Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski poznał rywala

Federacja High League poinformowała dziś, kto będzie rywalem Jarosława „PashyBicepsa” Jarząbkowskiego w jego debiucie w formule MMA, podczas gali High League 6, która odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku. Jego przeciwnikiem został zawodnik FAME MMA – Marcin Dubiel.

Marcin Dubiel zawalczy na gali High League 6. Foto: High League/accredito

PashaBiceps VS Dubiel na gali High League 6 w katowickim Spodku

Marcin Dubiel to youtuber-influencer, który stoczył już podczas gal freak-fightowych sześć walk, z których wygrał aż cztery.  Pokonywał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego i Mateusza Trąbkę. Szczególnie pojedynek z Błońskim na gali FAME MMA 15 przeszła do historii. Ich starcie, które w formule no limit do tego w klatce rzymskiej toczyło się aż 17 minut. Zwycięzcą tej walki został właśnie Dubiel. Ostatni raz zawodnika FAME MMA widzieliśmy w listopadzie minionego roku, gdzie w main-evencie gali FAME MMA 16 pokonał byłego członka ekipy Friza-Mateusza Trąbkę.

Natomiast Jarosław Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna jest data 16 marca 2014 roku. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju. 

„PashaBiceps” spełnił swoje marzenie o debiucie w sportach walki w lutym ubiegłego roku. W walce wieczoru gali High League 2 w Krakowie, na zasadach boksu w małych rękawicach, pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Obaj panowie zmierzą się w limicie wagowym do 79,5 kg w formule MMA. Dystans ich walki będzie trwał trzy rundy po trzy minuty.

Źródło: High League

0 / 5. Ocen: 0

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x