Krokodyl zjadł piłkarza, który poszedł popływać

Społeczność piłkarska w Kostaryce pogrążyła się w żałobie, kiedy nadeszły wieści o piłkarzu, który zginął, zaatakowany przez krokodyla. Zgłoszenia na ten temat pojawiły się w wielu źródłach, w tym w „The Mirror”, które podało, że nieszczęśliwy incydent miał miejsce w Rio Cañas, Kostaryka, kiedy ofiara zdecydowała się ochłodzić w rzece.

jesus alberto
Krokodyl zjadł piłkarza, który poszedł popływać

Dramatyczne poszukiwania ciała Jesusa Alberto

W celu odnalezienia ciała Jesusa Alberto, miejscowi musieli wejść na pokład kajaka i zabić krokodyla, zanim mogli znaleźć ślady piłkarza. Jesus Alberto Lopez Ortiz, 29-letni piłkarz, był zawodnikiem Deportivo Río Cañas przed swoją tragiczną śmiercią.

Wyrazy współczucia dla jego rodziny spływają z całego kraju, Jesus Alberto znany jako „Chucho”, zostawił dwójkę dzieci w wieku ośmiu i trzech lat. Od czasu, kiedy nastąpiła ta tragedia 29 lipca, rodzina Jesusa Alberto apeluje do organizacji pozarządowych o wsparcie finansowe w pokryciu kosztów jego pogrzebu.

Luis Carlos Montes, menedżer zespołu Deportivo Río Cañas, również organizuje zbiórkę funduszy na rzecz rodziny piłkarza. Deportivo Río Cañas FC wydało oświadczenie na Facebooku, w którym prosi o wsparcie dla swojego byłego zawodnika i podało numer, pod którym można składać darowizny.

Ochrona krokodyli w Kostaryce

Republika Kostaryki, kraj południowoamerykański, jest domem dla co najmniej 245 gatunków gadów. Niemniej jednak, Ministerstwo Środowiska i Energii klasyfikuje krokodyle jako zwiezęta chronione i potępia polowanie lub zabijanie tych gadów.

Źródło: The Mirror

5 / 5. Ocen: 11

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x