Jaś Kapela wygrał na Prime Show MMA. Sensacja podczas gali w Łodzi! [WIDEO]

Zdaje się, że takiego scenariusza prawie nikt się nie spodziewał. Jaś Kapela wygrał podczas Prime Show MMA. Jego rywal, Ziemowit Kossakowski, po pojedynku długo nie mógł dojść do siebie.

Jaś Kapela wygrał na Prime Show MMA. Sensacja podczas gali w Łodzi! [WIDEO] (fot. screen Prime Show MMA PPV)
Jaś Kapela wygrał na Prime Show MMA. Sensacja podczas gali w Łodzi! [WIDEO] (fot. screen Prime Show MMA PPV)

Jaś kapela na Prime Show MMA. Walka z zaskakującym zwycięzcą!

To była pierwsza tego typu walka w na rynku polskich freak fightów. Jeszcze nigdy nie doszło do czysto politycznego pojedynku, w którym w oktagonie zmierzyło się ze sobą dwóch przedstawicieli zupełnie odmiennych obozów – lewicowego oraz prawicowego.

Przed walką bukmacher www.eFortuna.pl nie dawał Kapeli większych szans na zwycięstwo. Sporo niższy i również lżejszy od rywala miał przegrać z kretesem. Stało się jednak zupełnie inaczej, bo to tak naprawdę Kossakowski od początku musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

Zaczęło się tak, jak można było się tego spodziewać, a więc od totalnego chaosu na arenie. Z bójki lepiej wybrnął jednak Kapela, który najpierw był bliski podduszenia Kossakowskiego, a chwilę potem obłożył go ciosami, co sprawiło, iż sędzia zmuszony był przerwać pojedynek. „Piast” dwukrotnie był upominany o to, że jest mało aktywny.

Kapela - Kossakowski walka - Prime Show MMA
Kapela – Kossakowski walka – Prime Show MMA

Kapela – Kossakowski powtórka. Gdzie dostępne wideo?

Po walce Kapela zebrał sporo gwizdów i po raz kolejny nie zabrakło z jego ust kontrowersyjnych wypowiedzi oraz okrzyków. Kossakowski z kolei przyznał, że planuje wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych. Na pytanie o to powody porażki odpowiedział, iż zawiniła jego głowa.

Kiedy tylko pojawi się z walki Kapela – Kossakowski wideo, zostanie ono dodane w tym miejscu. Przypominamy, iż dla kibiców przygotowana została też z Prime Show MMA powtórka.

4.7 / 5. Ocen: 70

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x