Konkurs typerski na US Open – aż 150.000 PLN w puli nagród!

Firma bukmacherska Fortuna zaprasza wszystkich fanów obstawiania na konkurs typerski US Open, dzięki któremu obstawianie daje szansę walki aż o 150.000 PLN. W tym materiale możesz poznać wszystkie szczegóły na temat tej oferty.

Konkurs typerski na US Open - aż 150.000 PLN w puli nagród!
Konkurs typerski na US Open – aż 150.000 PLN w puli nagród!

AKO Master na US Open 2023

Fani tenisa mogą zacierać ręce, bo pod koniec sierpnia i na początku września czekają na nich emocje związane z US Open 2023. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy codzienne typy na tę imprezę – można dzięki nim obecnie wygrać nie tylko to, co jest wyświetlane na kuponie, ale również dodatkowe aż 150.000 PLN!

W ramach promocji bukmachera Fortuna obstawianie kuponów AKO pozwala walczyć o bardzo wysokie nagrody pieniężne. Do przejścia są łącznie trzy etapy – za ukończenie tego ostatniego otrzymuje się część (lub całość) z puli wynoszącej 150.000 PLN. Akcja obowiązuje do końca 10 września.

100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!
100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!

Aby wziąć udział w akcji, należy posiadać darmowe konto na www.eFortuna.pl. Utworzyć je można w kilka chwil – z kodem promocyjnym „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym czeka 20 PLN bez depozytu i do 600 PLN w postaci zakładów bez ryzyka!

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, możesz sprawdzić u nas wszystkie informacje o tym, jak w Fortunie wykorzystać promocyjny kod na bonus powitalny i co dokładnie i na jakich warunkach jest do zdobycia!

W każdym etapie trafić należy konkretny kupon składający się tylko i wyłącznie z zakładów przedmeczowych. Co najmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć tenisa. Oto najważniejsze informacje dla typerów:

  • Etap I – trwa od 27 do 31 sierpnia – należy trafić w nim kupon min. AKO 7
  • Etap II – trwa od 1 do 6 września – wymogiem jest trafienie kuponu min. AKO 12
  • Etap III – trwa od 7 do 10 września – konieczne jest wygranie kuponu min. AKO 20
Konkurs typerski na US Open - aż 150.000 PLN w puli nagród!
Konkurs typerski na US Open – aż 150.000 PLN w puli nagród!

Do otrzymania nagrody przewidzianej w konkursie wymagane jest ukończenie wszystkich trzech etapów. Stawka minimalna to 10 PLN, a kurs każdego obstawianego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.20.

Krok po kroku: Walka o 150.000 PLN w AKO Master w Fortunie:

  1. Wejście i logowanie na konto na www.eFortuna.pl
  2. Granie kuponów AKO spełniających warunki oferty
  3. Przejście przez wszystkie trzy etapy
  4. Odebranie całości lub części puli wynoszącej aż 150.000 PLN!

Im mniej osób przejdzie przez wszystkie trzy etapy, tym więcej będzie można zdobyć na koniec promocji. Pula 150.000 PLN dzielona jest na równe części i przekazywana każdemu, kto spełnił wszystkie promocyjne wymagania.

Obstawiać można w tym przypadku zarówno na stronie internetowej, jak i mobilnej. W promocji uwzględniana jest również aktywność w aplikacji.

Pamiętaj też, że mecze US Open 2023 na żywo można oglądać na stronie bukmachera STS.


5 / 5. Ocen: 91

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x