Kiedy gra Polska na MŚ piłkarzy ręcznych? Następny mecz – z kim? [Data, godzina]

Kiedy Polska gra teraz na MŚ 2023 piłkarzy ręcznych? Sprawdź następny mecz Polski w turnieju, który odbywa się w naszym kraju oraz Szwecji. Z kim, o której, gdzie, jaka data? Chcesz poznać harmonogram pojedynków z udziałem Orłów? Oto wszystkie ważne informacje!

Kiedy gra Polska na MŚ piłkarzy ręcznych? Następny mecz - z kim? [Data, godzina]
Kiedy gra Polska na MŚ piłkarzy ręcznych? Następny mecz – z kim? [Data, godzina]

Kiedy gra Polska na MŚ piłkarzy ręcznych 2023?

Polska jest współgospodarzem tegorocznych MŚ piłkarzy ręcznych. Zawodnicy z naszego kraju pierwszy mecz w fazie grupowej zagrali przeciwko reprezentacji Francji. To był najbardziej wymagający – przynajmniej teoretycznie – rywal w początkowym etapie rozgrywek. Kiedy gra Polska w piłce ręcznej teraz? Można sprawdzić te informacje właśnie w tym miejscu!

Biało-Czerwoni w grupie grają nie tylko ze wspomnianą już Francją, ale także Słowenią oraz Arabią Saudyjską. Po trzech meczach czeka naszych zawodników faza zasadnicza lub Puchar Prezydenta w przypadku zajęcia ostatniego miejsca. Zasady turnieju są ci obce? Szczegóły na ten temat dostępne są w naszym tekście poświęconym mistrzowskiemu turniejowi.

MŚ 2023 piłka ręczna za darmo - transmisje w STS TV
MŚ 2023 piłka ręczna za darmo – transmisje w STS TV

Chcesz wiedzieć, kiedy grają Polacy w piłkę ręczną? Wszystko jest już jasne i można sprawdzić aktualne dane. Przypominamy, że terminarz fazy grupowej był już znany wcześniej – jeszcze przed pierwszym pojedynkiem turnieju.

Kiedy teraz mecz Polski w piłce ręcznej na MŚ? [Data, godzina, miejsce]

Kiedy gra Polska w piłce ręcznej na MŚ 2023? Po pojedynku z Francją, który zaplanowany był na środę, zawodnicy reprezentujący nasz kraj zagrają jeszcze w tym samym tygodniu. Będzie to miało miejsce dokładnie 14 stycznia. To wtedy odbędzie się starcie Biało-Czerwonych ze Słowenią. Następny mecz Polski na MŚ piłkarzy ręcznych – teraz jest już wszystko jasne!

W ostatniej kolejce fazy grupowej Polska zagra z Arabią Saudyjską. Kolejne karty w terminarzu naszych zawodników odsłonięte zostaną po zakończeniu pierwszej fazy turnieju mistrzowskiego. Co bardzo ważne – MŚ w piłce ręcznej za darmo można oglądać za pośrednictwem internetu. Można u nas sprawdzić, jak to się robi!

Superbet specjalny bonus z kodem BETONLINE
Superbet specjalny bonus z kodem BETONLINE

MŚ piłka ręczna kiedy gra Polska? Odpowiedź na to pytanie można uzyskać w tabeli, która została zamieszczona poniżej. To najważniejsze dane podane w skondensowanej formie – wszystko w jednym miejscu, podane jak na tacy!

Kiedy teraz gra Polska na MŚ w piłce ręcznej? Następny mecz Polski:

Mecz:Polska 🇵🇱 – Słowenia 🇸🇮
Data:🗓️ 14 stycznia 2023 (sobota) 🗓️
Godzina startu:⌚️ 20.30 ⌚️
Miejsce:🛸 Spodek w Katowicach 🛸
Gdzie oglądać:STS TV

Wiadomo już tym samym, kiedy Polska na MŚ w piłce ręcznej teraz będzie grała. Następny mecz reprezentacji na pewno przyniesie wiele emocji. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za nasyzch zawodników.

Warto wspomnieć, że wraz z meczami Polaków w grupie odbywać się będą również pojedynki w innych zestawieniach. Niektórzy kibice oglądać będą pojedynki na żywo, a inni będą zadowalać się tylko skrótami meczów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x