Jakub Szymański nowym przyjmującym ZAKSY!

W piątkowe popołudnie ZAKSA S.A poinformowała, że do składu drużyny dołączył nowy przyjmujący. Skład Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wzmocnił kolejny reprezentant Polski, Jakub Szymański.

Jakub Szymański z GKS-u Katowice do ZAKSY! (Fot.: Piotr Sumara/PLS)

PlusLiga: ZAKSA ma nowego przyjmującego

Jak już pisaliśmy na łamach naszego portalu, kędzierzynianie zmagają się z plagą kontuzji. Z tego też powodu niezbędne okazało się uzupełnienia kadry zespołu, przed którym rywalizacja na trzech frontach. W związku z urazami Daniela Chitigoi i Wojciecha Żalińskiego i nieco dłuższą absencją przyjmujących ZAKSA przystąpiła do wzmocnienia pozycji przyjmującego. W piątek 17 listopada do drużyny dołączył nowy przyjmujący, Jakub Szymański.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

25-letni zawodnik może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem na parkietach PlusLigi. Po jednym sezonie spędzonym w Kielcach (2017/2018), przez ostatnie lata grał i trenował w katowickim GKS-ie. Teraz przed Jakubem Szymańskim kolejne wyzwanie. Siatkarz znajdujący się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski dołączył do kędzierzyńskiej drużyny i już w niedzielnym meczu z Enea Czarnymi Radom stanie przed szansą debiutu w nowych barwach.

„W imieniu klubu ZAKSA S.A oraz drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dziękuję Zarządowi GKS-u Katowice za przychylność w obecnej sytuacji i umożliwienie Jakubowi Szymańskiemu rozwoju w naszym klubie. Cieszymy się, że w tej niełatwej dla nas chwili kolejny zawodnik zdecydował się dołączyć do naszego zespołu. Jestem przekonany, że Jakub dobrze odnajdzie się w drużynie i wierzę, że wykorzysta tę szansę i będzie kolejnym przykładem zawodnika, który właśnie w Kędzierzynie-Koźlu wespnie się siatkarsko na wyższy poziom” – podkreślił Prezes ZAKSA S.A., Piotr Szpaczek.

Jak przyznał sam zawodnik propozycja ZAKSY była jedną z takich, nad którymi nie trzeba było się dłużej zastanawiać: – Na pewno czasu na zastanawianie się w obecnej sytuacji było niewiele, miałem kilka dnia na podjęcie decyzji. Tak prawdę mówiąc sama decyzja zapadła dość szybko i rozpoczęły się rozmowy z Zarządem mojego dotychczasowego klubu. Chciałbym skierować słowa podziękowania zarówno w stronę Zarządu GKS-u Katowice jak i sztabu szkoleniowego. Dziękuję, że umożliwili mi tę zmianę, postawili na mój rozwój i dali szansę na ten kolejny krok w karierze. Jestem bardzo wdzięczny za te cztery wspólne sezony i pomoc, jaką zawsze tam otrzymywałem – przyznał najnowszy nabytek ZAKSY, kierując podziękowania również w stronę GKS-u Katowice.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

1. Rejestracja konta w Fortunie z kodem „BETONLINE
2. Zweryfikowanie danych
3. Odebranie bonusu
4. Postawienie kuponu za środki bukmachera!

Dodatkowe 500 PLN na mecz Polska - Wyspy Owcze

Za Jakubem Szymańskim już pierwszy trening z nową drużyną. Jakie są jego wrażenia? – Na pierwsze wrażenia przyjedzie jeszcze czas, w najbliższych dniach sporo będzie się działo ale na pewno towarzyszy mi taki pozytywny stres. Wszystko zadziało się dość szybko, wiele rzeczy musze w swoim życiu zmienić. Bardzo się cieszę z tego jak zostałem tu przyjęty, jak powitała mnie drużyna. Jestem za to bardzo wdzięczny, bo w tej nowej dla mnie sytuacji jest to na pewno bardzo ważne – dodał Jakub Szymański.

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

100 PLN w prezencie od bukmachera STS!

X