GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy (09.10.2021)

W dwunastej kolejce Fortuna 1 liga GKS Katowice podejmie na własnym boisku GKS Tychy. Mimo sporej różnicy punktów w tabeli to gospodarze są według bukmacherów faworytem tego spotkania. Mecz poprowadzi arbiter Daniel Stefański. Transmisja na Polsat Sport.

GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy (09.10.2021)

Typy na mecz GKS Katowice – GKS Tychy

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.32 – 3.35 – 2.95 (STS)
  • 2.60 – 3.37 – 2.81 (Fortuna)
  • 2.34 – 3.50 – 2.95 (Betclic)

Goście sobotniego starcia zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce. Podopieczni trenera Artura Derbina zgromadzili dwadzieścia jeden punktów, aż jedenaście więcej od rywala z Katowic.

Co cechuje ekipę Tyszan, to to, że nie strzelają zbyt wielu goli oraz mało tracą. Trener Derbin stawia bardziej na organizacje gry, zabezpieczenie tyłów aniżeli radosny, ofensywny futbol.

GKS Katowice z kolei na drugim biegunie. Jest to najsłabiej broniąca drużyna w pierwszej lidze. Aż dwadzieścia cztery stracone gole przy piętnastu strzelonych. Mimo, że to GKS Tychy strzela tych goli mniej to najlepszy strzelec Tyszan Łukasz Grzeszczyk ma najwięcej strzelonych goli z obu drużyn (4 trafienia).

Trener gospodarzy Rafał Górak nie będzie mógł skorzystać w tym spotkaniu z usług najlepszego snajpera Filipa Szymczaka, który został powołany na eliminacje u21. Nie dość, że zawodnik ten ma najwięcej goli w drużynie, to również ma status młodzieżowca i będzie to problem dla trenera z Katowic.

W tym meczu widzimy mało bramek. GKS Tychy gra bardzo zachowawczo. Mało strzelają, mało tracą. W tym spotkaniu według nas padną maksymalnie dwa gole.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.91. na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X