Kolejne wzmocnienie w ekipie Viaplay F1

Platforma streamingowa – Viaplay, która od sezonu 2023 będzie transmitowała wyścigi Formuły 1, poinformowała dziś o pozyskaniu kolejnego nabytku do swojej ekipy. Tym wzmocnieniem została -Aldona Marciniak, która ostatnio przez kilka lat pracowała w Eleven Sports, jako reporter i ekspert na wyścigach królowej motosportu.

Do ekipy Viaplay Sport Polska dołącza Aldona Marciniak. Foto: Viaplay Sport Polska/Twitter

Kolejny transfer na linii: Eleven Sports – Viaplay

Wcześniej Viaplay poinformował o dwóch innych nabytkach też związanych z Eleven Sports. Konkretnie chodzi o Mikołaja Sokoła i Macieja Jermakowa. Teraz do tej dwójki dołącza dziennikarka Przeglądu Sportowego, która w sobotę miała możliwość z Jerzym Mielewskim, Łukaszem Kadziewiczem i Pauliną Chylewską poprowadzić Galę na najlepszego sportowca Polski w 2022 roku. Transmisję z tego wydarzenia, można było obejrzeć na antenie Polsatu.

Dziennikarka motosportu bywała także w programach: „Pol Position” na Kanale Sportowym, gdzie wraz z Cezarym Gutowskim i Michałem Polem omawiali poszczególne wyścigi Formuły 1. Jednak od pewnego czasu zamiast Aldony Marciniak w Kanale Sportowym występował Maciej Jermakow. Marciniak jest także współautorką biografii Roberta Kubicy pt. „Niezniszczalny”, którą napisała wraz z Cezarym Gutowskim.

W sezonie 2023 na platformie streamingowej Viaplay będzie można także obejrzeć wyścigi serii Formuły 2 i 3. Natomiast początek nowego sezonu królowej motosportu zaplanowano na 5 marca, gdzie wtedy na torze Sakhir odbędzie się wyścig o Grand Prix Bahrajnu. Wcześniej jednak Viaplay będzie pokazywało testy przedsezonowe, które odbędą się 23-25 lutego.

W najbliższym czasie pewnie Viaplay będzie odkrywało kolejne nazwiska osób, które wraz z Marciniak, Sokołem i Jermakowem będą tworzyć skład na nowy sezon Formuły 1 w 2023 roku.

Źródło: Viaplay Sport Polska

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x