Kursy bukmacherskie na Move Federation: Typy i Zakłady

Jakie kursy bukmacherskie na Move Federation? Już teraz możesz sprawdzić typy, zakłady, a także aktualnie dostępne oferty specjalne. Move Federation to nowa, a zarazem pierwsza federacja freak-footballowa w Polsce. Zasady działania Move Federation zostały zaprezentowane na I Konferencji u partnera federacji – w Kanale Sportowym. Ofertę na to wydarzenie posiadają marki Fortuna i Betclic – na stronie internetowej, a także w działających punktach stacjonarnych.

Move Federation kursy bukmacherskie
Move Federation Zakłady Bukmacherskie

Move Federation: Kursy bukmacherskie

Dostępne w ofercie na Move Federation kursy bukmacherskie są odpowiedzią na pytanie, kto ma szansę wygrać, a kto ma na to nikłe szanse. Widać tym samym wyraźnie, które z ekip powinny być traktowane poważnie – nie tylko przez obstawiających całe to wydarzenie, ale także i śledzących poczynania drużyn dla czystej rozrywki.

U bukmachera Fortuna Move Federation już od dłuższego czasu jest chętnie sprawdzane w ofercie, a także często typy z niego znajdziemy na kuponach typerów. Sprawdziliśmy, jakie ekipy dają zarobić najwięcej, a jakie najmniej. Każdy sam musi ostatecznie zdecydować, na kogo chce postawić.

Move Federation: MeczKursy
Team Boxdel – Team Gola1.20 – 9.00 – 6.00
Team Tromba – Team WK1.35 – 8.00 – 4.10
Team Bungee – Team Crusher2.00 – 5.50 – 2.33
Team X – Team Natsu World3.00 – 6.50 – 1.60
Zakłady na Move Federation

Zdecydowanymi faworytami wg bukmachera Fortuna są Team Boxdel w starciu z Team Gola, Team Tromba w zestawieniu z Team WK oraz Team Natsu World w pojedynki z Team X.

Jako najbardziej zaciętą rywalizację, Fortuna przewiduje mecz zespołów Team Bungee i Team Crusher. Co warto jest wiedzieć z pewnością? Nie ulega wątpliwości, iż każda osoba, która chce obstawiać ten pojedynek, powinna mieć na uwadze fakt, iż w Move Federation gole zdobywa się nie tylko w tradycyjny sposób – dodatkowe premie otrzymać można chociażby za gole zza połowy albo zdobywane w ekwilibrystyczny sposób.

Przygotowane na Move Federation kursy bukmacherskie cały czas ulegają zmianom i tak samo będzie, gdy konkretne pojedynki już się rozpoczną, a dostępne będą zakłady live. Jak widać, zakłady na Move Federation 1 to nie tylko ciekawe wydarzenie pod względem czysto sportowym, ale również i bukmacherskim. Jeżeli ktoś chce grać zakłady właśnie na turniej influencerów, dobrze będzie, jeśli wcześniej sprawdzi, gdzie jest to możliwe oraz na jakich zasadach.

Chociaż nie są to zakłady na Ligę Mistrzów, zainteresowanych obstawianiem nie brakuje. Szczególnie, iż mowa przecież o czymś zupełnie nowym na naszym rynku. Dobra wiadomość jest nie tylko taka, iż Fortuna Move oferuje swoim klientom, ale także znajdziemy zakłady na tę imprezę również w innych miejscach.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

U legalnego bukmachera Fortuna kursy na Move Federation to nie tylko obstawianie tego, kto wygra dany pojedynek albo czy będzie remis. Może jest granie również na wyniki z „podpórką”, czyli:

 • Wygra drużyna X lub padnie remis
 • Wygra drużyna X lub drużyna Y

Jak widać, nie trzeba od razu skutecznie przewidywać jedynie tego, kto wygra w danym meczu. Przygotowane na Move Federation zakłady bukmacherskie to także coś dla nieco bardziej ostrożnych, którzy niekoniecznie lubią stawiać wszystko na jedną kartę.

Dobrze jest uważnie śledzić to, jakie są obecnie dostępne na Move Federation kursy bukmacherskie. Tym samym łatwiej jest podjąć decyzję związaną z tym, na kogo obstawianie powinno być bardziej opłacalne. Oczywiście, na razie mówimy jedynie o teorii. A ta to również podstawowe informacje o gali, czyli kto podczas niej wystąpi, a także w jakim formacie. Dla każdego grającego Move Federation zakłady bukmacherskie to niezwykle istotne dane!

