HIGH League 5: Kursy bukmacherskie, Zakłady (10.12.2022)

10 grudnia 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się gala High League 5. Poznaliśmy już komplet 10 par oraz pełną kartę walk na High League 5. Jest karta, są wszystkie pary, mamy więc i komplet kursów bukmacherskich na 5. galę High League.

High League 5: Kursy bukmacherskie
HIGH League 5: Kursy bukmacherskie, Zakłady (10.12.2022)

Musimy przyznać, że pełna karta walk na HL5 robi wrażenie. Są ciekawe starcia streamerów. Są 2 bardzo ciekawe zestawienia kobiece. Mamy też kilka walk, które powinny dać radę pod kątem czysto sportowym.

HIGH League 5: Kursy bukmacherskie

Zawodnik High League 5KursKursZawodnik High League 5
Dawid „Diables” Porwisiak2.251.50Paweł „Leh” Lehmann”
Kamil „Hassi” Hassan1.971.66Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
Andrzej „Andrew” Gazda1.911.70Przemysław „Sequento” Skulski
Maciej Holak 3.211.25Maciej „Zony” Zoniuk
Maja Staśko1.233.35Maria „Masza” Graczykowska
Mateusz „Muran” Murański1.253.21Paweł „Scarface” Bomba
Natalia „Natsu” Karczmarczyk1.352.70Agata „Fagata” Fąk
Denis „Crazy” Załęcki1.911.70Caso „Psycho” Bakocevic
Damian Janikowski1.283.03Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Alberto Simao4.421.13Paweł Tyburski
Kursy sprawdzone 15.11.2022 r. na stronie bukmachera Fortuna

Jedynym bukmacherem, u którego można obstawiać zakłady na High League 5, jest Fortuna. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta u tego bukmachera, warto założyć je z kodem promocyjnym, dzięki któremu jest aż 830 zł na obstawianie wydarzeń z oferty Fortuna.

Zakłady na HIGH League 5 można obstawiać do 10.12.2022, czyli do momentu rozpoczęcia się konkretnych pojedynków. Start gali oraz pierwszej walki zaplanowany jest na godzinę 20:00.

High League 5: Zakłady bukmacherskie

Obstawianie FAME MMA dostępne jest wyłącznie u bukmachera Betclic. Z kolei bukmacher Fortuna posiada na wyłączność możliwość obstawiania m. in. HIGH League, ale również typowania wyników nowej federacji freak-piłkarskiej – Move Federation.

Co ciekawego przygotowała Fortuna dla nowych graczy chcących obstawiać zakłady na HIGH League 5?

🥊 HIGH League 5: Zakłady bukmacherskie 🥊FORTUNA
✨ Bonusy na HIGH League ✨830 PLN
💸 HIGH League Zakład bez ryzyka 💸600 PLN
🔒 Założenie konta w Fortuna 🔒20 PLN
💰 Ekstra kasa na High League za free 💰10 PLN
🏦 Podwojenie wpłaty 🏦200 PLN od 2. depozytu

HIGH League 5: Bonusy i promocje

Fortuna zajęła w rankingu bukmacherów drugie miejsce. A to musi oznaczać, że posiada niemal doskonałą ofertę dla nowych graczy. Zakładając konto w FORTUNA z kodem BETONLINE, nowi gracze nabywają możliwość zyskania nawet 830 PLN w bonusach.

HIGH League 5 Bonusy i Promocje

Zakład bez ryzyka na HIGH League 5

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na HIGH League 5, załóż konto w FORTUNA z kodem BETONLINE. Następnie wpłać dowolną kwotę. Najbardziej opłaca się wpłacić 600 PLN, ale może to być oczywiście niższa kwota.

Taka wpłata aktywuje dwa bonusy: 20 PLN za założenie konta oraz ekstra 10 PLN od Sport1.pl!
Następnie postaw swój pierwszy kupon na HIGH League 5. Jeżeli okaże się on przegrany, FORTUNA zwróci Ci 100% stawki na Twoje konto depozytowe!

HIGH League 5: Obstawianie bez ryzyka

Oznacza to, że przed ewentualnym wypłaceniem pieniędzy na swoje konto bankowe, będziesz musiał dokonać 1x obrotu, bez minimalnego kursu, na pełną stawkę z pierwszego kuponu.

