KSW 76 bez opłat. Oto kod promocyjny!

Znakomita wiadomość dla tych, którzy chcieliby zobaczyć KSW 76 bez opłat – nie trzeba płacić ani złotówki, by włączyć PPV z tej gali. Poznaj kod promocyjny już teraz!

KSW 76 bez opłat. Oto kod promocyjny!
KSW 76 bez opłat. Oto kod promocyjny!

KSW 76 na Viaplay. Specjalny kod promocyjny

Miłośnicy piłki nożnej odliczają dni do mundialu w Katarze, a tymczasem oglądający MMA niezmiennie nie mogą narzekać na nudę. W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne FAME MMA, natomiast 12 listopada będzie miała miejsce gala KSW 76. Tym razem wydarzenie gościć będzie Grodzisk Mazowiecki. Transmisję obejrzeć można jedynie na platformie Viaplay.

KSW 76 na Viaplay oglądać można, posiadając subskrypcję w tej usłudze. Nie trzeba dodatkowo dopłacać do dostępu do pojedynków z Konfrontacji Sztuk Walki. W ramach jednej opłaty oglądać można mecze piłkarskie, hokejowe i wiele innych wydarzeń sportowych. Nie brakuje w tym miejscu także filmów oraz seriali – polskich i zagranicznych.

STS kod promocyjny BETONLINE
STS kod promocyjny BETONLINE

W main evencie zbliżającego się KSW Salahdine Parnasse będzie bronił pasa mistrzowskiego w pojedynku z Sebastianem Rajewskim. Pierwotnie w miejscu tego ostatniego miał być Marian Ziółkowski, jednak przez kontuzję nie będzie mógł pojawić się w oktagonie. Kibice obejrzą również starcie Bartosińskiego z Kaszubowskim czy Pawła Pawlaka z Tomem Breesem. Z kolei dla fanów wagi ciężkiej przygotowano pojedynek z udziałem Marka Samociuka – pogromcy Izu Ugonoha.

Doskonałą wiadomością jest to, że można oglądać KSW 76 bez opłat. Viaplay przygotowano specjalny kod promocyjny, dzięki któremu nie trzeba nic płacić za legalną transmisję z gali!

Specjalne kody promocyjne m.in. na obstawianie walk KSW 76:

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak włączyć KSW 76 bez opłat na Viaplay?

Tylko i wyłącznie Viaplay umożliwia oglądanie gal KSW w stu procentach bezpiecznie i zgodnie z prawem. W Polsce nie ma innej możliwości, aby oglądać gale największej federacji MMA w naszym kraju. Zazwyczaj trzeba płacić 34 złote miesięcznie, ale nie jest tak tym razem. Przygotowano na KSW 76 Viaplay kod promocyjny, dzięki któremu można całe wydarzenie śledzić za 0 złotych!

Co więcej, decydując się na to, o czym mowa poniżej, dostaje się także 30 dni korzystania z oferty na filmy, seriale oraz sport inny niż MMA. Znakomita wieść jest przy tym taka, że można mieć już konto w Viaplay, aby możliwe było skorzystanie z tej akcji specjalnej!

Viaplay kod promocyjny na KSW 76 za 0 zł

KSW 76 Viaplay bez opłat
KSW 76 Viaplay bez opłat

KSW 76 za 0 złotych? Mogłoby się wydawać, że to jakieś oszustwo, bo tego typu akcje są po prostu niemożliwe. To jednak absolutna prawda, a cała akcja przygotowana została przez Viaplay, a nie jakiegoś pośrednika. Tym samym każdy może obejrzeć KSW 76 bez opłat. Wystarczy podać przygotowany przez Viaplay kod promocyjny.

Nowe konto czy już istniejące? To nie ma znaczenia. Wystarczy, że:

  1. Wejdziemy na Viaplay
  2. Zalogujemy się na konto lub dokonamy rejestracji
  3. Wpiszemy kod „‌1MOFF
  4. Promocja pozwala na korzystanie za 0 złotych z zasobów platformy Viaplay przez 30 dni!

Miesięczna subskrypcja bez żadnych opłat oznacza, iż można zobaczyć KSW 76 i nic za to nie zapłacić. Pamiętajmy jednak, że 30 dniach pobrana zostanie z naszej karty opłata 34 złote, jeśli nie anulujemy w porę subskrypcji!

Viaplay kod promocyjny – 17 zł przez 3 miesiące!

Viaplay oferta specjalna na KSW 76 i nie tylko
Viaplay oferta specjalna na KSW 76 i nie tylko

W grudniu odbędzie się KSW 77, gdzie w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski. Jeżeli chcemy obejrzeć ten pojedynek, możemy skorzystać z promocyjnej ceny 17 złotych zamiast 34. To wszystko w ramach kolejnej promocji od Viaplay!

Stali klienci Viaplay dostają subskrypcję za 17 miesięcznie przez 3 okresy. W tym celu wystarczy wykorzystać hasło „‌50OFF3„. Promocja dostępna jest dla osób, które przynajmniej raz korzystały z Viaplay.

  1. Logowanie lub rejestracja w Viaplay
  2. Wpisanie „50OFF3
  3. Trzy miesiące korzystania z Viaplay za 17 złotych miesięcznie!
Viaplay - promocja 3 miesiące za 17 zł/30 dni!
Viaplay – promocja 3 miesiące za 17 zł/30 dni!

Dzięki tej ofercie możliwe jest oglądanie w obniżonej cenie Premier League oraz przyszłych gal KSW.

UWAGA! Wszystkie przedstawione tutaj kody do Viaplay to limitowane promocje. Działają tylko przez pewien czas – warto skorzystać z nich jak najszybciej, jeśli jest się zdecydowanym! Wszystkie hasła bonusowe wygasają wraz z najbliższą niedzielą, czyli 13 listopada.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 511

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x