Kownacki – Demirezen powtórka walki. Kto wygrał, co się wydarzyło? [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę w Nowym Jorku odbyła się walka Kownacki – Demirezen. Powtórka wydarzenia jest już do obejrzenia, dzięki czemu każdy może zobaczyć to, co działo się w Barclays Center i jednocześnie poznać wynik tego starcia.

Kownacki – Demirezen powtórka walki. Kto wygrał, co się wydarzyło? [WIDEO]
Kownacki – Demirezen powtórka walki. Kto wygrał, co się wydarzyło? [WIDEO] (fot. screen/YouTube.com)

Kownacki – Demirezen powtórka. Kto okazał się lepszy?

Adam Kownacki przystępował do swojego starcia w ostatni weekend lipca po dwóch przegranych z rzędu. Polak nie ukrywał tego, że trzecia przegrana może mieć kluczowe znaczenie dla jego dalszej kariery. Od razu wiadomo było jednak, że turecki przeciwnik będzie dla „Babyface’a” twardym orzechem do zgryzienia – Ali Eren Demirezen przed walką w Nowym Jorku miał na koncie tylko jedną porażkę w zawodowej karierze.

Pierwsze rundy mogły dać polskim kibicom spore nadzieje, bo nasz rodak pokazał się w ringu z bardzo dobrej strony. Od około czwartej rundy zdecydowanie lepiej szło już Demirezenowi i to on zaczął kontrolować przebieg pojedynku. W 10. rundzie mogło się wydawać, że Kownacki jest o krok od leżenia na deskach, jednak pomimo słabego początku i jemu w tej odsłonie udało się czymś zaskoczyć oponenta.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Jak pokazuje z walki ‌Kownacki – Demirezen powtórka, o zwycięstwie zadecydował werdykt sędziów. Mimo że nie doszło do efektownych nokautów, kibice mogli być zadowoleni z tego, co działo w ringu.

Kownacki – Demirezen kto wygrał?

Jak wyglądała decyzja sędziów, w walce Kownacki – Demirezen kto wygrał? Niestety, decyzja była w tym przypadku jednogłośna i nie było najmniejszych wątpliwości, kto był w starciu lepszy. Aliemu Erenenowi Demirezenowi przyznano raz 96 punktów, a dwukrotnie 97. Polak za to uzyskał kolejno 94, 93 i 93 „oczka”.

Punktacja walki wyglądała następująco:

  • 96:94
  • 97:93
  • 97:93

Niestety, jak widać, bukmacherzy w Polsce mieli rację, wystawiając niższe kursy na boksera z Turcji. Był on uznawany za faworyta do zwycięstwa i znakomicie wywiązał się ze swojej roli.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Kiedy kolejna walka Adama Kownackiego?

Adam Kownacki jest obecnie najwyżej notowanym polskim bokserem w kategorii ciężkiej. Po tym jak Robert Helenius dwukrotnie go pokonał, a teraz zrobił to Ali Eren Demirezen można spodziewać się sporej zmiany notowań naszego pięściarza.

Wielu kibiców może zastanawiać się, czy „Babyface” będzie chciał jeszcze kiedykolwiek pojawić się w ringu. Zakończenie kariery w jego przypadku nie wydaje się wchodzić w grę, chociaż i teki decyzji na pewno całkowicie wykluczyć nie można.

Poniżej znajduje się Kownacki – Demirezen powtórka walki, którą każdy może obejrzeć. Pojedynek odbywał się w nocy i z pewnością nie każdy mógł obejrzeć go na żywo. Co ciekawe, to tylko jeden z polskich akcentów w sporcie w USA tej nocy. O godzinie 1 naszego czasu z soboty na niedzielę Robert Lewandowski zagrał z New York Red Bulls, w którym występuje także inny zawodnik z naszego kraju – Patryk Klimala.

Walka Kownacki – Demirezen powtórka. Zobacz, kto wygrał:

4.9 / 5. Ocen: 315

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x