Są to naprawdę bardzo dobre warunki. Niezależnie od tego, jaką kwotę wpłacisz i za jaką obstawisz swój pierwszy kupon na HIGH League 5, warto pamiętać o tym, że jest to zakład bez ryzyka. Warto więc… zaryzykować. Jeśli trafisz pierwszy kupon – wygrasz niezłą kasę. Pamiętaj też o tym, że w przypadku wygranej, bonus „zakład bez ryzyka na HIGH League 5” przestaje być aktywny.

Podwojenie 2. wpłaty na HIGH League

To jednak nie koniec dobrych informacji. Oprócz wyżej opisanej promocji, Fortuna przygotowała też kolejną: Podwojenie Twojej 2. wpłaty do kwoty 200 PLN.

Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu, czyli 200 PLN, powinieneś wpłacić 400 PLN. Jest to 50% bonus od 2. wpłaty. Możesz rzecz jasna wpłacić mniejszą kasę. Jeśli wpłacisz np. 50 PLN, na Twoim koncie bonusowym w FORTUNA pojawi się 25 PLN, które będziesz mógł wykorzystać jeszcze na HIGH League 5 lub na kolejnej gali.

HIGH League 5

HIGH League 5: Typy bukmacherskie
HIGH League 5: Typy bukmacherskie

Na gali HIGH League 5 obejrzymy 20 zawodników, w 10 walkach. 3 z nich odbędą się w formule K-1. 7 walk odbędzie się w formule MMA. Mamy kilku debiutantów, jest ciekawy main-event. Jest też wiele ciekawych walk stricte sportowych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie przy obstawianiu HIGH League 5.

Kamil „Hassi” Hassan vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Będzie to jedna z tych walk, które w czystej teorii będą wyrównane. Mamy debiutanta – „Rekordzistę” oraz Kamila Hassana, który ma już za sobą 2 walki, które odbył dosyć dawno temu. Nieznacznym faworytem jest Wojciech Sobierajski i my również ku temu typowi się skłaniamy.

Nasz typ: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski po kursie 1.67 w FORTUNA

Andrzej „Andrew” Gazda vs Przemysław „Sequento” Skulski

Walka dwóch debiutantów, a więc jest to totalna niewiadoma. Bukmacher FORTUNA widzi w roli nieznacznego faworyta „Sequento”. Obaj Panowie lubią dosyć imprezowy styl życia, więc przed obstawieniem tej walki zalecamy mocne śledzenie ich social mediów.

Nasz typ: Andrzej „Andrew” Gazda po kursie 1.91 w FORTUNA

Paweł „Leh” Lehmann vs Dawid „Diables” Porwisiak

Kolejni debiutanci, tym razem z branży streamerskiej. Sporym faworytem w tej walce jest Paweł Lehmann, natomiast walka ta rodzić będzie wiele pytań i dzisiaj ciężko jednoznacznie stwierdzić w jakiej formie są obaj streamerzy.

Nasz typ: Dawid „Diables” Porwisiak po kursie 2.25 w FORTUNA

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Maciej Holak vs Maciej „Zony” Zoniuk

Holak po zwycięstwie z KubX powinien być teoretycznie faworytem. Tym bardziej, że „Zony” swoją walkę z DIS-em przegrał. Jest jednak na odwrót. Wystarczy zerknąć na tężyznę fizyczną obu Panów, by ustalić konkretnego faworyta.

Nasz typ: Maciej „Zony” Zoniuk po kursie 1.25 w FORTUNA

Maja Staśko vs Maria „Masza” Graczykowska

Zapowiada się ciekawe starcie. Maja Staśko świetnie zaprezentowała się w starciu z Mrs. Honey i jest oczywiście faworytką wg bukmachera Fortuna. O Maszy póki co wiemy niewiele. Maja Staśko dała z siebie sporo w pierwszej walce i sądzimy, że to ona wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku.

Nasz typ: Maja Staśko po kursie 1.23 w FORTUNA

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

Mateusz „Muran” Murański vs Paweł „Scarface” Bomba

Muran vs Scarface High League 5 Obstawianie

Jedno z tych starć, które na pewno będzie mocno grzało widownię nie tylko na samej walce, ale również podczas Rundek czy Konferencji High League 5. Zdecydowanym faworytem walki będzie Młody Muran, który wygrał już w swojej karierze 4 walki (przegrał 3). Z kolei „Scarface” nie pokazał się dobrze w żadnej z dwóch do tej pory stoczonych walk, przegrywając każdorazowo w 1. rundach.

