i wcale nie jest potrzebne szybkie łącze internetowe, by dowiadywać się na bieżąco, kto wygrał na KSW 78.

Czy twój faworyt nie zawiódł i pokonał swojego rywala? Najlepszy sposób na to, by się o tym przekonać, to zerknięcie na tabelę zamieszczoną poniżej. Widać na niej dokładnie zwycięzców poszczególnych pojedynków. Oczywiście, należy zwrócić uwagę na fakt, że w trakcie gali niektóre pojedynki mogły się jeszcze nie rozpocząć i tym samym wynik nie został jeszcze uzupełniony.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Odczytywanie tego, jakie były na XTB KSW 78 wyniki nie jest specjalnie trudnym przedsięwzięciem. Triumfatorzy oznaczeni zostali wytłuszczoną czcionką.

WalkaWynik – kto wygrał?
Borys Dzikowski vs Andre LangenBorys Dzikowski
Oskar Szczepaniak vs Raimondas KrilaviciusOskar Szczepaniak
Łukasz Rajewski vs Sahil SirajŁukasz Rajewski
Roman Szymański vs Raul TutarauliRoman Szymański
Rafał Kijańczuk vs Marc DoussisRafał Kijańczuk
Łukasz Sudolski vs Kleber Raimundo SilvaKleber Raimundo Silva
Borys Mańkowski vs Valeriu MirceaValeriu Mircea
Tomasz Romanowski vs Radosław PaczuskiTomasz Romanowski
Michał Materla vs Kendall GroveMichał Materla

Wraz z początkiem gali KSW 78 relacja na żywo również wystartuje. Najważniejsze informacje związane z galą będzie można sprawdzać właśnie w tym materiale. Już teraz z kolei dostępne są na www.STS.pl aktualne kursy na walki, które jeszcze się nie odbyły!

Przed galą do największych faworytów zaliczano Materlę, Sudolskiego oraz Mańkowskiego. Wielu kibiców uważało również, że o zwycięstwo spokojni mogą być także Kijańczuk oraz Dzikowski. Po gali KSW 78 będzie można stwierdzić, na ile prognozy okazały się być zgodne z tym, co ostatecznie wydarzyło się w oktagonie.

Dlaczego tak popularna jest z KSW 78 relacja? Kibice prawdopodobnie nie tylko chcą sprawdzać na bieżąco to, jakie padły wyniki, ale również interesują się tym, kiedy oraz gdzie odbywać się będą kolejne gale największej polskiej federacji. Zazwyczaj podczas eventów zapowiadane są kolejne plany na następne miesiące. Przypominamy, że w lutym KSW odbędzie się w Czechach, a podczas gali będzie można zobaczyć w akcji De Friesa, Wrzoska czy Omielańczuka.

Betfan kod promocyjny na start
Betfan kod promocyjny na start

Strona internetowa relacji nie odświeża się automatycznie, co jest ukłonem w stronę osób śledzących wyniki walk KSW 78 na urządzeniach z ograniczonym dostępem do szybkiego internetu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x