GKS Jastrzębie – Arka Gdynia: Typy, kursy (04.10)

W meczu kończącym jedenastą kolejkę 1 ligi czerwona latarnia z Jastrzębia podejmie Arkę Gdynia. Faworytem tego spotkania są podopieczni trenera Dariusza Marca. Czy drużyna z Trójmiasta po tym meczu znajdzie się w czołowej szóstce? Początek spotkania o 18:00.

GKS Jastrzębie – Arka Gdynia: Typy, kursy (04.10.2021)

Typy na mecz GKS Jastrzębie – Arka Gdynia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.85 – 3.90 – 1.70 (STS)
  • 4.75 – 3.70 – 1.78 (Fortuna)
  • 4.90 – 4.00 – 1.67 (Betclic)

Jak wspomnieliśmy we wstępie GKS zamyka ligową tabele. W dziesięciu spotkaniach Jastrzębianie zdobyli siedem punktów i wygrali zaledwie jeden raz. W meczach u siebie strzelili zaledwie trzy gole przy ośmiu straconych. GKS na ten moment jest bez dwóch zdań kandydatem do spadku.

Arka Gdynia na ten moment jest dziewiąta w tabeli mając na koncie szesnaście punktów. Nie jest to wynik, który by zadowalał kibiców. Czasami gra była lepsza niż wyniki, dlatego jest promyk nadziei wśród sympatyków Arki.

Jastrzębie u siebie punkty zdobywało trzykrotnie. Wygrali na początku sezonu ze Stomilem, który późno zaczął budowę kadry na nowy sezon i od każdego rywala dostawał „bęcki”. Zremisowali ze słabą Resovią oraz również podzielili się punktami z Zagłębiem Sosnowiec, które było w rozsypce i przed zmianą trenera.

Trzech zawodników Arki ma strzelonych więcej goli niż najlepszy snajper Jastrzębia. Karol Czubak, Hubert Adamczyk oraz Olaf Kobacki. W ogóle lider Jastrzębia ma ledwie dwa trafienia na koncie (Daniel Rumin).

Arka jeśli chce coś w tym sezonie ugrać, to w takich spotkaniach trzy punkty to obowiązek. My uważamy, że goście wywiozą z Jastrzębia trzy punkty.

Nasz typ: wygrana Arki (kurs 1.78 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button