Gnabry wróci do Premier League?

„Kicker” podaje, że Serge Gnabry jest niezadowolony z warunków panujących w Bayernie Monachium. Niewykluczone, że piłkarz nie przedłuży kończącej mu się umowy z mistrzami Niemiec. Całą sytuacje monitorują takie kluby jak Manchester United oraz Liverpool.

To ostatni sezon Niemca w Bundeslidze? (Fot.: FC Bayern München/Facebook)

Ostatni sezon w Bundeslidze?

Serge Gnabry jest jednym z najważniejszych piłkarzy „Gwiazdy Południa”. 26-latek w dużej mierze przyczynił się do wygrania pucharu Champions League w 2020 roku. Coraz częściej mówi sie jednak, że może to być ostatni sezon tego zawodnika w Bawarii.

Obecny kontrakt Niemca wygasa 30 czerwca 2023 roku, jednak Gnabry nadal nie doszedł do porozumienia z klubem w kwestii kontynuowania współpracy. Kością niezgody mają być wysokie wymagania finansowe piłkarza. Według doniesień stacji „Sky Sports”, 26-latek zarabia 8 mln euro za sezon, a po podpisaniu nowej umowy chciałby inkasować 17 mln euro rocznie. Ponadto kolejnym problemem jest styl gry Juliana Nagelsmanna, który nie przypadł do gustu zawodnikowi. Gnabry dostał więcej zadań defensywnych, co hamuje jego możliwości w ataku.

Jak podaje „Kicker”, coraz więcej klubów bacznie przygląda się całej sytuacji. W kolejce chętnych do pozyskania Gnabry’ego zą takie drużyny jak Manchester United, Liverpool, Real Madryt oraz FC Barcelona.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x