Kręć kilometry w szczytnym celu – Zebrano prawie 100 tys PLN!

Superbet podsumował akcję „Kręć kilometry w szczytnym celu!”, w której wspólnie z prawie 2000 uczestników zebrał 99 600 złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Wyzwanie trwało pomiędzy 1 a 23 lipca, czyli podczas tegorocznego Tour de France i przerosło najśmielsze oczekiwania.

Kręć kilometry w szczytnym celu
Kręć kilometry w szczytnym celu – Zebrano prawie 100 tys PLN!

Kręć kilometry w szczytnym celu z Superbet

W ramach akcji za każde przejechane 340,4 km Superbet przekazywał 100 złotych na stowarzyszenie walczące z cukrzycą. W wyzwaniu w aplikacji Strava wzięło udział prawie 2000 uczestników, a prawie połowa z nich przejechała minimum 340 kilometrów.

Do zrealizowania naszej akcji zainspirował nas serial Netflix o Tour de France „W Sercu Peletonu” oraz grupa kolarska Team Novo Nordisk, w której barwach ścigają się diabetycy. To była naprawdę błyskawiczna akcja, na którą od pomysłu do realizacji mieliśmy zaledwie 10 dni. Bardzo cieszymy się, że w tak krótkim czasie, przy ogromnej pracy całego zespołu i naszego ambasadora Jerzego Dudka udało nam się zaangażować tyle osób i wykręcić tak niesamowity wynik – wyjaśnia Łukasz Seweryniak, prezes Superbet.

Łącznie miłośnicy kolarstwa i rowerów w ramach akcji przejechali ponad 861 tysięcy kilometrów – średnio 865 kilometrów na osobę. Trzej najlepsi uczestnicy przejechali w trakcie akcji łącznie prawie 11 tysięcy kilometrów. Każdy z nich pokonał dystans większy niż kolarze w tegorocznym wyścigu dookoła Francji.

Finalne wyniki i zaangażowanie uczestników przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że wspólnie z Superbet udało nam się zachęcić do pomocy blisko 2000 osób i zebrać 100 tysięcy złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Jestem przekonany, że dzięki „Kręć kilometry w szczytnym celu!” udało nam się zwrócić uwagę na ważny społecznie problem i wesprzeć osoby walczące z cukrzycą – mówi Jerzy Dudek, ambasador Superbet

KOD PROMOCYJNY: BETONLINE

3754 PLN W SUPERBET

Zebrane pieniądze zostaną przekazane najstarszemu, a jednocześnie jednemu z największych stowarzyszeń pacjentów w Polsce, które wspiera i edukuje chorych na cukrzycę. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków liczy blisko 350 oddziałów i kół, zrzesza w sumie około 60 000 pacjentów.

ZOBACZ: Superbet kod promocyjny

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że w tym roku firma Superbet zechciała zwrócić uwagę na problem cukrzycy, będącej pierwszą na świecie niezakaźną epidemią. Cieszymy się, że zapał i entuzjazm użytkowników pozwolił na „wykręcenie” tak pokaźnego wsparcia na rzecz naszej organizacji. Bardzo wszystkim dziękujemy i zapewniamy, że środki zostaną godnie spożytkowane na pomoc osobom żyjącym z

cukrzycą, jak również na szerzenie świadomości i profilaktyki cukrzycy w społeczeństwie – mówi Anna Śliwińska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

ZOBACZ: Tour de Pologne 2023

Rekordzista, który zajął pierwsze miejsce w akcji „Kręć kilometry w szczytnym celu!” przejechał w ciągu 23 dni wyzwania 3884,8 kilometrów. Każdy z uczestników, który wykręcił 340,4 km otrzyma gwarantowaną nagrodę – bidon Camelback Podium. Dla najlepszych 110 przygotowano customowe koszulki kolarskie Superbet.

Źródło: Informacja prasowa

5 / 5. Ocen: 34

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x