High League 4. Na kogo postawić?

Już 17 września gala High League 4. Typy bukmacherskie na nią pokazują, że nie we wszystkich walkach łatwo o znalezienie faworyta. Mimo to, do zarobienia są całkiem spore pieniądze, a do tego zdobyć można wyjątkowe premie z limitowanym kodem promocyjnym!

High League 4 typy bukmacherskie na galę. Na kogo postawić?
High League 4 typy bukmacherskie na galę. Na kogo postawić?

High League 4 bukmacherskie

Długo wyczekiwana impreza High League 4 odbędzie się już 17 września w Arenie Gliwice. Karta walk na galę prezentuje się bardzo ciekawie (można obejrzeć ją poniżej) i z pewnością znów wiele osób będzie chciało pojedynki zobaczyć w internecie, ale także duża część fanów freak fightów zdecyduje się zasiąść na trybunach. Jakie typy na High League 4? Przygotowaliśmy zestawienie popularnych zakładów, które z pewnością każdy będzie mógł wykorzystać do grania pewniaków na zbliżający się event.

Poniżej dokładnie prezentujemy, kto wystąpi na zbliżającej się gali, a także jakie przygotowano na High League 4 kursy bukmacherskie. Wielu miłośników bijatyk z udziałem celebrytów z zainteresowaniem będzie z pewnością oglądać chociażby debiut w tego typu imprezie Artura Szpilki. Nie można też zapominać o tym, że dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu Natsu z Lexy Chaplin.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Kto walczy na gali High League 4 (Gliwice, 17.09.22)?

 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas kategorii muszej
 • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas niskorosłych
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
 • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
 • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – na zasadach K-1 w małych rękawicach
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
 • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Skoro wiadomo już, kto będzie występował, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić to, jakie grać na High League 4 typy. przypadku niektórych starć nikomu nie wydaje się trudne wskazanie faworyta i zdaje się, że to właśnie te propozycje można traktować jako pewniaki. Oczywiście, pamiętajmy, że freak fighty to coś, co niekiedy bardzo trudno jest odpowiednio przeanalizować. Nie ma co ukrywać, że w skutecznym obstawianiu niekiedy pomaga po prostu łut szczęścia i nic więcej.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie grać na High League 4? Oto pewniaki na galę!

Przyjrzeliśmy się temu, jakie pewniaki na High League 4 grane są najchętniej. Okazuje się, ze w pierwszych dwóch starciach zaplanowanych na sobotni wieczór wskazanie zwycięzcy nie powinno być twardym orzechem do zgryzienia. Bardzo dużo osób stawia na Konrada Karwata, a do tego dodaje również typ na Jakuba Krawczyka-Holaka. Zdaje się, że problemów z odniesieniem zwycięstwa nie powinien mieć także Jakub Nowaczkiewicz. Co jednak ciekawe, to tak naprawdę wszystko, jeśli chodzi o typy na High League 4 po kursach, które wskazują raczej na dużą szansę na sukces.

Najniższe kursy na High League 4. Oto pewniaki do zagrania:

 • Wygra Konrad Karwat – kurs 1.17
 • Wygra Jakub Krawczyk-Holak – kurs 1.17
 • Wygra Jakub Nowaczkiewicz – kurs 1.17

Na tych trzech uczestników gali przygotowano najniższe kursy. Oczywiście, to tylko niektóre z propozycji, jakie warto wziąć pod uwagę przy graniu typów na High League z numerem 4. Pora dokładnie przyjrzeć się bliżej kilku pojedynkom, które zdecydowanie najbardziej elektryzują fanów MMA w naszym kraju.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk – Lexy Chaplin [typy + kursy bukmacherskie]

Natalia "Natsu" Karczmarczyk - Lexy Chaplin (High League 4) typy bukmacherskie
Natalia „Natsu” Karczmarczyk – Lexy Chaplin (High League 4) typy bukmacherskie

Natalia Karczmarczyk jak na razie stoczyła tylko jeden bój w MMA i było to podczas gali High League 1 (więcej o niej przeczytać można w dalszej części tego materiału). Co jednak dla niej najważniejsze, udało jej się wówczas wygrać i obecnie jest mistrzynią wagi muszej federacji. Pas śni się jednak po nocach Lexy Chaplin, a po jej ostatnim zwycięstwie nad Agatą Fąk można przypuszczać, że będzie dla „Natsu” ciężką przeprawą, która na pewno nie będzie łatwa do pokonania. Kiedy zwrócimy na to, jakie są na High League 4 typy najbardziej popularne – ten pojedynek występuje wyjątkowo często na kuponach.

