Kolejne informacje o zagranicznym podmiocie

Na rynku podmiotów hazardowych w Polsce znajduje się coraz więcej legalnych firm bukmacherskich. Do tego grona wkrótce ma dołączyć Bwin. Czy obecnie ta firma bukmacherska działa legalnie i zgodnie z przepisami? Na jakie bonusy można liczyć? O tym i o wielu innych zagadnieniach dowiesz się z poniższego poradnika.

Kolejne informacje o zagranicznym podmiocie

Czy firma bukmacherska Bwin jest obecnie legalna?

Aktualnie nie. Warto dodać, że Bwin miał już kilka razy wejść z przytupem na polski rynek. Pod koniec poprzedniego roku kalendarzowego bardzo dużo mówiło się na temat tego, że ta firma bukmacherska zadebiutuje – w gronie legalnych podmiotów hazardowych – na pewno najpóźniej w połowie lutego. Później ta data została przesunięta o miesiąc. Dzisiaj mamy Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2023 roku. I już jest wiadomo, że wejście na rynek zakładów bukmacherskich w wykonaniu Bwin ponownie opóźni się w czasie. Kiedy zatem można spodziewać się tego, że np. strona internetowa Bwin w końcu będzie dostępna dla użytkowników z Polski? Obecnie nie można na nią wejść. 

Na ten moment nie wiadomo, kiedy firma bukmacherska na dobre wejdzie do naszego kraju. Jest to praktycznie przesądzone, aczkolwiek kolejne obsuwy sprawiają, że gracze zaczynają się trochę irytować. No cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Warto, ponieważ typowanie w sieci jest nie tylko szybkie (można oszczędzić czas i pieniądze), ale także bardzo wygodne.

Jakie bonusy można otrzymać na start?

Obecnie jest to jedna wielka niewiadoma. Jak już wiesz z poprzedniego akapitu, firma bukmacherska Bwin jeszcze nie wystartowała w Polsce. Aktualnie trudno zatem powiedzieć, co będzie oferował Bwin. Eksperci przewidują jednak, że oferta na start powinna być naprawdę bardzo dobra. Wydaje się zatem, że warto czekać na bwin bonus. Nie da się ukryć, że aktualnie konkurencja na rynku jest bardzo duża. Jeśli Bwin chce wejść z przytupem, a takie są właśnie plany, to musi zrobić wszystko, by o ofercie powitalnej zrobiło się głośno. Można zatem przypuszczać, że będą to atrakcyjne bonusy od pierwszego depozytu albo freebety itp. Spodziewamy się, że ta firma bukmacherska będzie chciała po części wynagrodzić Klientom czas oczekiwania. 

W końcu Bwin miał już dwa razy wejść na rynek w tym roku kalendarzowym, a cały czas się to jeszcze nie udało. Pamiętaj, żeby w razie czego bardzo dokładnie czytać warunki oferowanych promocji. Skup się nie tylko na samych nagłówkach, ale także np. na wymaganiach dotyczących obrotu bonusami.

Co można typować w Bwin?

Jesteś pewny, że będziesz chciał zarejestrować się w firmie bukmacherskiej Bwin? Jak tylko wejdzie ona na polski rynek zakładów wzajemnych? Nie zapominaj o jednym. W czasie rejestracji warto wpisać kod promocyjny bwin. W końcu dzięki temu możesz uzyskać jeszcze bardziej atrakcyjne promocje na dzień dobry. A potem możesz już swobodnie obstawiać. Co będzie do grania? Spodziewamy się, że oferta zrobi naprawdę duże wrażenie. Bwin jest znany na świecie z tego, że można u niego obstawiać przeróżne opcje typu prematch, jak i live. 

Gracze będą mogli zatem swobodnie grać wydarzenia przed ich rozpoczęciem oraz w trakcie. Do wyboru na pewno będą również rozmaite opcje krótkoterminowe i długoterminowe. Dzięki temu można zagrać coś tu i teraz lub takie zakłady, na których rozstrzygnięcia trzeba troszkę poczekać. Jeśli chodzi o dyscypliny, to jesteśmy przekonani, że Klienci będą mieli pełne pole do manewru. Czyli będzie można obstawiać topowe sporty (takie, jak piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, skoki narciarskie), a także te, które są zaliczane do niszowych. Wydaje się, że Bwin postawi na uniwersalność. A to dobra informacja dla Klientów.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x