KSW 78 typy bukmacherskie i kursy (21.01.23)

KSW 78 typy bukmacherskie i kursy. Zakłady bukmacherskie na galę 21.01.23. Jakie pewniaki na wydarzenie w Szczecinie? Sprawdź już teraz aktualne prognozy ekspertów i przekonaj się, jakie bonusy można odebrać przy graniu kuponów!

KSW 78 typy bukmacherskie i kursy (21.01.23)
KSW 78 typy bukmacherskie i kursy (21.01.23)

KSW 78 zakłady bukmacherskie. Gdzie obstawiać typy?

W roku 2023, podobnie jak w roku ubiegłym, czekają nas gale KSW każdego miesiąca. Pierwsza odbędzie się w styczniu, a dokładnie 21.01.23. Organizatorzy KSW 78 tym razem zdecydowali się zorganizować imprezę w Netto Arenie w Szczecinie. Początkowo miał w main evencie wystąpić Artur Szpilka, ale ze względu na kontuzję jego występ został odwołany. Fani MMA nie mogą jednak – mimo wszystko – narzekać na skład występujących podczas KSW 78. Zakłady bukmacherskie pokazują, jak dużą popularnością cieszy się gala wśród miłośników sportów walki.

Jeżeli ktoś chce obstawiać na KSW 78 typy i grać na swoich faworytów, musi poznać w pierwszej kolejności najważniejsze informacje na temat samego eventu. O czym nie można zapominać? Ważna jest na pewno data, godzina, a także strona, gdzie dostępnych jest wiele zakładów na sobotnie wydarzenie.

Wydarzenie:🥊 KSW 78 🥊
Data i godzina startu:🗓️ 21 stycznia, g. 19.00 🗓️
Miejsce:🏟️ Netto Arena (Szczecin) 🏟️
Zakłady na galę:💻 www.eFortuna.pl 💻

Dobra wiadomość jest taka, że na KSW 78 typy bukmacherskie grać można na wielu stronach internetowych. Legalna marka Fortuna jest jednak oficjalnym sponsorem gali i można spodziewać się na niej niezwykle bogatej oferty. Jakby tego było mało – teraz na dobry początek można tutaj zgarnąć 20 PLN bez depozytu. Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów to słowo „BETONLINE” – równie łatwo je zapamiętać, jak i wpisać.

Bonus bez depozytu na KSW 78 w Fortunie. Jak odebrać?

  1. Wejście na stronę 👉 www.eFortuna.pl
  2. Założenie konta za darmo z kodem „BETONLINE
  3. Weryfikacja konta = 20 PLN bez depozytu!
  4. Trzy pierwsze zakłady są bez ryzyka – do odebrania nawet 600 PLN zwrotu!

W ramach promocji powitalnej pozwalającej obstawiać typy na KSW 78 przygotowano nie tylko wspomniany wcześniej bonus bez depozytu, ale do tego znaleźć można także zakłady bez ryzyka. Co to takiego? To kupony, które można postawić, a które mogą przynieść albo wygraną, albo pełny zwrot zagranej stawki:

1️⃣ zakład bez ryzyka100 PLN zwrotu
2️⃣ zakład bez ryzyka200 PLN zwrotu
3️⃣ zakład bez ryzykaAż 300 PLN zwrotu!
Fortuna kod promocyjny na gale KSW
Fortuna kod promocyjny na gale KSW

Każda osoba, które przejdzie do strony bukmachera STS, klikając baner znajdujący się powyżej, będzie mogła przejrzeć aktualną ofertę, w tym sprawdzić dostępne na KSW 78 zakłady bukmacherskie.

KSW 78 typy bukmacherskie na galę (21.01.23)

Na galę KSW 78 typy bukmacherskie obstawiający MMA szykują już od dawna, bo w zasadzie od momentu rozpoczęcia ogłaszania bohaterów karty walk. Kogo będzie można zobaczyć podczas gali, kto podczas niej zwycięży, jakie są potencjalne zarobki? Dobrze jest wiedzieć, kto wydaje się mieć duże szanse na zwycięstwo, a dla kogo pokonanie rywala będzie dużym wyzwaniem.

Redakcja naszego serwisu przygotowała wspólnie z ekspertami od MMA zestawienie zakładów, które warto wziąć pod uwagę przy graniu pewniaków na KSW 78. Typy przedstawione w tabeli poniżej powinny każdemu pokazać, kto jest faworytem.

WalkaPewniak
Dzikowski – Langen: typy bukmacherskie1 (kurs 1.62)
Szczepaniak – Krilavicius: typy bukmacherskie1 (kurs 1.60)
Rajewski – Siraj: typy bukmacherskie2 (kurs 1.64)
Szymański – Tutarauli: typy bukmacherskie2 (kurs 1.70)
Kijańczuk – Doussis: typy bukmacherskie1 (kurs 1.40)
Sudolski – Silva: typy bukmacherskie1 (kurs 1.35)
Mańkowski – Mircea: typy bukmacherskie1 (kurs 1.35)
Romanowski – Paczuski: typy bukmacherskie1 (kurs 1.67)
Materla – Grove: typy bukmacherskie1 (kurs 1.20)

Przygotowane na galę pewniaki to przejrzysta forma, która dla nikogo nie powinna być trudna do odczytania. Dobrze jest wiedzieć dokładnie to, kto ma szansę na zwycięstwo, ponieważ właśnie w ten sposób mamy możliwość utworzenia odpowiedniego kuponu u swojego bukmachera. Przy kursach oznaczeni zostali bukmacherzy, którzy na dany typ przygotowali najlepsze warunki.

