Już w piątek MMA VIP 3 – najbardziej kontrowersyjna gala roku!

MMA VIP 3 to najbardziej kontrowersyjna gala mieszanych sztuk walki, która zaplanowana jest na ten rok. Gdzie oglądać transmisję z tego niecodziennego wydarzenia i czego świadkami będą kibice, którzy zdecydują się włączyć stream online?

Już w piątek MMA VIP 3 - najbardziej kontrowersyjna gala roku
Już w piątek MMA VIP 3 – najbardziej kontrowersyjna gala roku

Gala MMA VIP 3 – data, kto walczy, gdzie się odbędzie

Kiedy gala MMA VIP 3 została ogłoszona, wiadomo było od razu, że zainteresowanie nią będzie ogromne. Tak rzeczywiście jest, a główny organizator całego przedsięwzięcia, Marcin Najman, cały czas dolewał oliwy do ognia, by stworzyć najgorętszy event freak fightowy w naszym kraju. O tym, czy mu się to udało za wcześnie pisać, ale na pewno mówimy o wydarzeniu, które budzi bardzo dużo kontrowersji.

Gala MMA VIP 3 odbędzie się już w najbliższy piątek, czyli 29 października w Częstochowie. Początek jest zaplanowany na godzinę 19. Kibice MMA w Polsce nie będą więc musieli wybierać między tą galą a UFC 267, podczas którego dojdzie do mistrzowskiego starcia z udziałem Jana Błachowicza. Chociaż obu eventową nie można ze sobą porównywać pod względem sportowy, na pewno jeden i drugi będzie chętnie oglądany w naszym kraju.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Kogo zobaczymy w Częstochowie podczas gali u Najmana? Wystąpi w niej nawet sam „El Testosteron”, który zmierzy się z jednym z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” – Ryśkiem „Szczeną” Dąbrowskim. Bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto w tym pojedynku powinien wygrać, dlatego bardzo niewiele można u nich zarobić, grając na Najmana i to mimo że ten jeszcze do niedawna zapowiadał po raz kolejny koniec sportowej kariery.

To, na czym będzie skupiało się wielu kibiców, to bez wątpienia pojedynki kobiet z mężczyznami. Pierwsze takie wydarzenie w MMA na skalę nie tylko krajową!

Karta walk MMA VIP 3 (29 października 2021):

  • Remi Gruchała – Paweł „Scarface” Jendruczko
  • Michał „Polski Ken” Przybyłowicz – Wiktoria Domżalska
  • Dariusz „Lew” Kaźmierczuk – Marek Molak
  • Urszula Siekacz – Piotr „Muaboy” Lisowski
  • Damian „Damiano Cygano” Kamowski – Daniel „Achtung” Wrześniewski
  • Kazik Klimat – Maciej „GSP” Gandziarowski
  • Kamil Gmosiński – Piotr „Henio” Szczygieł
  • Michał „Wampir” Pasternak – Kornel „Korniko” Zapadka
  • Marcin “El Testosteron” Najman – Ryszard „Szczena” Dąbrowski – walka wieczoru

Gdzie oglądać MMA VIP 3? Transmisja tylko i wyłącznie online!

Pewne było to, że nie będzie brakować osób, które będą chciały dowiedzieć się, gdzie oglądać MMA VIP 3 w internecie. To bardzo duże wydarzenie niezwykle szeroko komentowane w sieci, więc zainteresowanie trudno jest nazwać zaskakującym. Pozostaje tylko kwestia, gdzie rzeczywiście można ten event obejrzeć. Na pewno nie każdy pojedynek będzie dla wszystkich tak samo atrakcyjny, ale to nie zmienia zupełnie faktu, iż szykuje się kolejny dobry wynik oglądalności.

Na pewno kibice najbardziej chcieliby przeczytać o tym, że można oglądać galę MMA VIP 3 za darmo. Bezpłatna transmisja dla każdego, kto korzysta z internetu i chce obejrzeć w akcji „Polskiego Kena” czy chociażby Marcina Najmana w walce z Ryśkiem z „Chłopaków do wzięcia”? Gdyby tak było, można by było mówić o czymś więcej niż marketingowym strzale w dziesiątkę. Miałby on jednak jeden ogromny minus dla organizatorów – nie przyniósłby im wystarczających dochodów.

Nie ma takiej możliwości, by możliwe było oglądanie MMA VIP 3 w internecie bez opłat. To oznacza, iż nigdzie nie znajdziemy legalnego streamu z tego wydarzenia. Może się zdarzyć, iż będzie jakiś portal, który udostępni niezgodnie z prawem autorskim materiał wideo z częstochowskiej gali, ale prawdopodobnie bardzo szybko zostanie on upomniany przez organizatora, a tym samym transmisja szybko zniknie z internetu.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że obejrzymy galę MMA VIP 3 online, powinniśmy przede wszystkim skupić się na legalnych sposobach zdobycia dostępu do relacji. Tutaj do akcji wkracza nam dobrze wszystkim znany system PPV.

Na MMA VIP 3 typy pokazują, że nie w każdym pojedynku można spodziewać się łatwych do przewidzenia rozstrzygnięć. A czy tak będzie też w rzeczywistości? Niedługo będziemy się mogli o tym przekonać.

Jak zobaczyć galę MMA VIP 3 w internecie?

Gala MMA VIP 3 PPV
Gala MMA VIP 3 PPV

MMA VIP 3 w systemie PPV jest już do wykupienia dla każdego chętnego. Polecamy korzystać jedynie z oficjalnego portalu gali i w ogóle nie korzystać z serwisów pośredniczących w transakcji, gdyż nigdy nie można być w stu procentach pewnym, iż nie padnie się ofiarą oszustwa.

Zobaczenie gali MMA VIP 3 w internecie rozpoczynamy od założenia konta internetowego w portalu MMA VIP 3 PPV. Ten proces nie trwa szczególnie długo, a podaje się w nim jedynie imię, nazwisko, adres e-mail oraz narodowość. Po tym kroku można przystąpić do finalizacji zakupu. Wiąże się to – oczywiście – z kosztem. Najtańsza wirtualna wejściówka to niecałe 30 złotych.

Obecnie wspierane są tylko komputery oraz urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Niestety, nie na każdym telewizorze będzie można obejrzeć transmisję. Organizator poleca wypróbowanie testowego odtwarzacza przed zakupem dostępu do gali. Na pewno warto to zrobić, gdyż szybko się to odbywa, a daje nam pewność, iż nie będziemy mieli problemów z obejrzeniem walk, na których nam zależało.

Na pewno podane zostaną na naszej stronie z gali MMA VIP 3 wyniki. Śledźcie nas uważnie, by niczego nie przegapić!Jakie typy na MMA VIP 3 mają zawodowi typerzy?

Nasi eksperci od sztuk walki przygotowali dla was szereg typów na galę MMA VIP 3, szczegóły w artykule.

Gdzie można obstawiać galę MMA VIP 3?

Tylko bukmacher Fortuna oferuje graczom możliwość obstawiania gali MMA VIP 3. Z kodem promocyjnym BETONLINE można typować z dodatkowym bonusem.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button