Grzegorz Lato skrytykował Lewandowskiego. Zarzuca mu brak zaangażowania

Były prezez PZPN, Grzegorz Lato, wziął udział w dyskusji dotyczącej wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. 72-latek wypowiedział się też na temat Lewandowskiego, wypomniał mu brak odpowiedniej postawy.

Grzegorz Lato skrytykował Lewandowskiego. Zarzuca mu brak zaangażowania
Grzegorz Lato skrytykował Lewandowskiego. Zarzuca mu brak zaangażowania

Grzegorz Lato ostro o Lewandowskim: Łaski nikomu nie robi

W rozmowie z „Super Expressem” na temat nowego szkoleniowca reprezentacji Polski Grzegorz Lato postanowił skrytykować Roberta Lewandowskiego. Zdaniem byłego działacza kadrze przydałby się trener, który potrafi twardą ręką zapanować nad szatnią. Według 72-lata szczególnie dobrze by to zrobiło napastnikowi FC Barcelony, który ma nie przykładać się do meczów drużyny narodowej.

Jego sukcesy kojarzą się tylko z Bundesligą, a teraz – z Primera Division. A z polską reprezentacją – zero! – powiedział Lato.

Na tym były prezes Polskiego Związki Piłki Nożnej się nie zatrzymał. Stwierdził, że wyobraża sobie „Biało-Czerwonych” bez Lewego.

Łaski nikomu nie robi. Jak patrzyłem na mecz Polska – Argentyna, to płakać mi się chciało! Teoretycznie powinien kapitan krzyknąć: „Panowie, biegamy”. Ale ja nie pamiętam, żeby Robert Lewandowski w tym spotkaniu choćby jedną przebieżkę 40-metrową w pełnym sprincie zrobił… – komentuje Lato.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x