Gwarantowane 300 PLN na mecz Austria – Legia. Jak odebrać w Fortunie?

Wyjątkowy bonus na spotkanie rewanżowe Legii Warszawa z Austrią Wiedeń – gwarantowane 300 PLN za spełnienie tylko kilku prostych warunków. Już teraz możesz sprawdzić, jak to działa!

Gwarantowane 300 PLN na mecz Austria - Legia. Jak odebrać w Fortunie?
Gwarantowane 300 PLN na mecz Austria – Legia. Jak odebrać w Fortunie?

300 PLN ekstra – tyle warty jest gol Legii

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl przygotowana została promocja dla nowych klientów, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym „BETONLINE„. To właśnie oni mogą odebrać aż 300 PLN ekstra, a to wszystko za kilka banalnie prostych kroków.

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Fortuny, możesz to zmienić w dowolnym momencie i to zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym. Poniżej przedstawiamy wszystkie istotne szczegóły.

Aby odebrać 300 PLN za bramkę Legii w rewanżu z Austrią Wiedeń, należy wykonać następujące zadania promocyjne:

  1. Zarejestrowanie konta na www.eFortuna.pl z kodem „BETONLINE” + zaznaczenie zgód na komunikację
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości min. 30 PLN
  3. Zagranie kuponu SOLO za min. 2 PLN na gola Legii
  4. Odebranie łącznie aż 300 PLN bonusu w przypadku trafienia zakładu!

Fortuna gwarantuje 300 PLN, jeśli wykonasz powyższe kroki, a Legia zdobędzie przynajmniej jednego gola w czwartkowym meczu.

300 PLN za bramkę Legii z Austrią - tylko w Fortunie!
300 PLN za bramkę Legii z Austrią – tylko w Fortunie!

Każda osoba może tylko raz odebrać bonus w tej akcji specjalnej. Bonus w wysokości 300 PLN przyznawany jest dla tych, którzy przy rejestracji wyrazili obie zgody na komunikację.

Kiedy dodatkowe środki pojawiają się na koncie? Maksymalnie w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu kwalifikacyjnego. Zazwyczaj jednak ten czas jest znacznie krótszy, co potwierdza wielu klientów Fortuny.

Premia 300 PLN jest przyznawana w postaci punktów lojalnościowych, które wymienić można na zakłady. Wygrane z kuponów postawionych za bonus są gotówką, którą można od razu wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.


5 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x