Hakim Ziyech trafi na wypożyczenie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Półroczne wypożyczenie zawodnika Chelsea Londyn – Hakima Ziyecha do PSG w zimowym oknie transferowym nie doszło do skutku, choć zawodnik pojawił się w Paryżu i pomyślnie przeszedł testy medyczne. Wskutek jednak błędów znajdujących się w dokumentacji Chelsea Londyn nie dopełniła wszystkich formalności, co spowodowało, że reprezentant Maroko pozostał na Stamford Bridge. Jednak nie wykluczone, że Ziyech jeszcze w tym miesiącu opuści drużynę prowadzoną przez Grahama Pottera.

Hakim Ziyech chce odejść z Chelsea Londyn

Hakim Ziyech opuści Londyn?

Mimo iż okienko transferowe w Anglii i w większości europejskich krajów jest już zamknięte już od prawie tygodnia, to wciąż 29-letni skrzydłowy ma szansę na opuszczenie zachodniego Londynu. Gdy wypożyczenie Hakima Ziyecha do PSG nie doszło do skutku, Graham Potter na wywiadach powiedział, że Marokańczyk będzie występował w jego zespole. Jednak trudno uwierzyć, że Ziyech będzie grał regularnie w ekipie z Stamford Bridge. Ostatnio dużo mówiło się o przenosinach Ziyecha do Turcji, konkretnie do Beskitasu Stambuł. Jednak wskutek ostatnich trzęsień ziemi, które opanowały tereny Turcji oraz Syrii mało nadzieja, że reprezentant Maroko zdecyduje się akurat na ten kierunek.

Jak informuje portal Le10Sport były piłkarz Ajaksu Amsterdam może trafić do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie zimowe okienko transferowe trwa do dzisiejszego dnia. Rozmowy w tej sprawie są wciąż prowadzone, ale do zrealizowania wypożyczenia nadal jest droga daleka.

W tym sezonie Hakim Ziyech we wszystkich rozgrywkach dla drużyny Chelsea Londyn rozegrał 16 spotkań, notując tylko jedną asystę. Pojechał również na MŚ w Katarze, gdzie z reprezentacją Maroko zajął czwarte miejsce na mundialu w Katarze.

Źródło: Le10Sport za Sport Witness

0 / 5. Ocen: 0

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x