Izrael – Szwajcaria: Przełożony mecz el. Euro 2024. Kiedy? Oto nowa data!

W związku z atakami przeprowadzonymi przez bojowników Hamasu, mecz eliminacji Euro 2024 pomiędzy Izraelem a Szwajcarią został przełożony. Decyzję tę podjęła UEFA. Konflikt zbrojny w regionie spowodował wcześniejsze przełożenie wszystkich meczów piłkarskich zaplanowanych w Izraelu na najbliższe dwa tygodnie.

Izrael - Szwajcaria: Przełożony mecz el. Euro 2024. Kiedy? Oto nowa data!
Izrael – Szwajcaria: Przełożony mecz el. Euro 2024. Kiedy? Oto nowa data!

Izrael – Szwajcaria: Przełożony mecz. Kiedy się odbędzie?

Mecz eliminacyjny grupy I, w którym miała się zmierzyć reprezentacja Izraela z drużyną Szwajcarii, odbędzie się ostatecznie 15 listopada o godzinie 20:45 czasu środkowoeuropejskiego. Miejsce rozegrania meczu zostanie potwierdzone w odpowiednim czasie. To bardzo istotna wiadomość dla osób obstawiających typy na eliminacje Euro 2024.

UEFA nadal bacznie monitoruje sytuację i pozostaje w kontakcie ze wszystkimi zaangażowanymi drużynami, aby podjąć decyzje dotyczące nowych dat oraz potencjalnych zmian w innych nadchodzących meczach z udziałem Izraela.

20 PLN bez depozytu w Fortunie
20 PLN bez depozytu w Fortunie

W międzyczasie, izraelski piłkarz Manor Solomon, występujący w drużynie Tottenham Hotspur, wyraził swoje zaniepokojenie z powodu dużych ataków na swoją ojczyznę. Był to pierwszy bezpośredni konflikt na izraelskim terytorium od 1948 roku.

W mojej rodzinie, wśród moich przyjaciół i mojego ukochanego narodu trwa piekło” – napisał Solomon na mediach społecznościowych. „Hamas nie robi (i nigdy nie robił) niczego na korzyść ludu palestyńskiego. Hamas to organizacja terrorystyczna, której jedynym celem jest wymazanie Żydów z powierzchni ziemi.

4.9 / 5. Ocen: 111

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x