Jérôme Boateng szuka nowego klubu

Jérôme Boateng może niedługo znaleźć nowy klub. Jak podaje Florian Plettenberg, doświadczony obrońca chce opuścić Olympique Lyon już po jednym sezonie.

Jérôme Boateng szuka nowego klubu

W poszukiwaniu nowej drużyny

Kariera młodszego z braci Boatengów zdaje się zmierzać powoli ku końcowi. Wielu zawodników w podobnym do jego wieku odwiesza już buty na kołek. Były gwiazdor Bayernu Monachium jest świadom tego, że czasu nie da się oszukać, dlatego chce jak najszybciej zmienić klub na taki, który pozwoli mu powalczyć jeszcze o najwyższe cele na Starym Kontynencie.

Jérôme Boateng aktualnie jest zawodnikiem Olympique Lyon. Niemiec wystąpił łącznie w 27 meczach, jednak istnieje duża szansa na to, że doświadczony piłkarz wkrótce będzie miał nowego pracodawcę. 33-latek nie jest zadowolony z faktu, że jego drużyna nie zdołała zakwalifikować się do europejskich pucharów, informuje Florian Plettenberg. Znany defensor marzy o grze w Major League Soccer, jednak zanim to nastąpi, to chciałby spróbować swoich sił w innym ambitnym projekcie. Wychowanek berlińskiej Herthy BSC jest otwarty na propozycje z Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji, a także z Portugalii.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x