Dodatkowo Paweł Bomba wymusił pewien ciekawy zakład na Młodym Muranie. Jeśli ten nie skończy go w 1. minucie I rundy, to Mateusz Murański będzie musiał oddać pełną gażę na cele charytatywne. Przypominamy, że walka odbędzie się w formule K-1.

Nasz typ: Mateusz Murański po kursie 1.25 w FORTUNA

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Agata „Fagata” Fąk

Natsu ma już na swoim koncie 1 zwycięstwo. Jest też 1 porażka. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku „Fagaty”. Na korzyść „Natsu” jest jednak to, że ta wygrała z Lexi, a ta z kolei bez żadnych problemów pokonała Agatę Fąk. Z naszej perspektywy sytuacja jest dosyć oczywista.

Nasz typ: Natalia „Natsu” Karczmarczyk po kursie 1.35 w FORTUNA

Denis „Crazy” Załęcki vs Caso „Psycho” Bakocevic

Jedna z tych walk, które powinny być niesamowicie ciekawe na HIGH League 5. Pojedynek stricte sportowy, choć dużo większe doświadczenie ma „Psycho”. Jest to zawodowy zawodnik MMA, który w swojej karierze wygrał aż 43 walki.

Co ciekawe, w jednym z ostatnim pojedynków pokonał on… Młodego Murana. Walka trwała jednak pełne III rundy, co może oznaczać, że Bakocevic nie ma już aż takiej mocy jak kiedyś. Z kolei Denis „Crazy” Załęcki walczył do tej pory oficjalnie w jednym pojedynku i wygrał go bez żadnych problemów z Alanem Kwiecińskim.

Nasz typ: Denis „Crazy” Załęcki po kursie 1.91 w FORTUNA

Damian Janikowski vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Kolejna walka na HIGH League 5, która zapowiada się mega ciekawie. Kubiszyn dał się poznać już na galach GROMDA, ale stoczył już też walkę z młodym Załęckim i tę walkę wygrał.

Z kolei Damian Janikowski to były zapaśnik, zdobywca brązowego medalu na IO w Londynie 2012. Od wielu lat zawodowy zawodnik MMA z bilansem 7-4-0.

Nasz typ: Damian Janikowski po kursie 1.28 w FORTUNA

KOD PROMOCYJNY: KODBET

BETCLIC CASHBACK 200 PLN

Alberto Simao vs Paweł „Tyburi” Tyburski

Main event, choć ciekawy, to jednak ze zdecydowanym faworytem. W tej roli przyjdzie walczyć na HIGH League 5 Pawłowi Tyburskiemu. Alberto Simao swój debiut może zaliczyć tylko do częściowo udanych. Wygrał on w nim z Marcinem Dubielem, ale ten był przecież skazywany na pożarcie już w pierwszych sekundach walki.

Z racji tego, że Alberto ledwo poradził sobie z Dubielem, to nie dajemy mu najmniejszych szans w pojedynku z Tyburskim.

Nasz typ: Paweł „Tyburi” Tyburski po kursie 1.13 w FORTUNA

Obstawianie HIGH Leage 5 w Fortuna

Obstawianie HIGH League Fortuna

Wielu graczy zastanawia się gdzie obstawiać High League przez internet, które oferty są najkorzystniejsze. Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, obstawianie HIGH League 5 możliwe jest wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Teraz dla nowo zarejestrowanych graczy, dostępna jest oferta powitalna wynosząca aż 830 PLN.

Stali klienci FORTUNA mogą korzystać z cyklicznych promocji tego bukmachera. Dodatkowo bukmacher Fortuna posiada bardzo ciekawą ofertę obstawiania bez podatku.Gdzie najlepiej grać zakłady na High League?

Typy na High League można grać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który ma wyłączność na zakłady z High League.

Czy typowanie High League 5 jest legalne?

Oczywiście, typować galę można u legalnego bukmachera Fortuna.

5 / 5. Ocen: 27

Marcin

Fan freak fightów, piłki nożnej w polskim wydaniu oraz nowych technologii.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x