Biorąc pod uwagę, że Karczmarczyk ze sportami walki wo santim czasie niewiele miała do czynienia, a jej rywalka pod tym kątem wypada lepiej, zdaje się, że tytuł mistrzyni zmieni właścicielkę. Prawdopodobnie po raz kolejny będziemy świadkami starcia ze wszystkimi zaplanowanymi rundami, ale nikomu to nie powinno przeszkadzać.

A co mówią kursy na High League 4, jeśli chodzi o main event? Dużo więcej płaci się za wygraną Natalii Karczmarczyk. Kurs na nią to 2.70, co jest sporą wartością w porównaniu z 1.35 na jej rywalkę.

 • Wygra Natalia „Natsu” Karczmarczyk – kurs 2.70
 • Wygra Lexy Chaplin – kurs 1.35

Typ na walkę: wygra Lexy Chaplin – obstawianie na www.eFortuna.pl

Artur Szpilka – Denis Załęcki [typy i kursy bukmacherskie]

Artur Szpilka - Denis Załęcki (High League 4) typy bukmacherskie
Artur Szpilka – Denis Załęcki (High League 4) typy bukmacherskie

Wydaje się, że mimo wszystko to właśnie to starcie jest uznawane za to, które przed ekrany przyciągnie najwięcej fanów sportów walki. Artur Szpilka debiutujący w organizacji freak fightowej czy nieobliczalny uliczny chuligan Denis Załęcki – kto będzie górą? Jeżeli chodzi o kursy, lepiej wyglądają one z perspektywy tych, którzy kibicują „Szpili”. Jego doświadczenie w zawodowym sporcie to na pewno handicap, ale pamiętajmy, że w MMA to cały czas nowicjusz i tutaj nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Załęcki jak na razie dla High League walczył dwa razy. Raz odniósł wygraną, natomiast ostatnio musiał uznać wyższość „Don Diego”. Szpilka z kolei podczas swojego debiutu w mieszanych sztukach walki pokonał Sergieja Radczenko. Każdy z tych zawodników ma swoje atuty, jednak wydaje się, że więcej jest ich po stronie Szpilki i to granie na niego wydaje się być bardziej uzasadnione. Kurs? Nie najgorszy, chociaż do szczególnie opłacalnych w kuponie SOLO też na pewno nie należy.

 • Wygra Artur Szpilka – kurs 1.45
 • Wygra Denis Załęcki – kurs 2.37

Typ na walkę: wygra Artur Szpilka – obstawianie na www.eFortuna.pl

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Salim Chiboub [typy i kursy bukmacherskie]

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski - Salim Chiboub (High League 4) typy bukmacherskie
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Salim Chiboub (High League 4) typy bukmacherskie

To już kolejna w High League walka o pas mistrzowski niskorosłych. Dla „Mini Majka” tym razem ściągnięto rywala z zagranicy i to nie byle kogo, bo mistrza K-1. Krzyżanowski ma przed sobą bardzo trudne zadanie, ale nie brakuje takich, którzy wierzą w to, że uda mu się wygrać.

Jak na razie „Mini Majk” stoczył w MMA dwie zaliczane do rekordu walki i wygrał jedną z nich. To nie jest bardzo imponujący rezultat, a już ostatnio ten zawodnik niekoniecznie w oktagonie prezentował się nad wyraz dobrze. To może być znak, że pora na nowego króla niskorosłych federacji High. Kursy też zdają się po części w to wierzyć, bo faworyzują Francuza, a nie Polaka.

 • Wygra Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – kurs 2.01
 • Wygra Salim Chiboub – kurs 1.63

Co tu warto postawić? Możemy być świadkami naprawdę interesującej potyczki, gdzie wskazanie bardzo wyraźnego faworyta wydaje się być naprawdę trudnym zadaniem. Chcielibyśmy zwycięstwa polskiego zawodnika, ale logika podpowiada, że to Chiboub ostatecznie będzie górą w tym starciu.

