KKS Kalisz – Pogoń Szczecin: Typy, kursy (21.09.2021)

We wtorek rozpoczynamy batalie o Puchar Polski! Na ten dzień przewidzianych jest pięć spotkań, a my postaramy przybliżyć się kilka z nich. Czy Pogoń Szczecin po raz kolejny z rzędu odpadnie bardzo szybko z walki o trofeum?

KKS Kalisz – Pogoń Szczecin: Typy, kursy (21.09.2021)

Typy na mecz KKS Kalisz – Pogoń Szczecin

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 6.10 – 4.85 – 1.47 (STS)
  • 6.30 – 4.85 – 1.48 (Fortuna)
  • 5.90 – 4.90 – 1.47 (Betfan)

KKS Kalisz to drużyna grająca na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce. Po dziewięciu spotkaniach znajdują się w połowie stawki. Drużyna trenera Ryszarda Wieczorka ma przede wszystkim problem ze strzelaniem bramek. Ledwie ponad jedna strzelona bramka na mecz, to nie jest dobry prognostyk przed meczem z Pogonią, gdyż ta od kilku sezonów jest jedną z najlepiej broniących drużyn w Ekstraklasie

Warto wiedzieć: Pięć lat temu obie drużyny zmierzyły się w 1/8 finału Pucharu Polski. Pogoń wygrała w Kaliszu aż 4:0.

Przepis o dwóch młodzieżowcach, którzy muszą być na boisku w rozgrywkach Pucharu Polski również jest argumentem za Pogonią. Trener Runjaić może wybierać spośród takich zawodników jak: Kacper Kozłowski, Kacper Smoliński, Maciej Żurawski czy Mateusz Łęgowski. Na boisku od pierwszej minuty możemy spodziewać się Kamila Grosickiego, który z meczu na mecz będzie łapał coraz więcej minut.

Pogoń jest zdecydowanym faworytem. Na dzień dzisiejszy goście ze Szczecina dysponują szerokim składem i prawdopodobnie tylko jednego zawodnika zabraknie w Kaliszu (Benedikt Zech). Nie przewidujemy sensacji i stawiamy tutaj na popularnych Portowców.

Typ na dziś: zwycięstwo Pogoni Szczecin (kurs 1.48 na www.efortuna.pl).

5 / 5. Ocen: 1

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: KKS Kalisz – Pogoń Szczecin: Typy, kursy (21.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P