Typy na sporty walki gra się w różnoraki sposób. Można typować nie tylko to, kto wygra dany pojedynek, ale również jak konkretne starcie się potoczy. Jeżeli nie jesteśmy przekonani do jakiegoś zawodnika, zawsze istnieje możliwość zagrania na to, czy walka będzie trwała do końca, czy może zakończy się nokautem.

Na pewno porównanie bukmacherów ma w tym przypadku sens. W końcu to dzięki niemu wyciągamy wnioski, gdzie typowanie jest najkorzystniejsze. Różnice kursowe bywają naprawdę duże, a każdy może przekonać się o tym na własnej skórze.

KSW 78 kursy bukmacherskie. Kto jest faworytem?

Underdogów w przypadku niektórych walk nie jest trudno wskazać, o ile w ogóle interesujemy się MMA i mamy świadomość mocnych i słabych stron konkretnych zawodników. KSW 78 typy mogą zaskoczyć, ale nie muszą. Poniżej pokazujemy, jakie wystawiono kursy na tych fighterów, którzy prawdopodobnie nie będą w stanie poradzić sobie ze swoim oponentem. Jeżeli ktoś lubi grać na niespodzianki, te propozycje na pewno przykują jego uwagę.

Na KSW 78 kursy cały czas się zmieniają, ale są to już jedynie kosmetyczne modyfikacje oferty. Na ostatnią chwilę na pewno faworyt nie stanie się nagle osobą, którą bukmacherzy będą skreślać.

Najwyższe kursy na KSW 78 w Szczecinie (21.01.23):

Grove wygra z Materląkurs 4.64
Silva pokona Sudolskiegokurs 3.21
Mircea poradzi sobie z Mańkowskimkurs 3.10
Doussis wygra z Kijańczukiemkurs 2.96
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Potencjalne zyski można jeszcze powiększyć, korzystając z różnego rodzaju promocji. Można chociażby zagrać za większą stawkę dzięki premiom od bukmachera. Na www.STS.pl nowi klienci z kodemBETONLINE” mogą zdobyć na dobry początek nawet 1500 PLN przy trzech pierwszych wpłatach!

Według rankingu bukmacherów marka STS nadal jest najbardziej cenioną ze wszystkich w naszym kraju. W pakiecie powitalnym w tym miejscu znajdziemy:

  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka
  • 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 50% do 500 PLN przy drugim depozycie
  • 50% do 700 PLN za trzeci przelew na konto
  • 60 PLN za wykonanie specjalnych zadań

Łączny pakiet powitalny od STS to 1660 PLN. Można dzięki niemu grać przygotowane przez nas na KSW 78 typy bukmacherskie lub też zdecydować się na postawienie na coś zupełnie innego. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Typy na KSW 78. Kupon bukmacherski – do wygrania ponad 2200 PLN!

KSW 78 kupon z typami w Betclic
KSW 78 kupon z typami w Betclic

Czy stawiając tylko na największych faworytów KSW 78 można zarobić sporo pieniędzy? Okazuje się, że tak, a dowodem na to jest przykładowy kupon, który przygotowaliśmy na stronie www.Betclic.pl. Z kodem promocyjnymKODBET” można teraz dostać 200 PLN jako zakład bez ryzyka, ale już przy stawce 100 PLN potencjalna wygrana, grając na KSW 78 pewniaki, wynosi ponad 2200 PLN!

Zagraliśmy na wygrane Dzikowskiego, Szczepaniaka, Kijańczuka, Sudolskiego, Mańkowskiego, Romanowskiego oraz Materli. Ośmiu faworytów to kurs ogólny ponad 25.00!

Jeżeli zarejestrujemy się u bukmachera Betclic, to nasz pierwszy zakład będzie ubezpieczony i będziemy mogli w razie przegranej odebrać z powrotem nawet 200 PLN. Tylko my decydujemy o tym, czy będziemy chcieli zagrać zachowawczo, czy wybierzemy wariant bardziej ryzykowny, a przy tym potencjalnie mocniej opłacalny.

KSW 78 obstawianie. Granie na żywo czy pre-match?

Obstawianie KSW 78 możliwe jest na dwa sposoby. Niektórzy wybiorą granie pre-match, czyli jeszcze przed rozpoczęciem gali, a inni zdecydują się na typowanie na żywo. Przygotowana na galę karta walk gwarantuje duże emocje, ale jest to również jednoznaczne z tym, że może czekać nas jakaś niespodzianka. Kiedy gra się typy na żywo, łatwiej jest wyciągać wnioski z tego, co dzieje się w oktagonie i jednocześnie daje się sobie większe szanse na wygraną.

Zakłady live mają to do siebie, że mogą – ale nie muszą – przynieść lepsze warunki do typowania ze względu na podwyższone kursy. Jeżeli jednak jakiś faworyt od samego początku będzie zaznaczał swoją przewagę w oktagonie, do zdobycia będzie mniej, niż pierwotnie.

Mamy nadzieję, że dostępne u nas KSW 78 typy bukmacherskie sprawdzą się w waszym przypadku i będziecie chcieli przynajmniej część z nich wykorzystać w swoich zakładach. Przypominamy raz jeszcze, że start gali jest zaplanowany na 21 stycznia na godzinę 19. Oczywiście, te najważniejsze walki rozegrane zostaną już po 22.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x