Harry Maguire najdroższym obrońcą świata!

Po wielu tygodniach trudnych negocjacji włodarze Manchesteru United wreszcie dopięli swego – Harry Maguire został „Czerwonym Diabłem” i zarazem najdroższym obrońcą w historii futbolu!!!

Harry Maguire najdroższym obrońcą świata! (Fot.: Manchester United/Twitter)

26-letni stoper, który był celem numer jeden Ole Gunnara Solskjaera podczas letniego okna transferowego, przeszedł na Old Trafford za rekordowe 80 milionów funtów szterlingów, czyli równowartość aż 89 milionów w europejskiej walucie.

Tym samym Manchester United nie tylko wygrał wyścig o podpis podstawowego reprezentanta Anglii z Manchesterem United, ale pobił też rekord Liverpoolu FC, który wyłożył za Holendra Virgila Van Dijka dokładnie o 5 mln mniej.

Cashback w BetClic

Tym samym Maguire stał się drugim najdroższym nabytkiem drużyny z Old Trafford i najdrożej sprzedanym piłkarzem przez popularne „Lisy”. Wcześniej palmę pierwszeństwa dzierżył Riyad Mahrez, który zasilił „Obywateli” za 68 mln euro.

Sam Harry Maguire również nie będzie mógł narzekać na zarobki, bo z miejsca stał się jednym z najlepiej opłacanych zawodników w całej Premier League. Jego umowa z ManU obowiązywać będzie aż przez sześć najbliższych sezonów i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds