Gromda 9 wyniki walk. Kto wygrał? Relacja na żywo LIVE – 10.06.22, g. 20

Gromda 9 wyniki walk. Relacja na żywo LIVE pozwala na sprawdzenie, kto wygrał, a kto przegrał podczas gali. Start imprezy 10.06.22 o godzinie 20. Zobacz, jak poradził sobie twój faworyt!

Gromda 9 wyniki walk. Kto wygrał? Relacja na żywo LIVE - 10.06.22, g. 20
Gromda 9 wyniki walk. Kto wygrał? Relacja na żywo LIVE – 10.06.22, g. 20

Gromda 9 – kto wygrał, kto przegrał?

W ten weekend w Polsce odbędzie głośna gala, w której wojownicy mierzą się w pojedynkach na gołe pięści. Mowa o Gromda 9. Event zaplanowano na 10 czerwca na godzinę 20. Jeżeli ktoś nie może oglądać wydarzenia na żywo, przygotowana została specjalnie dla niego Gromda 9 relacja live w formie tekstowej.

Każdy na naszej stronie internetowej sprawdzi na Gromda 9 kto wygrał, a komu występ kompletnie nie wyszedł. Podobnie jak miało to miejsce przy okazji poprzednich gal federacji Gromda, teraz znów kibice będą śledzić zarówno rywalizację w walkach z góry zaplanowanych, jak i pojedynkach odbywających się w turnieju z nagrodą główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Śledzenie tego, jak wyglądają Gromda 9 wyniki na żywo nie jest szczególnie proste, ponieważ większość pojedynków wykreuje drabina turniejowa. W tego typu rywalizacji zawsze wygrywają jednak najtwardsi i najlepsi, dlatego też można spodziewać się wielu interesujących starć.

Gromda 9 relacja na żywo. Sprawdzaj wyniki gali!

Przygotowana u nas z gali Gromda 9 relacja na żywo to szansa na to, by być na bieżąco informowanym, kto został zwycięzcą, a kto przegranym. Cały czas będą w tym miejscu dodawane informacje o tym, jakie padły rozstrzygnięcia w konkretnych pojedynkach.

Z pewnością nie dla wszystkich Gromda 9 wyniki na żywo to odpowiedni sposób na śledzenie poczynań fighterów. Życie pisze jednak różne scenariusze, dlatego na pewno nie będzie brakować tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli obejrzeć gali w PPV.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z gali Gromda 9 wyniki walk to także coś interesującego dla grających zakłady bukmacherskie. Niewiele jest danych na temat tej imprezy, dlatego możemy być pewni, że przegapienie któregokolwiek momentu gali może całkiem sporo kosztować.

Gromda 9 wyniki walk. Zobacz, komu udało się zwyciężyć!

Poniżej prezentujemy zestawienie starć, które odbędą się na gali Gromda 9. Dotyczy to zarówno turnieju, jak i innych pojedynków. Warto przy tym wspomnieć, że walka Popek – Adamek nie odbędzie się podczas Gromda 9, a kolejnej, jubileuszowej, gali. To ważna informacja, która nie jest szczególnie podnoszona przez organizatorów w materiałach.

Kto wygrał na Gromda 9? Bardzo łatwo jest przeczytać informacje zamieszczone poniżej. Wytłuszczoną czcionką oznaczone zostały nazwiska i pseudonimy tych, którym udało się zatriumfować.

GROMDA 9 - wyniki walk na żywo online
GROMDA 9 – wyniki walk na żywo online

Gromda 9 wyniki to rezultaty tak zwany superfightów oraz całego turnieju. Poniżej pokazujemy rozpiskę wszystkich pojedynków, które kibice będą mogli obejrzeć 10.06.22. Nasza z gali Gromda 9 relacja na żywo to okazja do sprawdzenia wszystkich zwycięzców!

Gromda 9 wyniki na żywo. Oto, kto wygrał!

Super fighty:

  • Łukasz „Goat” Parobiec vs Mariusz „Mario” Kruczek
  • Bartłomiej „Balbao” Domalik vs Marek „The Hand Of” Godbeer
  • Patryk „Korcu” Korzec – Damian „Góral” Górski
  • Norbert „Lodową” Rozenbajgier – Grzegorz „Małpa” Czerny
Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Turniej o 100 tysięcy złotych:

  • Łapa vs Kowal
  • Reksio vs Rhino
  • Batman vs Ryba
  • Hose vs Arman

Półfinały:

  • Łapa – vs Reksio
  • Batman vs – Arman

Finał:

Reksio vs Arman

Podczas Gromdy zawodnicy mierzą się ze sobą w ringu bokserskim. Każda runda trwa dwie minuty, a wyjątek stanowi piąte starcie, które odbywa się aż do momentu, w którym jeden zawodnik pokona drugiego przez nokaut. To, co na pewno wyróżnia to wydarzenie, to fakt, że nie odbywają się podczas niego pojedynki z podziałem na kategorie wagowe. Każdy może więc zmierzyć się dosłownie z każdym.

Na naszej stronie internetowej sprawdzić też można, czy da się oglądać galę Gromda 9 za darmo albo w jaki sposób można uzyskać dostęp do transmisji z niej.

4.9 / 5. Ocen: 417

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x