Move Federation: Pojedynki

Podczas pierwszej gali Move Federation będziemy mogli obejrzeć 4 pojedynki

 • Team Boxdel vs Team Wojciech Gola
 • Team X vs Team Natsu World
 • Team Tromba – Team WK
 • Team Bungee – Team Crusher

Na stronie bukmachera Fortuna gracze mogą już obstawiać pojedynki pierwszej gali Move Federation.

Team Boxdel – Team Gola : Kursy bukmacherskie

 • Zwycięstwo Team Boxdel – 1.20
 • Remis – 9.00
 • Zwycięstwo Team Gola – 6.00

Team Boxdel: Składy

Team Boxdel Składy

Team Gola: Składy

Team Gola Składy
Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Team X – Team Natsu World: Kursy bukmacherskie

 • Zwycięstwo Team X – 3.00
 • Remis – 5.50
 • Zwycięstwo Team Natsu World – 1.60

Team X: Składy

Team X Składy

Team Natsu World: Składy

Team Natsu World Składy

Team Bungee – Team Crusher: Kursy bukmacherskie

 • Zwycięstwo Team Bungee – 2.00
 • Remis – 5.50
 • Zwycięstwo Crusher – 2.33

Team Bungee

Team Bungee Składy

Team Crusher

Team Crusher Składy

Team Tromba – Team WK: Kursy bukmacherskie

 • Zwycięstwo Team Tromba: 1.35
 • Remis: 8.00
 • Zwycięstwo Team WK: 4.10

Team Tromba

Team Tromba Składy

Team WK

Team WK Składy

Bukmacher Fortuna przygotował też już teraz możliwość obstawiania innych zdarzeń Move Federation, np.:

 • spotkanie bez remisu
 • 1x + x2
 • czy padnie rzut karny

Move Federation: Typy bukmacherskie

Jako, że Move Federation to nowa federacja, nowe rozgrywki, ciężko oceniać jakie szanse tak naprawdę mają poszczególne zespoły. Natomiast kursy bukmacherskie nie biorą się znikąd. Co też nie oznacza, że należy im ślepo wierzyć. Zawsze trzeba na uwadze mieć to, że mówimy o ekipach, którą są złożone z osób, jakie na co dzień nie mają nic wspólnego z piłką nożną. Prawdopodobnie pojedynki gwiazd futbolowych z celebrytami byłby jeszcze chętniej oglądane, jednak na razie nic o realizacji takiego pomysłu nie wiadomo.

Grając na Move Federation typy bukmacherskie trzeba zwrócić uwagę na to, że amatorzy niekoniecznie muszą posiadać odpowiednio dobrą kondycję do biegania za piłką. Tymczasem nie ma tutaj zmian, a więc jeśli ktoś nie jest w stanie dawać z siebie stu procent, osłabia tym samym zespół. To może mieć ogromne znaczenie, dlatego warto zwracać uwagę na to, jakimi sylwetkami charakteryzują się bohaterowie konkretnych pojedynków. Jesteśmy przekonani, że każdy sam może dojść do odpowiednich wniosków w tej sprawie.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Do grania piłkarskich potyczek celebrytów też na pewno przyda się doświadczenie z grania zakładów na FAME MMA oraz podobne imprezy. Kto śledzi przygotowanie fizyczne osób często widzianych podczas gal freak fightowych, na pewno znajdzie dla siebie odpowiedniego faworyta przy graniu zakładów na Move Federation,.

Naszym zdaniem najbardziej niedoceniony jest Team Gola, na którego kurs w starciu z Team Boxdel wynosi aż 6.20 w Fortuna. Niedoceniony wydaje się być także Team WK, który swój mecz rozegra z Teamem Tromba. Kurs 4.10 na ekipę Owcy wydaje się być kuszący, bo mówimy przecież o chłopakach, którzy spędzają wiele godzin na treningach i na pewno będą dobrze przygotowani do tego, by stawić czoła nowemu wyzwaniu w karierze.

