Jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego odniósł się ws. odejścia Krzysztofa Stanowskiego

Podczas dzisiejszego programu KS Poranek, którego prowadził Michał Pol w towarzystwie Przemysława Rudzkiego, ten pierwszy postanowił odnieść się krótko, w sprawie jego oświadczenia na portalu X (dawniej Twitter), które dotyczyło zakończenie współpracy Krzysztofa Stanowskiego z Kanałem Sportowym.

Michał Pol postanowił dodać kilka słów ws. odejścia Krzysztofa Stanowskiego. Foto: Polsport-Michał Pol – YouTube(screen).

Pol po tym jak już w mediach społecznościowych obiegła informacja o odejściu Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego, gdzie postanowił podziękować za cztery lata współpracy z dziennikarzem sportowym.

Jednak wielu użytkowników pod postem współwłaściciela Kanału Sportowego stwierdziło, że te podziękowania nie są zbyt szczerze, co miały mówić takie zdanie: „Co prawda, akurat musimy gasić pożary”. Portal Plotek.pl natomiast twierdziło, że pożegnanie Stanowskiego z Kanałem Sportowego miało związek w związku odcinkami o wymyślonej karierze w świecie polskiego show-biznesu przez Natalię Janoszek.

Dziś na te medialne pogłoski wypowiedział się właśnie wspomniany już Michał Pol, który w programie KS Poranek na Kanale Sportowym oznajmił, że odejście Stanowskiego nie ma żadnego związku z aferą Natalii Janoszek.

Zobaczymy jak w kolejnych dniach i tygodniach rozwinie się ta sytuacja. Czy obie strony na tym rozstaniu tylko zyskają, czy jednak odejście Stanowskiego odbije się na wyświetlaniach filmów publikowanych na platformie YouTube? Tego na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiemy, ale jedno można powiedzieć, że nie jest wykluczone, że Krzysztof Stanowski postanowi założyć swój kanał na YouTube, gdzie będzie prowadził programy z Robertem Mazurkiem o tematach publicystycznych.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x