Jakub Błaszczykowski: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli

Jeden z współwłaścicieli i jednocześnie piłkarz Wisły Kraków – Jakub Błaszczykowski postanowił udzielić wywiadu dla portalu Sport.interia.pl w którym opowiedział o swoim powrocie na boisko, czy o nowym dyrektorze sportowym – Kiko Ramirezie.

Jakub Błaszczykowski postanowił udzielić wywiadu dla Sport.interia.pl. Foto: Wisła Kraków/ Twitter

Błaszczykowski udziela pierwszego wywiadu odkąd Wisła Kraków jest w Fortunie 1 Lidze

Ostatni mecz Jakub Błaszczykowski rozegrał jeszcze za czasów gry Wisły Kraków na boiskach PKO Ekstraklasy. Było to dokładnie 21 sierpnia 2021 roku w meczu piątej kolejki z Górnikiem Łęczną, który Biała Gwiazda wygrała wtedy 3:1 między innymi po fantastycznej bramce i minięciu kilku obrońców w polu karnym rywali strzelił Ghańczyk – Yaw Yeboah. Sam 108-krotny reprezentant Polski rozegrał w tym starciu 12 minut, zastępując w 78 minucie spotkania właśnie zdobywcę bramki na 0:2 czyli Yeboaha. Od tej pory Błaszczykowskiego nie widzieliśmy na boiskach ekstraklasowych i pierwszoligowych w rundzie jesiennej.

Teraz 37-letni Błaszczykowski w rozmowie z Olgierdem Kwiatkowskim udzielił odpowiedzi na pytanie, kiedy można spodziewać się jego powrotu na boiska pierwszoligowe w barwach Wisły Kraków.

– Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Jestem już dinozaurem i nie będzie to takie proste. Ale próbuje wracać do pełnej sprawności. W tym wieku można krzywo stanąć i może coś strzyknąć w plecach i koniec. Nie da się określić, kiedy zagram. Presja czasu nie jest w tym dobra. Podchodzę do tego ze spokojem i pokorą – stwierdził 108-krotny reprezentant Polski.

Jeden ze współwłaścicieli Wisły Kraków postanowił także wypowiedzieć na temat nowej-starej osoby w drużynie spod Reymonta. Chodzi konkretnie o dyrektora sportowego, a kiedyś byłego trenera Wisły Kraków Hiszpana – Kiko Ramireza. Błaszczykowski odpowiedział krótko:

-Życzyłbym sobie tego. To nie będzie łatwe. Pierwsza runda pokazała, że mamy swoje problemy. Wiem, że musimy ciężko pracować. Tak do tego podchodzę i jeżeli wszyscy będziemy do tego tak podchodzić, to przyjdą wyniki- zakończył swój wywiad były reprezentant Polski.

Obecnie Wisła Kraków w ligowej tabeli Fortuny 1 Ligi zajmuje 10 miejsce ze zdobytymi 24 punktami.

Źródło: Sport.interia.pl


0 / 5. Ocen: 0

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x