Move federation typy

Wydaje się, że Team Gola może tutaj namieszać w wielu kuponach osób, które pod uwagę biorą tylko popularne pewniaki na Move Federation. W tych nie znajdziemy zbyt często zakładów na wygraną ekipy Wojciecha Goli, a tymczasem mamy w niej zawodników, jakim zupełnie przekreślać się nie powinno. Oczywiście, dopiero boisko zweryfikuje to, czy te podejrzenia były prawdziwe, czy też nie, ale kto gra na Move Federation typy, na pewno jest świadomy tego, iż nie wszystko zostanie mu podane na tacy i do końca nie będzie mógł być pewny tego, czy zwycięży.

Najważniejsze jest to, iż są miejsca, gdzie można grać typy bukmacherskie na Move Federation, a wszystko jest w stu procentach legalne. Na pewniaki można stawiać przez internet – nawet na telefonie -dzięki czemu wszystko trwa bardzo szybko. Nie pozostaje tylko nic innego, jak wybrać swoich faworytów. Możliwości jest kilka, a na pewno każdy będzie miał tutaj swój unikalny sposób na analizę mocnych i słabych stron uczestników.

Jakie można grać typy bukmacherskie? Oto co dokładnie jest do obstawiania:

TEAM BOXDEL wygra meczkurs 1.20
TEAM GOLA wygra meczkurs 6.00
W meczu TEAM BOXDEL – TEAM gola będzie remiskurs 9.00
TEAM TROMBA wygra meczkurs 1.35
TEAM WK wygra meczkurs 4.10
W meczu TEAM TROMBA – TEAM WK będzie remiskurs 8.00
TEAM BUNGEE wygra meczkurs 2.33
TEAM CRUSHER wygra meczkurs 2.00
Mecz TEAM BUNGEE – TEAM CRUSHER z wynikiem remisowymkurs 5.50
TEAM NATSU WORLD wygra meczkurs 1.60
TEAM X wygra meczukurs 3.00
Będzie remis w meczu TEAM X – TEAM NATSU WORLDkurs 6.50

Oprócz tego wszystkiego grać można wspomniane już „ogonki”, czyli zakłady, które łączą typ na zwycięstwo jednej ekipy z remisem lub graniem na wygraną drugiej drużyny. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze także inne propozycje bukmacherskie:

 • ile padnie goli w meczu
 • iloma bramkami dany team zwycięży w meczu
 • czy będzie rzut karny
 • zakład bez remisu

Pamiętajmy, że w meczach biorą udział osoby niezwiązane z piłką nożną na co dzień, a dwie połowy trwają po 10 minut każda. Do tego wszystkiego każdy z teamów może wezwać tak zwanego superbohatera, co jest kolejnym elementem, po którym każdy spodziewa się czegoś nieco innego, a dopiero życie wskaże, o co w tym wszystkim chodzi naprawdę.

Jeżeli ktoś obawia się zagrania typów tylko na zwycięzców, może pomyśleć o obstawianiu rzutów karnych. Czy taki będzie miał miejsce, a jeśli tak to dla kogo? Tutaj kursy są bardzo atrakcyjne, a trafienie zakładu niekoniecznie tak trudne, jak w przypadku niektórych teamów i ich zwycięstw:

 • Rzut karny dla TEAM BOXDEL – kurs 1.90
 • Jedenastka dla TEAM CRUSHER – 1.91

Propozycji jest tyle samo, co zespołów występujących podczas Move Federation 1. Trzeba tu podkreślić, że liczy się regulaminowy czas gry w tego typu zakładach, a więc serie jedenastek nie będą zaliczane do rozliczania kuponów.

Warto na bieżąco śledzić rynek zakładów na galę Move, ponieważ dzięki temu trudno jest przegapić jakąkolwiek okazję do zarobienia pieniędzy. Jeżeli jakiegoś typu nie możemy zagrać na www.eFortuna.pl, warto sprawdzić, czy aby na pewno jest tak samo na www.Betclic.pl. Pod tym względem widać sporą różnicę i można w łatwy sposób przekonać się o tym na własnej skórze.

W Betclic Polska znaleźć można następujące propozycje w ofercie:

 • Wynik meczu
 • Remis – zwrot
 • Punkty – powyżej/poniżej
 • Handicap
 • H2H Punkty – bez serii rzutów karnych

Trzeba dobrze zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas meczów Move Federation, aby potem mieć odpowiednią wiedzę, jak rozliczane będą zakłady. Ciekawie wygląda chociażby kwestia zdobywania bramek – będzie inaczej, niż w standardowych pojedynkach piłkarskich, a to dla typerów spora zmiana, która ma duży wpływ na granie pewniaków.

Move Federation pewniaki. Na kogo się stawia?