Typ na walkę: wygra Salim Chiboub- obstawianie na www.eFortuna.pl

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz [typy i kursy bukmacherskie]

Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz (High League 4) typy bukmacherskie
Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz (High League 4) typy bukmacherskie

Słodkiewicz to przede wszystkim znany kulturysta, chociaż w sportach walki również można było już go oglądać i to dwukrotnie. Jak na razie jednak ani razu rywal Karwata nie odniósł zwycięstwa i to mimo tego, że walczył z dość mało wymagającymi przeciwnikami – Krystianem Pudzianowskim oraz Akopem Szostakiem. Trzeba podkreślić to, że Słodkiewicz za każdym razem przegrywał przed czasem i zdaje się, że teraz także nie przyjdzie mu stoczyć pojedynku w pełnym wymiarze czasu. Na to przynajmniej wskazują na High League 4 typy, które często są wybierane przez typerów.

Konrad Karwat solidnie przygotowuje się do swoich występów w MMA. Zrzucił sporo kilogramów, ale nadal jest to były strongman, który potrafi sporo udźwignąć i dużo wytrzymać. W debiucie członek „Strong Ekipy” zwyciężył z Mateuszem „Tarzanem” Leśniakiem. Kursy i nie tylko wskazują wyraźnie na to, że tutaj faworyt do zwycięstwa jest tylko jeden

 • Wygra Konrad Karwat – kurs 1.17
 • Wygra Radosław Słodkiewicz – kurs 3.90

Typ na walkę: wygra Konrad Karwat- obstawianie na www.eFortuna.pl

High League 4 – zakład bez ryzyka. Do wygrania ponad 5000 zł!

Wiele osób zastanawia się, gdzie obstawiać High League. Nie ma w przypadku tej gali dużego wyboru, ponieważ tylko jeden bukmacher posiada na nią zakłady na wyłączność. Jest to bukmacher Fortuna, którego pełną ofertę na galę znaleźć można na stronie internetowej czy nawet w specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej.

Przygotowano dla nowych graczy u bukmachera Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. W pakiecie na start nowi klienci dostają na obstawianie, między innymi, zakład bez ryzyka z możliwością zwrotu nawet 600 zł. Dzięki temu gracze mają możliwość grać na High League 4 typy, a jednocześnie nie muszą martwić się o to, że w razie przegranej będą musieli utracić wszystkie swoje środki.

Jak grać High League 4 typy bez ryzyka?

 1. Wejść na www.eFortuna.pl
 2. Zarejestrować darmowe konto, wpisując kod promocyjny „BETONLINE
 3. Postawić pierwszy kupon
 4. Otrzymać wygraną, gdy wszystkie typy okażą się trafione
 5. Dostać pełny zwrot stawki do 600 zł w razie niepowodzenia!
Fortuna: kupon na High League 4
Fortuna: kupon na High League 4

Jak można było przekonać się w tym materiale, na High League 4 typy można znaleźć bez większego problemu i jest ich stosunkowo sporo, biorąc pod uwagę, z jakim rodzajem imprezy mamy do czynienia. A pamiętajmy, że cały czas dostępny jest specjalny zakład bez ryzyka!

Nasze pewniaki, które znalazły się w kuponie to:

 • Wygra Konrad Karwat – kurs 1.35
 • Wygra Jakub Krawczyk-Holak – kurs 1.17
 • Wygra Jakub Nowaczkiewicz – kurs 1.17
 • Wygra Amadeusz „Ferrari” Roślik – kurs 1.67
 • Wygra Salim Chiboub – kurs 1.63
 • Wygra Artur Szpilka – kurs 1.45
 • Wygra Lexy Chaplin – kurs 1.35

Przy postawieniu 600 zł na te typy na www.eFortuna.pl można albo wygrać ponad 5500 złotych, co daje naprawdę spory zastrzyk gotówki!

Fortuna rozdaje bonusy na High League 4 – co można dostać?

Bukmacher internetowy Fortuna swoim graczom przyznaje sporo bonusów na start. Jeżeli ktoś chce utworzyć tu konto i wpisać przy tym kod promocyjny „BETONLINE„, otrzyma na dobry początek:

 • 20 zł bez depozytu
 • 10 zł ekstra przy pierwszej wpłacie
 • 600 zł jako zakład bez ryzyka
 • 50% do 200 zł przy drugiej wpłacie na konto typerskie

Pamiętajmy, że jest to jedyne miejsce, w którym możliwe jest stawianie kuponów na gale High League. Jeżeli nie utworzymy tu konta, nie będziemy mieli możliwości stawiania na swoich faworytów we freak fightowych pojedynkach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 124

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x