Kazachstan – Finlandia: Typy, kursy (12.10.2021)

W Astanie Kazachowie podejmą Finów w siódmej kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata. Reprezentacja ze Skandynawii cały czas ma szanse na zajęcie drugiego miejsca, które daje prawo gry w barażach o Mundial. Jeżeli Finowie chcą być dalej w grze, ten mecz muszą wygrać. Spotkanie poprowadzi Turek Ozkahya, a pierwszy gwizdek o godzinie 16:00. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

Kazachstan – Finlandia: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Kazachstan – Finlandia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.65 – 3.25 – 1.90 (STS)
  • 4.35 – 3.20 – 1.92 (Fortuna)
  • 4.70 – 3.30 – 1.87 (Betclic)

W grupie D na prowadzeniu znajduje się Francja z bezpieczną przewagą. O drugie miejsce wciąż walczą Ukraińcy, Bośniacy oraz właśnie Finowie, którzy tracą trzy punkty do drugiej Ukrainy, ale nasi wschodni sąsiedzi mają o jedno spotkanie rozegrane więcej.

W pierwszym meczu pomiędzy Kazachstanem a Finlandią padł wynik 1:0 dla Finów po bramce Joela Pohjanpalo. Było to zasłużone zwycięstwo gospodarzy tamtego starcia.

Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą w historii spotkań czterokrotnie:

  • Finlandia – Kazachstan 1:0
  • Finlandia – Kazachstan 2:1
  • Kazachstan – Finlandia 0:2
  • Finlandia – Kazachstan (0:0)0:1

Powyższe wyniki pokazują, że w bezpośrednich meczach pada mało bramek i taki jest też nasz typ. Uważamy, że we wtorkowym spotkaniu nie padnie więcej niż dwa gole. Reprezentacja Finlandii nie gra ofensywnego futbolu co pokazało m.in. Euro 2020. Z kolei Kazachstan u siebie w eliminacjach do Mistrzostw Świata ma średnią strzelonych goli u siebie poniżej jednego trafienia.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.60 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button