Grecja – Gibraltar – Typy bukmacherskie 10 września (niedziela)

Mimo dwóch porażek z rzędu w eliminacjach Grecy nadal mają szanse wywalczyć sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw europy w Niemczech. W niedzielnym starciu z Gibraltarem będą murowanym faworytem. Zapraszam do krótkiej analizy.

Grecja – Gibraltar – Typy bukmacherskie 10 września (niedziela)

Grecja vs Gibraltar. Typy i Analiza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedzielne spotkanie w Atenach zakończy się wysokim zwycięstwem Grecji. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 3,5 gola.

Trzecia w grupie „B” Grecja nadal ma sześć punktów na koncie, gdyż dwa ostatnie mecze eliminacyjne zakończyła porażką. Najpierw przegrała z Francją 0-1. Następnie uległa Holandii 0-3. Oba mecze rozgrywała na wyjeździe.

Gracja zajmuje pięćdziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Natomiast reprezentacja Gibraltaru sklasyfikowana jest na odległym miejscu sto dziewięćdziesiątym ósmym!

W Superbet bonus 3754 PLN

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce Superbet oferuje nowym graczom najwyższy bonus 3754 PLN. Bonus z kodem promocyjnym BETONLINE.

Superbet oceny graczy - czy to dobry bukmacher?

Jak więc widać, Gibraltar jest jedną z najsłabszych reprezentacji w europie, składająca się z piłkarzy o statusie amator. Po czerech meczach eliminacyjnych nie ma żadnego punktu na koncie.

Przed własną publicznością Gibraltar przegrał z Grecją 0-3. Następnie został ograny przez Holandię 0-3, Francję 0-3, oraz Irlandię 0-3. Poza tym 6 września towarzysko przegrał z Maltą 0-1. Jak więc widać, jest to przysłowiowy chłopiec do bicia.

Typ: powyżej 3,5 gola (kurs 1.60 na Superbet)

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x