GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy (09.10.2021)

W dwunastej kolejce Fortuna 1 liga GKS Katowice podejmie na własnym boisku GKS Tychy. Mimo sporej różnicy punktów w tabeli to gospodarze są według bukmacherów faworytem tego spotkania. Mecz poprowadzi arbiter Daniel Stefański. Transmisja na Polsat Sport.

GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy (09.10.2021)

Typy na mecz GKS Katowice – GKS Tychy

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.32 – 3.35 – 2.95 (STS)
  • 2.60 – 3.37 – 2.81 (Fortuna)
  • 2.34 – 3.50 – 2.95 (Betclic)

Goście sobotniego starcia zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce. Podopieczni trenera Artura Derbina zgromadzili dwadzieścia jeden punktów, aż jedenaście więcej od rywala z Katowic.

Co cechuje ekipę Tyszan, to to, że nie strzelają zbyt wielu goli oraz mało tracą. Trener Derbin stawia bardziej na organizacje gry, zabezpieczenie tyłów aniżeli radosny, ofensywny futbol.

GKS Katowice z kolei na drugim biegunie. Jest to najsłabiej broniąca drużyna w pierwszej lidze. Aż dwadzieścia cztery stracone gole przy piętnastu strzelonych. Mimo, że to GKS Tychy strzela tych goli mniej to najlepszy strzelec Tyszan Łukasz Grzeszczyk ma najwięcej strzelonych goli z obu drużyn (4 trafienia).

Trener gospodarzy Rafał Górak nie będzie mógł skorzystać w tym spotkaniu z usług najlepszego snajpera Filipa Szymczaka, który został powołany na eliminacje u21. Nie dość, że zawodnik ten ma najwięcej goli w drużynie, to również ma status młodzieżowca i będzie to problem dla trenera z Katowic.

W tym meczu widzimy mało bramek. GKS Tychy gra bardzo zachowawczo. Mało strzelają, mało tracą. W tym spotkaniu według nas padną maksymalnie dwa gole.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.91. na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy (09.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P