KIEDY jest finał mundialu? Ostatni mecz MŚ 2022 [Data, godzina]

W jakim dniu odbędzie się ostatni mecz MŚ 2022? Już teraz zobacz, kiedy jest finał mundialu w Katarze. Znana jest już data oraz godzina pojedynku, w którym Francja zmierzy się z Argentyną.

KIEDY jest finał mundialu? Ostatni mecz MŚ 2022 [Data, godzina]
KIEDY jest finał mundialu? Ostatni mecz MŚ 2022 [Data, godzina]

Kiedy jest finał mundialu w Katarze?

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczęły się w listopadzie. Kibice obejrzeli do tej pory w ramach tej imprezy aż 62 spotkania. Pozostały już do rozegrania tylko dwa, a wśród nich jest finał mundialu, czyli najważniejszy mecz, który odpowie nam na pytanie, kto zostanie mistrzem świata. Ciekawostką jest fakt, że może zdarzyć się, iż po raz kolejny po puchar sięgnie ta sama drużyna, co przed czterema laty. Była również szansa na powtórzenie całego składu finału, ale porażka Chorwacji sprawiła, iż ten scenariusz nie doszedł do skutku.

Terminarz MŚ 2022 znany był już od dawna, dlatego też wiadomo, kiedy jest finał mundialu, a także znana jest godzina jego rozpoczęcia. Do niedawna jedyną niewiadomą stanowiło to, kto w tym pojedynku wystąpi.

Betfan bonus specjalny na finał MŚ 2022
Betfan bonus specjalny na finał MŚ 2022

FInałowy mecz tegorocznych mistrzostw świata odbędzie się w dniu 18 grudnia. Będzie to niedziela. Początek pojedynku zaplanowany został na godzinę 16. W Katarze będzie wówczas 18. W ten sposób nawet w przypadku ewentualnej dogrywki oraz rzutów karnych większość kibiców na naszym globie będzie mogła obejrzeć ten pojedynek o dogodnej dla siebie porze.

Pierwsze typy bukmacherskie na finał MŚ 2022 zdają się nie odpowiadać jednoznacznie na pytanie, kto będzie górą. To dobra wiadomość, gdyż zapowiada się interesujące starcie. Aktualne kursy można sprawdzić już teraz na www.STS.pl.

Mecz🏆 Finał MŚ 2022 🏆
UczestnicyFrancja 🇫🇷 – Argentyna 🇦🇷
Data 🗓️ 18.12.22 (niedziela) 🗓️
Godzina⌚️ 16.00 ⌚️
Gdzie obstawiać?www.STS.pl

Finał MŚ 2022 data, godzina – najważniejsze informacje

Finał MŚ 2022 data i godzina to fakty, które są już dobrze znane. W pojedynku wystąpią dwa zespoły, które miały już okazję wiele razy mierzyć się w bezpośrednich starciach o najcenniejsze piłkarskie trofeum na świecie. Pod tym względem tylko nieco lepiej wypada Argentyna, która na swoim koncie ma trzy wicemistrzostwa oraz dwa triumfy w całych MŚ. Francuzi z kolei raz zdobywali srebro, a dwukrotnie mieli złotą drużynę.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Reprezentacja Francji ostatni raz występowała w finale mundialu w 2018 roku w Rosji. Wygrała wówczas z Chorwacją, strzelając jej cztery bramki, a tracąc dwie. Argentyńczyków z kolei widzieliśmy w meczu o puchar w roku 2014. Mistrzostwa odbywały się w Brazylii, a Messi z kolegami z zespołu przegrał po dogrywce z Niemcami 0:1.

Na jakim stadionie finał MŚ 2022?

Wiedząc już, kiedy jest finał mundialu, nie można zupełnie nie wspomnieć o tym, gdzie się odbędzie. To, w jakim kraju jest jasne, ale stadion finału MŚ 2022 to dla wielu nadal tajemnica.

Stadion🏟️ Lusail Stadium 🏟️
PaństwoKatar 🇶🇦
Pojemność86.000
Data budowy2017-2021

Od początku mistrzostw było wiadomo, że pojedynek dwóch najlepszych zespołów turnieju odbędzie się na Lusail Stadium. To obiekt, który jest w stanie pomieścić aż 86.000 kibiców. Podczas mistrzostw ten obiekt gościł uczestników mundialu podczas sześciu spotkań grupowych, a także po jednym razie w każdym etapie fazy pucharowej.

Zakład bez ryzyka w Fortunie na finał MŚ 2022
Zakład bez ryzyka w Fortunie na finał MŚ 2022

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x