Jeżeli chcemy obstawiać skutecznie wyniki meczów Move Federation, prawdopodobnie nie tylko będziemy bacznie przyglądać się kursom oraz nie będziemy jedynie analizować, jakie są potencjalne możliwości członków poszczególnych zespołów, ale także na którymś etapie zaczniemy sprawdzać, jak grają inni. Czy pewniaki na Move Federation stawiane przez inne osoby powinny nas w ogóle interesować? Z jednej strony nie, ale na pewno też warto się im przyjrzeć i mieć świadomość tego, co się wybiera przy graniu na to wydarzenie. Pewne trendy mogą tutaj być zaskakujące, ale trzeba zawsze mieć na uwadze, iż nie bierze się to wszystko z niczego.

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, jak stawia się na konkretne pojedynki. Mamy nadzieję, że da to każdemu Czytelnikowi pewien obraz, jak obstawia się najczęściej.

Pewniaki na Team BOXDEL – Team GOLA

Team Boxdel vs Team Gola Typy bukmacherskie

W ekipie Boxdela wystąpią obok niego występować będą Kuba Ulfik, Sebastian „Czvjnik” Czajewski, Krzysztof „Justek” Justyński oraz Daniel „Ostry” Ostaszewski. Wojciech Gola z kolei zaprosił do swojej piłkarskiej paczki takie osobistości jak Amadeusz „Ferrari” Roślik, Jakub Kubańczyk, Jakub „Guzik” Szymański oraz Adrian „Medusa” Salamon.

Dostępne w ofercie na Move Federation kursy wskazują raczej na to, że wygra Boxdel i jego drużyna, ale zarówno w szeregach naszej redakcji, jak i wśród typerów już takiej pewności co do tego nie ma. Grających na Team BOXDEL jest więcej, ale nie jest to na tyle duże różnica, aby mówić tutaj o deklasacji, a tym bardziej o tym, iż nie ma możliwości, by wystąpiła jakaś niespodzianka. Warto przy tym podkreślić, iż kurs na Golę i jego zespół sukcesywnie spada, co pokazuje tylko, że sporo osób bierze pod uwagę scenariusz z porażką Boxdela.

Team BOXDEL – zwycięstwo60% zakładów ✅
Remis3% zakładów
Team GOLA – zwycięstwo37% zakładów

Typy na Team TROMBA – Team WK

Team Tromba vs Team WK Typy bukmacherskie

To może być bardzo ciekawy pojedynek – prawdopodobnie jeden z tych, które kibicom będzie się oglądało najlepiej. Kursy, o których była już mowa w tym materiale, mogą tutaj nieco mylić, ponieważ dla graczy wcale to nie Tromba i jego piłkarze są faworytami wśród typerów. Co mówią nam statystyki zakładów?

Team TROMBA – zwycięstwo39% zakładów
Remis2% zakładów
Team WK – zwycięstwo59% zakładów ✅

Każdy sam musi tutaj wysnuć odpowiednie wnioski i oczywiście podjąć samodzielną decyzję. Jak widać, nie brakuje tych, którzy wolą zwracać uwagę na własne spostrzeżenia, a nie jedynie kursy. Tak można właśnie stwierdzić, jakie grać na Move Federation typy, aby było to skuteczne.

Zakłady na mecz Team BUNGEE – Team CRUSHER

Team Bungee vs Team Crusher Typy bukmacherskie

W meczach piłkarskich z udziałem celebrytów można liczyć na wiele, dlatego też mało kto jest czegokolwiek pewny w tej kwestii. Jeżeli chodzi o ten pojedynek, Team CRUSHER to faworyt zarówno bukmacherów, jak i osób, które korzystają z wystawionych przez nich kursów. Większość gra właśnie na to, iż to Kacper „Crusher” Błoński oraz jego skład będą górą. Warto podkreślić, że jeśli stanie się inaczej, będzie można naprawdę sporo zyskać!

Team BUNGEE – zwycięstwo26% zakładów
Remis2% zakładów
Team CRUSHER – zwycięstwo72% zakładów ✅

Kto wygra mecz Team X – Team NATSU WORLD?

