Krystian Bielik bohaterem drużyny! Zdobył super gola w 96. minucie! [VIDEO]

Krystian Bielik bohaterem Derby Country. Zespół Polaka w niedzielę, to jest 30 stycznia, zremisował w lidze 2:2 z Birmingham City, a zawodnik z naszego kraju popisał się znakomitym uderzeniem w 96. minucie. ZOBACZ WIDEO!

Krystian Bielik: gol przeciwko Birmingham

Derby Country przed niedzielnym meczem miało zaledwie 14 punktów na koncie, dlatego każde „oczko” było dla tego zespołu na wagę złota. Kiedy wydawało się, że pojedynek z Birmingham zakończy się dziewiątą porażką w sezonie, Krystian Bielik popisał się przepięknym strzałem na bramkę, dzięki czemu wywalczył remis dla swojego klubu.

Dramaturgii całej sytuacji jeszcze bardziej dodaje fakt, że gospodarze przegrywali z gośćmi już 0:2, a dopiero na dziesięć minut przed końcem zdobyli gola kontaktowego.

Tak Krystian Bielik zdobył bramkę przeciwko Birmingham City:

Derby Country w kolejnej kolejce zaplecza Premier League zmierzy się z Huddersfield, które obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Krystian Bielik bohaterem drużyny! Zdobył super gola w 96. minucie! [VIDEO]