Kiedy Michniewicz ogłosi kadrę na Mundial 2022? [Data, godzina]

Mundial 2022 w Katarze zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo już, kiedy Michniewicz ogłosi kadrę na ten turniej. Znana jest już zarówno oficjalna data, jak i godzina. Kibice mogą zacierać ręce!

Kiedy Michniewicz ogłosi kadrę na Mundial 2022? [Data, godzina]
Kiedy Michniewicz ogłosi kadrę na Mundial 2022? [Data, godzina]

Kiedy poznamy skład Polski na MŚ 2022?

Wszyscy fani, którzy dosłownie odliczają każdą sekundę do mundialu 2022, żywo interesują się tym, jak radzą sobie polscy kadrowicze w zagranicznych ligach. Nic dziwnego, że każdy chciałby wiedzieć, kiedy zostanie ogłoszona kadra Polski na MŚ 2022. O ile wcześniej data i godzina nie były znane, teraz mamy już komplet niezbędnych informacji. To oznacza, że wszystko stanie się niedługo jasne i będziemy wiedzieć, kto pojedzie na Mundial 2022, a kogo ostatecznie w biało-czerwonych barwach na tej imprezie zabraknie.

Czy dojdzie do niespodzianek? Historia zna już wiele takich przypadków, że na MŚ 2022 nie zostali powołani ci, których traktowano jako swego rodzaju pewniaków. Wydaje się jednak, iż ogłoszenie kadry Polski na MŚ 2022 przez Czesława Michniewicza nie będzie opiewało w wiele zaskoczeń. Oczywiście, pewne niewiadome cały czas istnieją i nie zmieni się to już do samego końca.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Kiedy Michniewicz ogłosi skład Polski na mundial 2022 w Katarze? Mamy dla kibiców zarówno dobrą, jak i złą wiadomość. Zła jest taka, że całe to wydarzenie będzie miało miejsce w środku tygodnia. Dla osób pracujących w dość standardowych godzinach to na pewno niekoniecznie najlepsza wieść. Są też jednak plusy, bo start nie jest wpisany do harmonogramu trenera na wczesną porę.

Kiedy Michniewicz ogłosi skład Polski na Mundial 2022?

Reprezentacja Polski na MŚ 2022 wystąpi w grupie razem z Meksykiem, Argentyną oraz Arabią Saudyjską. Biało-Czerwoni są uważani za kandydatów do zajęcia drugiego bądź trzeciego miejsca w grupie. Pierwszy mecz z udziałem naszej kadry odbędzie się 22 listopada, a będzie to pojedynek przeciwko Meksykowi.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Śledzący najważniejsze informacje związane z mistrzostwami w Katarze, nie mogą nie wiedzieć, kiedy Michniewicz ogłosi kadrę na mundial 2022. Nastąpi to dokładnie 10 listopada, a więc już w najbliższy czwartek.

O której Michniewicz ogłosi kadrę na MŚ 2022?

Czy wiadomo już coś na temat tego, o której Michniewicz ogłosi swoich wybrańców na MŚ 2022? Tak. Kibice mogą sobie zapisać w swoich urządzeniach, że kadra na mistrzostwa przedstawiona zostanie 10 listopada o godzinie 15. Wszystko będzie miało miejsce w centrum biznesowym Fabryka Norblina przy ulicy Żelaznej w Warszawie.

Co?Ogłoszenie kadry Polski na MŚ 2022
Kiedy?10 listopada (czwartek)
O której?O godzinie 15.00
Gdzie?Fabryka Norblina, ul. Żelazna w Warszawie

W naszym portalu już teraz można sprawdzić szczegółowy kalendarz mistrzostw świata 2022, a także za poznać się z grupami, a więc kto, z kim będzie walczył i na kogo może trafić w późniejszych etapach turnieju.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 198

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x