Górnik Polkowice – GKS Tychy: Typy, kursy (24.09.2021)

Podopiecznych trenera Artura Derbina czeka wyjazd w dziesiątej kolejce do Polkowic, gdzie będą nieznacznym faworytem. GKS to jeden z kandydatów do awansu, a cel na ten sezon to przynajmniej gra w barażach. Górnik w swoich szeregach ma kilku doświadczonych zawodników, ale wydaje się, że to GKS jest bliżej zwycięstwa. Kto wygra?

Górnik Polkowice – GKS Tychy: Typy, kursy (24.09.2021)

Typy na mecz Górnik Polkowice – GKS Tychy

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.05 – 3.35 – 2.28 (STS)
  • 3.10 – 3.35 – 2.38 (Fortuna)
  • 2.90 – 3.30 – 2.40 (Superbet)

Górnik Polkowice do tego spotkania przystąpi jako trzynasta drużyna ligi. Zaledwie osiem punktów, ujemny bilans bramkowy i druga najsłabsza defensywa w rozgrywkach chluby nie przynosi. W Górniku jest kilku doświadczonych zawodników jak Mateusz Piątkowski czy Kamil Wacławczyk, ale reszta nie grała jeszcze na tym szczeblu rozgrywkowym i widać, że to dla nich duży przeskok.

GKS Tychy to solidna pierwszoligowa drużyna. Trener Derbin dostał czas od prezesa Bartnickiego i buduje sobie na spokojnie dobre fundamenty. GKS zajmuje aktualnie szóste miejsce z piętnastoma punktami na koncie. Bilans bramkowy nie wygląda rewelacyjnie bo jest to 8:8, ale co najważniejsze są punkty.

Według nas ten mecz wygrają goście. Jest to drużyna bardziej poukładana, wyrachowana. Górnik traci wiele bramek szczególnie na własnym boisku, bo aż dwanaście. W dobrej dyspozycji jest kapitan Tyszan Łukasz Grzeszczyk, który jest kluczową postacią tej drużyny.

Wydaje się, że gradu goli w Polkowicach nie obejrzymy i to GKS Tychy ma większe szanse na wygraną w tym starciu.

Nasz typ: wygrana GKS Tychy (kurs 2.40 na www.superbet.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Górnik Polkowice – GKS Tychy: Typy, kursy (24.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P