KSW 76 wyniki. Relacja z gali – kto wygrał dzisiaj? [12.11.2022]

Sprawdź z gali KSW 76 wyniki na żywo. Relacja live pozwala szybko odnaleźć odpowiedź na pytanie, kto wygrał, a kto przegrał podczas wydarzenia w Grodzisku Mazowieckim. Start 12.11.22 o godzinie 19.

KSW 76 wyniki na żywo. Relacja live - kto wygrał? [12.11.12]
KSW 76 wyniki na żywo. Relacja live – kto wygrał? [12.11.12]

KSW 76 wyniki na żywo

Gala w Grodzisku Mazowieckim to przedostatnia impreza KSW w tym roku. Piłkarscy fani już ostrzą zęby przed mistrzostwami świata w Katarze, natomiast w polskim MMA przede wszystkim mówi się o gali KSW 77. To zupełnie nie świadczy o tym, iż z gali KSW 76 wyniki trzeba zupełnie zignorować.

Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy zestawienie zawierające z gali KSW 76 wyniki na żywo. Dzięki temu bardzo szybko każdy jest w stanie dowiedzieć się najważniejszych faktów związanych z wydarzeniem, a więc to, komu udało się zwyciężyć, a kto zmuszony był uznać wyższość rywala. Wydaje się, że z KSW 76 relacja live nie będzie mogła narzekać na brak zainteresowania. Tym bardziej, iż wszystko zorganizowane zostało w długi weekend listopadowy – nie każdy z pewnością będzie mógł śledzić transmisję z gali i z odpowiednią uwagą obserwować poczynania konkretnych zawodników.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Skład uczestników gali KSW 76 miał początkowo wyglądać inaczej, bo w walce wieczoru od początku zapowiadano występ Mariana Ziółkowskiego. Kontuzja nie pozwoliła jednak temu fighterowi na znalezienie się w oktagonie i ostatecznie to Sebastian Rajewski wskoczył na jego miejsce. Mimo wszystko, przed galą mówiło się, że to Salahdine Parnasse cały czas jest zdecydowanym faworytem main eventu i zmiana jego składu niewiele w tej kwestii zmieniła.

GalaKSW 76🥊
Data12.11.2022 (sobota)📅
GodzinaStart o 19.00⏰
MiejsceGrodzisk Mazowiecki🏬
Zakłady livewww.eFortuna.pl

Czy z KSW 76 wyniki będą dla wszystkich tak samo zaskakujące? A może dojdzie do rozstrzygnięć, jakich niemal każdy się spodziewał? Na pewno całą relację z wypiekami na twarzy śledzić będą ci, którzy grali zakłady na KSW w Grodzisku. Nie brakowało wyraźnych faworytów, ale także i takich pojedynków, gdzie wskazanie tego, kto może wygrać, było trudnym zadaniem.

KSW 76 relacja live. Śledź wyniki gali!

Dostępna na naszej stronie z KSW 76 relacja live wystartuje wraz z rozpoczęciem pierwszego pojedynku zaplanowanego na tę galę. Będzie to już po godzinie 19 w dniu 12.11.22. Na dobry początek do oktagonu wejdą Marek Samociuk oraz niepokonany Gawryjołek. Występ pogromcy Izu Ugonoha to pierwszy, ale również i jeden z ciekawszych punktów całego eventu.

Jak działa relacja pokazująca z KSW 76 wyniki na żywo? W tym przypadku nie chodzi o komentowane każdego pojedynku, a jedynie przedstawianie najważniejszych faktów. Właśnie tutaj będziemy informować o tym, kto wygrał na KSW 76, a komu nie udało się zwyciężyć. Dzięki temu każdy nieoglądający gali w bardzo szybkim czasie będzie mógł dowiedzieć się, jak poszło jego faworytowi.

Jeżeli tylko odświeżysz stronę, twoim oczom ukażą się najbardziej aktualne z KSW 76 wyniki. Wystarczy sprawdzić w tabeli zwycięzcę, aby dowiedzieć się wszystkich istotnych danych związanych z galą oraz konkretnym starciem. Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że do takiej relacji nie jest potrzebne szybkie połączenie internetowe, a KSW 76 wyniki na żywo na naszej stronie bez problemu śledzić można nawet na urządzeniu mobilnym – smartfonie czy tablecie.

KSW 76 live w Fortunie

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl znaleźć można zakłady live z gali KSW 76. Tym samym nawet w trakcie trwania eventu można obstawiać i to nie tylko na to, kto zwycięży, ale również w jaki sposób. Kursy są aktualizowane na bieżąco, a do typowania wystarcza posiadanie darmowego konta. Co więcej – w Fortunie można typować bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14 procent!

Kurs 100.0 na Kowalkiewicz w eTOTO
Kurs 100.0 na Kowalkiewicz w eTOTO

Jak typować KSW 76 wyniki na żywo w Fortunie?

  1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
  2. Logowanie na konto lub jego rejestracja za darmo (dostępny jest kod promocyjnyBETONLINE„)
  3. Sprawdzenie oferty w dziale „KSW 76” lub…
  4. Przejście do zakładki „Zakłady live”
  5. Wybranie wydarzenie, które chcemy typować
  6. Wybranie walk, stawki i zagranie zakładu!

Dla nowych obstawiających cały czas czeka w Fortunie 20 PLN jako bonus bez depozytu, a także dodatkowe 10 PLN przy pierwszej wpłacie. Ten bukmacher to oficjalny sponsor federacji KSW – przygotowany kod promocyjny to „BETONLINE” i może być użyty tylko na starcie.

KSW 76 kto wygrał, kto przegrał? Oto wyniki!

KSW 76 relacja na żywo - wyniki live
KSW 76 relacja na żywo – wyniki live

Poniżej prezentujemy z KSW 76 wyniki. Każdy może sprawdzać w trakcie gali to, jakie miały miejsce rozstrzygnięcia. Odczytywanie rezultatów nie jest trudne i wydaje się, że nikomu nie trzeba tego specjalnie wyjaśniać.

WalkaWynik
Marek Samociuk vs Kamil GawryjołekKamil Gawryjołek – wygrana przez TKO w I rundzie
Gracjan Szadziński vs Valeriu MirceaValeriu Mircea – wygrana przez KO w I rundzie
Albert Odzimkowski vs Henry FadipeHenry Fadipe – wygrana w II rundzie przez poddanie
Antun Račić vs Zuriko Jojua  Zuriko Jojua  – jednogłośna wygrana na punkty
Maciej Kazieczko vs Francisco BarrioMaciej Kazieczko – wygrana przez KO w III rundzie
Brian Hooi vs Artur SzczepaniakArtur Szczepaniak – wygrana przez KO w I rundzie
Paweł Pawlak vs Tom BreesePaweł Pawlak – wygrana przez TKO w I rundzie
Adrian Bartosiński vs Krystian KaszubowskiAdrian Bartosiński – wygrana przez TKO w I rundzie
Salahdine Parnasse vs Sebastian RajewskiSalahdine Parnasse – wygrana przez poddanie w IV rundzie

Wyniki pojawiać się będą od razu po oficjalnych werdyktach sędziów. Niektóre walki mogą odbyć się z opóźnieniem, co nie jest zależne od prowadzących relację.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x