INEA sponsorem Fortuna 1. Ligi

Firma INEA, dostawca szybkiego Internetu światłowodowego, usług telewizyjnych, a także telefonicznych i mobilnych, podpisał umowę partnerską z piłkarską pierwszą ligą. Oznacza to, iż będzie aktywnie uczestniczył w promocji i rozwoju polskiego futbolu. Ta długoletnia współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno dla samej firmy, jak i dla kibiców pierwszoligowych klubów.

INEA sponsorem Fortuna 1. Ligi
INEA sponsorem Fortuna 1. Ligi (fot. materiały prasowe)

Nowy partner piłkarskiej 1. ligi

Jak podkreśla Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej, celem INEA jest uczynienie rozgrywek jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla kibiców. W ramach współpracy planowane są różnorodne projekty, które mają na celu zwiększenie zaangażowania fanów i sprawienie, że emocje towarzyszące meczom będą niezapomniane.

Jednym z ważnych elementów tej współpracy jest partnerstwo INEA przy nagrodzie dla Trenera Miesiąca. Od nadchodzącego sezonu 2023/2024 nagroda ta będzie przyznawana przy udziale kibiców i panelu ekspertów. Ponadto, firma nagrodzi również trenerów wirtualnych w ramach inicjatywy Fantasy 1 Liga. To tylko część z planowanych działań, które mają na celu zaangażowanie i nagradzanie fanów piłki nożnej.

100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!
100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!

INEA, jako lider w swojej branży, nie zamierza zwalniać tempa. Firma już wkrótce planuje udostępnić swoje usługi na terenie całego kraju, rozszerzając swój zasięg na kolejne regiony. Marka INEA będzie obecna na nośnikach reklamowych na obiektach Fortuna 1 Ligi od pierwszej kolejki sezonu, co jeszcze bardziej wzmocni jej pozycję wśród polskich dostawców telekomunikacyjnych.Maciej Piechociński, prezes zarządu INEA Sp. z o.o., wyraża radość z tego nowego partnerstwa i podkreśla, że sport jest bardzo bliski marce INEA. Firma aktywnie promuje zdrowy styl życia i chce rozbudzić sportowy duch na jeszcze większą skalę. INEA zamierza dostarczać swoim klientom wiele atrakcji, czyniąc sportowe wydarzenia niezapomnianymi dla fanów.

Fortuna 1 Liga, a wraz z nią INEA, rozpoczyna sezon już w piątek, 21 lipca. Kibice mogą oczekiwać wielu niespodzianek i innowacyjnych projektów, które przyczynią się do jeszcze większej popularności polskiego futbolu. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu INEA, rozgrywki pierwszej ligi z pewnością staną się jeszcze bardziej ekscytujące i emocjonujące dla wszystkich fanów piłki nożnej.

5 / 5. Ocen: 19

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x