High League 3. Kiedy, gdzie, kto walczy na kolejnej gali?

Kibice nieustannie pytają o High League 3. Kiedy się odbędzie? Sprawdź już teraz najważniejsze informacje – kto walczy, gdzie i jakiego dnia!

High League 3. Kiedy, gdzie, kto walczy na kolejnej gali?
High League 3. Kiedy, gdzie, kto walczy na kolejnej gali?

Gala High League 3 – kiedy będzie?

High League to organizacja MMA, która stworzona została przez rapera Malika Montanę. Już pierwsza edycja cyklu zakończyła się sukcesem, jednak to tak naprawdę druga przyniosła dopiero sukces, jaki był w tym przypadku nieunikniony. Bezproblemowe zapełnienie Tauron Areny oraz rekordowa sprzedaż PPV – to wszystko sprawiło, że chyba nikt nie wątpił w to, iż twierdząca będzie odpowiedź na pytanie, czy odbędzie się gala High League 3.

Rok 2022 rozpoczął się dla High League w lutym, a dokładnie 5. dnia tego miesiąca. To wtedy rozegrano osiem pojedynków w Krakowie, a te najpopularniejsze to pashaBiceps vs Owca, Fagata vs Lexy Chaplin oraz Mini Majk vs Big Jack. Tyle że to już jest historia, a teraz nie pozostaje nic innego, jak zapytać się kiedy High League 3 i co jeszcze poza tą podstawową informacją wiadomo na temat.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Gdzie High League 3? Wiadomo, które miasto będzie gospodarzem!

Na pewno znana jest już związana z High League 3 data, która raczej na pewno nie ulegnie zmianie, o ile organizatorom planów nie pokrzyżują losowe sytuacje jak chociażby czarne scenariusze związane z pandemią. Gdyby jednak obyło się bez większych życiowych kłód pod nogi, to następnej imprezy MMA od Montany spodziewać się można 4 czerwca 2022.

Skoro znana jest już data, warto również wiedzieć coś więcej na temat tego, gdzie High League 3 będzie miało miejsce. I tutaj niektórzy mogą być zaskoczeni, ale organizatorzy po raz kolejny postawili na Ergo Arenę. To właśnie w gdańsko-sopockim obiekcie będziemy mogli obejrzeć zaplanowane na High League 3 walki. Czy na ich temat już coś wiadomo?


Kto walczy na High League 3. Zawodnicy – są pewne niespodzianki!

Wiele wskazuje na to, że pewne informacje na temat tego, kto walczy na High League 3 są już niemal pewne. Spodziewać się można chociażby tego, że wystąpi podczas tej gali Robert Orzechowski, czyli Robur z ekipy Warszawski Koks. W rozpisce fighterów znajdzie się też Alberto Simao.

Prawdopodobnie przygotowana na High League 3 karta walk zawierać też będzie pojedynek bardzo niespodziewany, aczkolwiek zapowiadający się ciekawie. Mowa tutaj o potyczce ochroniarza Franca z Denisem Załęckim. 40-latek, który powalił „Bad Boya” szybko stał się gwiazdą internetu i z pewnością fani będą mocno wyczekiwać jego występu w oktagonie. A angaż zaproponował mu sam Malik Montana, więc są to już spore konkrety!

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Cały czas na pewno będzie się uzupełniać fight card czerwcowej gali. Najważniejsze jest już jednak to, kiedy High League 3 się odbędzie i gdzie dokładnie. Inne szczegóły mogą zostać dogadane nieco później. Czasu jest jeszcze sporo.

Wiadomo też już na pewno, że sponsorem gali numer 3 będzie legalny bukmacher Fortuna. Tylko i wyłącznie u niego można typować zbliżające się walki.

Przypominamy, że w planach na ten rok jest jeszcze turniej High League Grand Prix. Będzie to impreza, której jeszcze na polskiej scenie freak fightów nie było.


5 / 5. Ocen: 3

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button