Team X vs Team Natsu World Typy bukmacherskie

Jeżeli będziemy brali pod uwagę tylko i wyłącznie to, jakie panują przekonania wśród typerów grających typy na Move Federation, dojdziemy do wniosku, że Team X to ekipa zdecydowanie najsłabsza wśród uczestników wydarzenia. Niewiele osób na nią stawia, chociaż kursy aż tak mocno jej szans nie przekreślają. Przypominamy, że w ekipie X wystąpią: Monika Kociołek, Patrycja Mołczanow, Jakub „Tutu” Hrapkowicz oraz Cezary „Czaro” Nykiel.

Move Federation może przynieść nam zaskakujące rozstrzygnięcia. Gdyby tak stało się właśnie w tym przypadku, mówiono by wręcz o sensacji.

Team X – zwycięstwo16% zakładów
Remis2% zakładów
Team NATSU WORLD82% zakładów ✅

Zakłady na Move Federation u bukmachera Fortuna

Move Federation możecie obstawiać u bukmachera Fortuna. Nowi gracze Fortuny mogą liczyć łącznie na 630 PLN bonusów z naszym kodem promocyjnym BETONLINE. Oferta zakładów na Move Federation i bonusy na start dla nowych graczy na www.eFortuna.pl.

Zakłady na Move Federation obstawiać można między innymi wraz zakładem bez ryzyka, który przygotowany został dla nowych klientów bukmachera. To pozwala zdobyć aż 600 PLN ekstra w razie przegranej – bukmacher proponuje zwrot środków. Są więc dwa rozwiązania – albo trafi się kupon, albo nie straci się wszystkich zainwestowanych środków. Niektórzy mogą nie wiedzieć, jak sporo jest do zdobycia za 600 PLN. Tymczasem przykładowy kupon, który przygotowaliśmy, to zaledwie cztery Move Federation typy grane najczęściej pozwalające zamienić 600 PLN na ponad 8300 PLN!

Fortuna kupon na MOVE Federation
Fortuna kupon na MOVE Federation

W pakiecie powitalnym na www.eFortuna.pl można zdobyć 20 PLN bez depozytu. Dzięki takim premiom można otrzymywać od bukmachera pieniądze bez wkładu własnego. To oznacza, iż zdobywamy środki, które zostaną nam przyznane bez względu na to czy do bukmachera przelejemy jakieś pieniądze, czy też nie.

Co na start? Jaki bonus jeszcze? Pełen pakiet oraz to, jak można go zdobyć omówiono poniżej. Wszyscy zainteresowani tym, gdzie obstawiać Move Federation, na pewno powinni to wiedzieć:

 • Rejestracja w Fortunie jest darmowa
 • Nowi klienci mogą wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE
 • Na start – 20 PLN bez depozytu
 • Pierwszy kupon jest bez ryzyka ze zwrotem nawet 600 PLN!
 • Przy depozycie numer jeden można otrzymać dodatkowe 10 PLN ekstra!

Move Federation bukmacher Fortuna – jak obstawiać?

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Odwiedzenie zakładki „MOVE FEDERATION” w ofercie bukmacherskiej
 3. Wybranie swoich typów
 4. Dodanie zakładów do kuponu i zagranie za wpisaną wcześniej stawkę

W Fortunie można obstawiać High League – to w Polsce jedyny bukmacher, który na to pozwala!

Betclic Move Federation – oferta zakładów

Nie wszyscy typerzy zdają sobie sprawę z tego, że również bukmacher Betclic Move Federation ma w swojej ofercie. Znaleźć kursy na to wydarzenie jest w tym przypadku bardzo łatwo, bo dostępne są już w zakładce z najpopularniejszymi i polecanymi propozycjami.

W tym miejscu także jest dostępny specjalny bonus dla nowych graczy. Nasi czytelnicy mogą u tego bukmachera wykorzystać kod „KODBET„, dzięki któremu do zgarnięcia jest 200 PLN jako zakład bez ryzyka. To kolejna propozycja dla tych, co chcą grać na Move Federation typy, a nieco obawiają się o to, jak niektóre pojedynki mogą się zakończyć.

KOD PROMOCYJNY: KODBET

BETCLIC CASHBACK 200 PLN

Move Federation Betclic – jak postawić kupon?

 1. Wejście na www.Betclic.pl
 2. Utworzenie konta za darmo z kodem „KODBET
 3. Przejście do „Move Federation”
 4. Kliknięcie kursów na typy, które nas interesują
 5. Postawienie kuponu za wybraną stawkę

Przypominamy, że Betclic to jedyne miejsce w polskim internecie, gdzie jest możliwe granie zakładów na FAME MMA.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 351

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x