Kontrowersyjna bramka dla Śląska. Jest komentarz Michniewicza!

Legia Warszawa przegrała ze Śląskiem Wrocław po kuriozalnym golu. W stolicy mówi się o skandalu, a trener Michniewicz w wymowny sposób skomentował całe zajście.

Kontrowersyjna bramka dla Śląska
Kontrowersyjna bramka dla Śląska

W sobotni wieczór piłkarze mistrza Polski zagrali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Do 84. minuty utrzymywał się bezbramkowy wynik, ale wówczas piłkę do siatki skierował Victor Garcia. Prawdopodobnie o golu tym mówiłoby się tylko w kontekście słabej dyspozycji warszawskiego klubu na początku sezonu, gdyby jednak nie fakt, iż padł on w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Zawodnicy ze stolicy mieli pretensje do sędziego Bartosza Frankowskiego, który nie przerwał gry, mimo iż arbiter liniowy podniósł w górę chorągiewkę. Sygnalizacja trwała tylko chwilę, więc niewykluczone, że sędziowie konsultowali ze sobą pomyłkę.

Michniewicz cytowany przez oficjalną stronę Legii skomentował całą sprawę w swoim stylu. I chociaż nie padły żadne konkrety, można spodziewać się, w jakim tonie szkoleniowiec rozmawiał z arbitrem Frankowskim oraz jakie mogły paść słowa w jego kierunku. „Straciliśmy gola w dziwnych okolicznościach. Zostawię dla siebie, o czym rozmawiałem z sędzią Frankowskim. W szatni panował duży smutek, bo przyjechaliśmy tu wygrać to spotkanie” – powiedział Michniewicz po meczu ze Śląskiem.

Po zwycięskim meczu o komentarz poproszony został na antenie Canal+ Sport Mateusz Wieteska. „Zawsze gdy sędziuje nam pan Frankowski, to są pretensje do jego decyzji. Nie chcę o tym mówić„- przyznał defensor Śląska Wrocław.

Legia Warszawa musi szybko się pozbierać, gdyż już w najbliższy czwartek gra swój pierwszy mecz w Lidze Europy. Klub z Polski zmierzy się ze Spartakiem Moskwa. Jeżeli w niedzielę Zagłębie Lubin pokona Piast Gliwice na wyjeździe, mistrz naszego kraju w tabeli Ekstraklasy będzie miał miejsce w strefie spadkowej.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button