Kanał Sportowy wydaje stanowisko ws. odejścia Krzysztofa Stanowskiego

Wczoraj wieczorem Krzysztof Stanowski na platformie X opublikował krótkie oświadczenie, w którym dowiedzieliśmy się, że po 4 latach współpracy odchodzi z Kanału Sportowego. Do tej całej sytuacji odniósł się sam Kanał Sportowy, który również postanowiło odnieść się do tej sprawy.

Kanał Sportowy wydało komunikat w sprawie odejścia Krzysztofa Stanowskiego. Foto: Kanał Sportowy

Od kilku tygodni w mediach społecznościowych plotkowano, że Stanowski zamierza odejść z Kanału Sportowego. Sam dziennikarz sportowy nie wystąpił ostatnio między innymi w comiesięcznym Zebraniu Zarządu (zastąpił go Wojciech Kowalczyk), czy usunął z Instagrama opisy dotyczące Kanału Sportowego. Ostatecznie te wszystkie wątpliwości na temat wspólnej współpracy pomiędzy obiema sprawami zostały wczoraj ujawnione.

Oto treść oświadczenia Kanału Sportowego upublicznione na portalu X.

Zdania internautów na temat odejścia Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego są mocno podzielone. Niektórzy uważają, że sam Kanał w ostatnich miesiącach był zbyt mało sportowy, zwłaszcza przez programy Stanowskiego takie jak: Dziennikarskie Zero, czy odcinki o aferze z Natalią Janoszek. Inne osoby natomiast sądzą, że Kanał Sportowy bardzo dużo traci, ponieważ same odcinki Stanowskiego generowało bardzo wysoką oglądalność, co można zobaczyć na screenach TOP 20 najczęściej oglądanych filmów Kanału Sportowego na platformie YouTube.

W kolejnych tygodniach może dowiem się, czym w najbliższej przyszłości będzie się zajmował Krzysztof Stanowski. Czy postanowi otworzy swój nowy kanał na YouTube, gdzie będzie prowadził swoje autorskie programy? Czas pokaże.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x